Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 18:34, Vaxinar napisał:

Tak na inny temat, to właśnie się dowiedziałem o lewicowości Widzewa, to dlatego taka wojna?
Myślałem, że "czerwona armia" Widzewa to zwykłe zbieg okoliczności.


Jeśli klub sportowy może opowiadać się z jakąś opcją plityczną to Widzewowi bliżej zawsze było do lewicy, dawna nazwa RTS - Robotnicze Towarzystwo Sportowe, czy to nie brzmi lewicowo? "Czerwona Armia" to bardziej od barw, ale ciekawy zbieg okoliczności. No i trzeba jeszcze pamiętać o, bardzo przypominających czasy komunistyczne, rządach prezesa Pawelca, który zrobił wiele by pogrążyć ten klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 20:18, Adidas66 napisał:

Jeśli klub sportowy może opowiadać się z jakąś opcją plityczną to Widzewowi bliżej zawsze było
do lewicy, dawna nazwa RTS - Robotnicze Towarzystwo Sportowe, czy to nie brzmi lewicowo? "Czerwona
Armia" to bardziej od barw, ale ciekawy zbieg okoliczności. No i trzeba jeszcze pamiętać o,
bardzo przypominających czasy komunistyczne, rządach prezesa Pawelca, który zrobił wiele by
pogrążyć ten klub.


Ale czy aby nadal tak jest? Bo nieraz to jest krzywdzące i czy u Was też nie? Nazwać każdego Widzewiaka lewicowcem, a kibica ŁKS prawicowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2007 o 20:59, Vaxinar napisał:

Ale czy aby nadal tak jest? Bo nieraz to jest krzywdzące i czy u Was też nie? Nazwać każdego
Widzewiaka lewicowcem, a kibica ŁKS prawicowcem?


Masz rację, tak było kiedyś, że Widzew był lewicowy a ŁKS prawicowy, teraz obydwa te kluby nie reprezentują żadnej opcji politycznej, taka sytucacja przeszła do historii, podobnie jak to, że Legia jest klubem wojskowym itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 18:40, walgierz napisał:

A widzisz, ja po odpadnięciu Barcelony i Celticu wygasiłem emocje i teraz mam w nosie kto wygra
^^


Tu nie chodzi o sympatię bo mnie strasznie denerwuje jak do piłki/sportu miesza się jakieś brudne gierki.
Nieważne czy to gra Bayern, Legia czy Juventus.

Mi też to wisi jak moje drużyny odpadają z rozgrywek ale i tak oglądam licząc na fajne mecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 18:34, Vaxinar napisał:

Tak na inny temat, to właśnie się dowiedziałem o lewicowości Widzewa, to dlatego taka wojna?
Myślałem, że "czerwona armia" Widzewa to zwykłe zbieg okoliczności.


Wiesz, pisałem Ci już, że takie Zagłębie Sosnowiec to dla wielu osób najbardziej "czerwony" z obecnych klubów ;)
A mimo to z Legią się lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 20:59, Vaxinar napisał:

> Jeśli klub sportowy może opowiadać się z jakąś opcją plityczną to Widzewowi bliżej zawsze
było
> do lewicy, dawna nazwa RTS - Robotnicze Towarzystwo Sportowe, czy to nie brzmi lewicowo?
"Czerwona
> Armia" to bardziej od barw, ale ciekawy zbieg okoliczności. No i trzeba jeszcze pamiętać
o,
> bardzo przypominających czasy komunistyczne, rządach prezesa Pawelca, który zrobił wiele
by
> pogrążyć ten klub.

Ale czy aby nadal tak jest? Bo nieraz to jest krzywdzące i czy u Was też nie? Nazwać każdego
Widzewiaka lewicowcem, a kibica ŁKS prawicowcem?



Teraz jesteśmy centro, bo mamy Skrzydlweskiego w PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 09:52, .Darnok napisał:

Wiesz, pisałem Ci już, że takie Zagłębie Sosnowiec to dla wielu osób najbardziej "czerwony"
z obecnych klubów ;)

I wcale mnie to nie dziwi, bawi tym bardziej. :/ Ale to przez gówniarzy na trybunach między innymi.

Dnia 07.04.2007 o 09:52, .Darnok napisał:

A mimo to z Legią się lubią.

I dobrze, może coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za godzine zacznie sie mecz Górnik Zabrze: Legia Warszawa . Chociaz jestem za Górnikiem to mam dziwne przeczucie że przegra ten mecz . Ale trzeba wieżyć w swój klub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 22:29, Quire napisał:

Mi też to wisi jak moje drużyny odpadają z rozgrywek ale i tak oglądam licząc na fajne mecze:)


Twoje drużyny mówisz, czyli kto poza ManU? :)

A teraz co dzisiaj to Zagłębie wygrało i to w ładnym stylu, trzeba chłopak przyznać z czystym sumieniem dziś, jeżeli tak wyglądałby każdy mecz to byłoby pięknie. Doszedłem do wniosku, że jesteśmy trochę jak Lech Poznań. :/
Niestety Jaga wygrała, ale Polonia tylko zresmiowała, więc już punkty uciekły. Liczymy na potknięcie Ruchu i Lechii. Jeżeli Ruch dziś przegra to będzie nad nami o jeden punkt, a to jeszcze bardziej podniesie atmosfere meczu za tydzień w Chorzowie. Mam nadzieję, że polegną jak w Sosnowcu.
A teraz Legia, właśnie patrzę, że 93 minuta i 1:0 prowadzą Ślązacy... pozostaje tylko się zastanowić który z piłkarzyków Legii tym razem wyjdzie i powie, że następny mecz będzie dobrym momentem na przełamianie się i powrtórne włączenie do walki o mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 15:00, mattex napisał:

Za godzine zacznie sie mecz Górnik Zabrze: Legia Warszawa . Chociaz jestem za Górnikiem to
mam dziwne przeczucie że przegra ten mecz . Ale trzeba wieżyć w swój klub :)

Trzeba zawsze wierzyć. Nawet bramkę grając w 10 strzelili i wygrali mecz. Przypominają się dawne czasy kiedy to Górnik rządził w polskiej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:03, Be-Yacz napisał:

legia gra ladnie ale:

To ynaczy w czym gra ładnie, co Ci sie podoba w jej grze?

Dnia 07.04.2007 o 18:03, Be-Yacz napisał:

-przy stalych fragmentach gry zachowuja sie jak trzecioligowcy.

A to to akurat nie wiem, ale skoro chodzisz na Legię to się zgodze. :) Jakiego macie teraz speca od rzutów wolnych, rożnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:08, Vaxinar napisał:

> legia gra ladnie ale:
To ynaczy w czym gra ładnie, co Ci sie podoba w jej grze?

maja ladne skladne akcje. np. dzis gornika czesto przez kilka minut nie wypuszczali z jego polowy co chwila stwazajac zagrozenie. a wolne czy rozne wykonuja ci co zawsze, roger, bury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:06, pretorianie napisał:

Trzeba zawsze wierzyć. Nawet bramkę grając w 10 strzelili i wygrali mecz. Przypominają się
dawne czasy kiedy to Górnik rządził w polskiej lidze.

To raczej legia gra tak słabo, a niżeli Górnik prezentuje się tak dobrze. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc nie przesadzałbym z tym porównywaniami zabrzańskiego klubu do tego ze swoich najlepszych lat. Meczu nie widziałem, więc może legia nie gra tak strasznie jak nieskutecznie, nie wiem. Jeżeli grał w napadzie fantastyczny Włodarczyk, to nie dziwię się że piłkarze z Łazienkowskiej nie zdołali strzelić nawet jednego gola. Mam nadzieję, że teraz Wisełka wykorzysta kolejne potknięcie legii i remis ŁKSu, choć z Lechem nie będzie łatwo. Kolejorz bramki strzelać potrafi, ale namiętnie je też traci - trzeba to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie mówię, że Górnik gra tak dobrze, Mówię raczej o zwycięstwie, niż o grze. Bo tak jak u Legii nie można mówić o żadnej grze. Bo jak Legia, która myśli o obronie tytułu (a raczej myślała) może przegrać z Górnikiem? Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:35, pretorianie napisał:

Wcale nie mówię, że Górnik gra tak dobrze, Mówię raczej o zwycięstwie, niż o grze. Bo tak jak
u Legii nie można mówić o żadnej grze. Bo jak Legia, która myśli o obronie tytułu (a raczej
myślała) może przegrać z Górnikiem? Wstyd!


legia w grze byla 10 razy lepsza niz gornik. fachowcy sie wypowiadaja co meczu nie widzieli buaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:37, Be-Yacz napisał:

legia w grze byla 10 razy lepsza niz gornik. fachowcy sie wypowiadaja co meczu nie widzieli buaha

To jest piękne w piłce nożnej, że nie zawsze wygrywają faworyci, a nawet czasem jedna drużyna w meczu jest zdecydowanie lepsza, ale nie nie przełożyła tego na wynik. Legia mogła przeważać w grze, ale co z tego... Po 90 minutach najważniejszy jest wynik; można grać mecz życia, ale jeżeli nie jest wygrany to nie ma znaczenia. Klasowe drużyny cechuje to, że nawet w słabszej formie potrafią zagrać na swą korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:40, paweusz napisał:

> legia w grze byla 10 razy lepsza niz gornik. fachowcy sie wypowiadaja co meczu nie widzieli
buaha
To jest piękne w piłce nożnej, że nie zawsze wygrywają faworyci, a nawet czasem jedna drużyna
w meczu jest zdecydowanie lepsza, ale nie nie przełożyła tego na wynik. Legia mogła przeważać
w grze, ale co z tego... Po 90 minutach najważniejszy jest wynik; można grać mecz życia, ale
jeżeli nie jest wygrany to nie ma znaczenia. Klasowe drużyny cechuje to, że nawet w słabszej
formie potrafią zagrać na swą korzyść.



no wiem. i ja to akceptuje. ale denerwuje mnie gdy ktos wypowiada sie o GRZE i nie wie o czym mowi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi zje.ali święta, kurna czwarty remis pod rząd i trzeci raz 0-0... niech sie szykują na puchar intertoto z taką grą... totalny dramat z przodu, w pomocy to samo, po prostu kompromitacja.

Chyba na przekór wszystkiemu pojadę sobie do Szczecina na wyjazd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować