Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

mikal15, zanim zaczniesz napinkę, że Raul strzelił ze spalonego i w ogóle co złego, to Real, sprawdź dokładnie na której powtórce widać to co działo się przy linii bocznej na dole ekranu. Zapewne teraz oglądasz Barcę, ale zobacz, czy tam na pewno nie stał żaden obrońca, który nie trzymał linii. Nie mówię, że tak było, ale nie wiadomo jak było. To tak pro forma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 20:29, Mistic napisał:

No tak, a kiedy Tevez uratował punkt/y ManU (przykładowo w meczu z Tottenhamem) to nie
był to fart a wola boska? ;-)


To jest to, co jest wielką cechą ManU. "Kiedy większość zespołów odpuszcza, ManU dopiero włącza piąty bieg". Nie pamiętam kto to napisał. Ale racja - dziś z kolegą pisaliśmy o tych naszych fuksach w końcówkach ;) Oczywiście - pisałem to okiem kibica ManU, więc napisałem że AFC sfarcił. Ale z drugiej strony, to też EPL - parktycznie co sezon znajdzie się jakiś zespół, co trafia w końcówkach.

Jeszcze ciekawe jest to, że tylko dzisiaj w EPL strzelono 4 bramki w 90min. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

che, che, che...a barca podobno jakiś szczyt formy osiągała. tylko tak dalej. dlaczego messi nie zagrał od pierwszej minuty? to jakieś genialne posunięcie rijkaarda? real zrobił swoje, choć w kiepskim stylu. robinho jest jednak boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tragiczny mecz stoperów Barcelony. Przy pierwszej, drugiej i czwartej bramce Milito nie upilnował Aguero, głupi faul Puyola, który dał Atletico rzut karny. Myślałem, że Ronaldinho wraca do starej, wysokiej formy, ale dzisiaj grał po prostu słabo; miał pzebłyski geniuszu - bramka i podanie do Gudjohnsena, ale to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie powiem, że się tego nie spodziewałem. Pisałem tydzień temu, że niektórzy popadają w syndrom Małysza - jak jest np. 6 po pierwszej serii to znakomita pozycja do ataku na podium, o możliwości spadku niżej nikt jakby nie pamiętał. Tak samo jak i u nas - skoro dało się tak szybko odrobić tyle punktów, to równie szybko można je niestety stracić.

Szkoda, naprawdę szkoda, bo prowadziliśmy przecież. Kto pamięta kiedy ostatnio w meczu ligowym straciliśmy cztery gole? Bo mi przychodzi na myśl sezon 2003/2004 i nic później. Puyol to przeciwieństwo Valdesa jest - według niektórych bezbłędny. Tymczasem niestety nasz kapitan wcale nie gra tak wspaniale. Tylko, że nikt nie dopuszcza do siebie takiej myśli chyba...tak się przyjęło, że jest świetny i już ;)

Mówi się trudno i żyje się dalej. Równie dobrze za tydzień mogą być znowu 2 pkt i kolejna wielka zmiana nastrojów? ;) A równie dobrze może być przecież i 8...

P.S. A Raul gola ze spalonego strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, mimo iż nie lubie FCB (bez napinki) uważam, że nie masz racji, bo Puyol to naprawde znakomity obrońca. A co do Valdesa to aż brak mi słów, chyba ty również przyznasz, że w Polsce znalazło by się kilku chociaż lepszych bramkarzy (Boruc,Kuszczak,Dudek, Kowalewski być może). Nie oglądam waszych wszystkich meczy, ale widzę większość goli i on gra naprawde słabo. Bramka z Celticem tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu. Co sądzisz o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się z tobą zgadzam. Każdy na pewno pamięta błędy z Valencią, Liverpoolem czy ostatnio Celticiem. No ale cóż, Real ma wychowanka w bramce, więc musi mieć go także i Barcelona, to chyba jakiś kompleks...myślę, że do tego grona można jeszcze spokojnie dołączyć Przyrowskiego czy Pawełka.

P.S. Straciłem wszelką nadzieję na przekonywanie ludzi w tej materii. Szczególnie ciekawi mnie to wydawanie opinii na podstawie widzianych goli. Czyli tego, co obronił już nie widać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem tego posta, przed post scriptum tak jakby go krytykujesz a po ps chwalisz :D To w końcu uważasz że jest dobry czy słaby? :D Ja mało widze tego co wyjął bo oglądam mało całych meczów FCB, ale widze wszystkie gole. I nie dziw się, że Real ma wychowanka, w końcu to najlepszy bramkarz świata (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 00:11, Manieklbl napisał:

Troche nie rozumiem tego posta, przed post scriptum tak jakby go krytykujesz a po ps
chwalisz :D To w końcu uważasz że jest dobry czy słaby? :D

To się nazywa ironia...
@mikal: Ja do grona tych arcydobrych bramkarzy dodałbym Góralczyka... To taki 15-latek z KS Raszyn... :>

Dnia 02.03.2008 o 00:11, Manieklbl napisał:

Ja mało widze tego co wyjął
bo oglądam mało całych meczów FCB, ale widze wszystkie gole.

To jak w takim razie możesz ocenić bramkarza nie widząc jego interwencji, tylko puszczone gole... Tak można o każdym bramkarzu napisać, że jest słaby bo puszcza bramki... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 00:51, cubba napisał:

To jak w takim razie możesz ocenić bramkarza nie widząc jego interwencji, tylko puszczone
gole... Tak można o każdym bramkarzu napisać, że jest słaby bo puszcza bramki...
o.O

On jest słaby bo puszcza dużo głupich bramek, których inni nie puszczają. No ale każdy ma swoje zdanie, ja uważam jednak że to nie jest bramkarz dla tak utytułowanego klubu, może do ligowego średniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UHUHUHU
Dzisiaj dobry wieczór był. Szkoda że tego nie widziałem bo własnie wrocilem z imprwezy ale wyniki sa bardzo zdadawalajace. :)
Wierdzialem ze real wygra :). mialem ten mecz na wszystkiech kupnoach. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj są wielkie derby śląska Ruch Chorzów - Górnik Zabrze . Ile ludzi będzie 40 tys. Czuję , że będzie remis albo Górnik Zabrze wygra . Szkoda że nie mam canal + obejrzałbym z chęcią he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bramkarza ocenia się niestety po tym, co puścił, a nie ile obronił...i tak benitez pozbył się dudka, bo wprawdzie dużo bronił, ale tez dużo wpuszczał i to takie bramki jak z man utd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>i tak benitez pozbył

Dnia 02.03.2008 o 10:28, jaceloth napisał:

się dudka, bo wprawdzie dużo bronił, ale tez dużo wpuszczał i to takie bramki jak z man
utd.


LOL? Dudek w głównej mierze "załatwił" LM, a Benitez ściągnął Reinę, a przecież rodakowi da szansę, a polaka da na ławkę, nie? ;> Tutaj nie chodzi, o wpuszczane babole, bo po tej nocy, Benitez i 99% kibiców nie pamiętała bramki vs ManU, tylko to co Dudek zrobił w dogrywce i w karnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie odnośnie kontuzji Kuby Błaszczykowskiego... czy wie ktoś może ile potrwa ta jego kontuzja? O ile się nie mylę to poprzednia trwała chyba miesiąc, czyli do Euro powinien się wyleczyć. Nie wiadomo tylko jak z formą, ale... chyba widzieliśmy jak on grał po kontuzji z Belgią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:47, Sob-styl napisał:

LOL? Dudek w głównej mierze "załatwił" LM, a Benitez ściągnął Reinę, a przecież rodakowi
da szansę, a polaka da na ławkę, nie? ;> Tutaj nie chodzi, o wpuszczane babole, bo
po tej nocy, Benitez i 99% kibiców nie pamiętała bramki vs ManU, tylko to co Dudek zrobił
w dogrywce i w karnych.

teoria o spisku hiszpańskim przeciwko polakowi, to oczywista bzdura. benitez ściągał reinę, nie dlatego, że jest hiszpanem, ale bardzo dobrym bramkarzem, o klasę lepszym niż dudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym. Niektóre babole,które wpuszczał Pepe (np. bramka Andrew Johnsona z Evertonem) nijak się mają do tych "Dudkowych" nawet do tej niesławnej bramki Forlana. Po prostu już przed finałem w Stambule wiadomo było,że Benitez ściąga Reinę i Dudek pójdzie w odstawkę nawet mimo tego co w tym finale wyczyniał,a śmiem twierdzić,że w tamtym momencie wcale nie był gorszym bramkarzem niż Hiszpan. Reina stał się jednak ulubieńcem Beniteza i nie było mowy o tym by Dudek mógł go wygryźć ze składu. Inna sprawa,że sam Dudek,gdy już dostawał szansę w wyniku kontuzji Reiny czy w Pucharze Anglii nie zachwycał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować