Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 10:59, jaceloth napisał:

> w dogrywce i w karnych.
teoria o spisku hiszpańskim przeciwko polakowi, to oczywista bzdura. benitez ściągał
reinę, nie dlatego, że jest hiszpanem, ale bardzo dobrym bramkarzem, o klasę lepszym
niż dudek.


Lepszym, tak. Ale wcześniej pisałeś o tym, że Dudek poszedł na ławe, dlatego, że puszczał szmaty, a teraz piszesz że Reina lepszy. Owszem jest lepszy, ale to jest chamstwo. Wiem, jestem polakiem, więc tak wybrzydzam, ale też nie toleruję takiego zachowania. Wiem, że gra się nie za zasługi, ale też za prezentowaną formę. Jednak wcześniej pisałeś o tym, że Dudek dużo wpuszczał, a czy Reina takich przypałów nie ma, i nie miał w poprzednim sezonie?(patrz derby Liverpoolu). Dlaczego Dudek wtedy nie bronił, skoro Reina miał momenty słabości? Skąd wiesz, że Dudek nie broniłby lepiej od Reiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że będzie napinka na gol Raula (góra strony), a tak naprawdę nie widać co działo się na dole boiska. Ale niech Wam będzie, gol był ze spalonego. Chociaż trzeba oddać sędziemu, że to było pieruńsko trudne to zauważyć. Raul ofiarnie strzelił, przez 5 minut nie mógł wstać ale potem grał już normalnie. Teraz kartki- z tą czerwoną dla Recreativo w polu karnym nie wiem jak było, miałem jakość obrazu przeciwną do HD więc nic tam nie widziałem. Kartka dla Ramosa- pierwsza żółta za rękę sluszna, chamskie to było, ale druga... no nie wiem, sędzia się lepiej zna na takich sytuacjach. Druga dla Recre absolutnie słuszna, przecież gdyby Robben w dzieciństwie jadł ciupinkę mnie wapnia, to by teraz leżał ze złamaną nogą. Robinho wszedł i pozamiatał. Pierwsza bramka to jest to co lubię. Przypomniał mi się gol Zidana jak mu Beckham dośrodkował i Zidane tak z wyskoku huknął. Robinho się nie patyczkował piłka leci no to rura, i wpadła. Druga bramka to majstersztyk, Gago wreszcie zrozumiał jak się podaje, Robinho fenomenalnie przyjął i spokojnie wykończył. Druga bramka dla Recre też ładna, Casillas trochę zawalił. No ale takie mecze to można oglądać. Od razu mi się przypomniało ostatnie 10 meczów poprzedniego sezonu. Nerwica, wyrywanie włosów, ataki serca- to się ogląda. Barcy nie oglądałem, a ponieważ niektórzy lubią cytować stronę Realu to ja zacytuję stronę Barcy "Teraz dość zabawne uderzenie Ronaldinho... Choć jemu nie jest teraz do śmiechu, podobnie jak mnie". Hala Madrid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na youtoube skrót meczu Atletico Madryt - Barcelona i muszę przyznać że Atletico grało bardzo dobrze .Moim zdaniem najlepszym dowodem jest Kun Aguero kory strzelił 2 bramki grał bardzo dobrze , ale Barcelona też miała swoje okazje . Piękna bramkę zdobył Ronaldinho przewrotką widać że powraca do swojej formy . Mecz był naprawdę emocjonujący do ostatnich minut , a wyniki mówi sam za siebie 4:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:08, Sob-styl napisał:

Lepszym, tak. Ale wcześniej pisałeś o tym, że Dudek poszedł na ławe, dlatego, że puszczał
szmaty,

a skąd niby wziął się pomysł na sprowadzenie nowego bramkarza, który byłby nr1? po prostu dudek nie był wystarczająco dobry.

>a teraz piszesz że Reina lepszy. Owszem jest lepszy, ale to jest chamstwo.
rzeczywiście, kto lepszy od polaka to cham:-)

>Jednak wcześniej pisałeś o tym, że Dudek dużo wpuszczał, a czy Reina takich przypałów nie ma, i nie miał w poprzednim sezonie?(patrz derby Liverpoolu). Dlaczego Dudek wtedy nie bronił, skoro Reina miał momenty

Dnia 02.03.2008 o 11:08, Sob-styl napisał:

słabości? Skąd wiesz, że Dudek nie broniłby lepiej od Reiny?

ja tego nie wiem, ale wie to benitez, który obserwuje bramkarzy na co dzień. trudno mi uwierzyć, że jest takim idiotą, żeby nie wystawiać aktualnie lepszego bramkarza.
sadzanie bramkarza na ławkę od razu po wpadkach nie jest dobrym rozwiązaniem. benitez jest tu konsekwentny, tak samo jak dudka po jego największych wpadkach od razu nie wywalał na ławkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła - Widzew 1:0
Gra słaba, mogło być i powinno znacznie lepiej, ale grunt że trzy punkty zostają pod Wawelem. Osobiście jestem przeciwny takiej akcji kibicowskiej jak była wczoraj przy Reymonta. Ja rozumiem i popieram - niech ekipa wejdzie, tym bardziej że z tego co mi wiadomo zatrzymali ich za nic, ale... Nie popieram już takiego protestu, że nie dopigujemy tylko co jakiś czas śpiewamy, żeby wpuścili ekipe... To już szkodzi naszym kopaczom, no ale cóż...

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,wid,9713236,wiadomosc.html?rfbawp=120445 4886.545&ticaid=15754
To z kolei cieszy... Chociażby dlatego, że w takim Wrocławiu przyjdzie więcej kibiców.

Schalke - Bayern 0:1
Meczu niestety nie widziałem, ale liczy się wygrana, na Veltis Arena pierwsza od dłuższego czasu (chyba od zmiany nazwy z ArenaAufSchalke na VA :P). Gol po wspaniałej akcji dwóch skrzydłowych - Ribery''ego i Schweinsteigera - to tym bardziej cieszy, że Bastian zaczyna wracać.
Niestety Werder ograł BVB, więc zostaje tylko i aż 4 - punktowa przewaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi jedna rzecz. Czemu jak Valdes puści szmatę to zaraz wszyscy o tym mówią? Przecież jest słaby, więc to chyba naturalne jest? ;) A taki Petr Cech, który w tym sezonie zawalił już co najmniej kilka bramek? Nie widziałem w tym temacie jeszcze ani słowa na jego temat. Ani słowa, a przecież najbardziej popularna opinia głosi, że to wraz z Buffonem i Casillasem najlepszy bramkarz świata. Dosyć interesujące, bo jeśli niektórzy klasę bramkarzy mierzą ilością puszczonych głupich bramek, a nie świetnych interwencji, to Cech powinien być w tym rankingu daleko, daleko...tak jak np. Boruc również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:59, Vaxinar napisał:

Gra słaba, mogło być i powinno znacznie lepiej, ale grunt że trzy punkty zostają pod
Wawelem.

No tak, trzy punkty są najważniejsze, ale mecz nie zachwycił. Szczerze powiedziawszy przykro było. To my do tej nieszczęsnej 60 minuty taką oprawę robimy, gardła zdzieramy a oni niezbyt niezbyt... no ale może to przez tą fatalną pogodę...

Dnia 02.03.2008 o 11:59, Vaxinar napisał:

Osobiście jestem przeciwny takiej akcji kibicowskiej jak była wczoraj przy Reymonta.

Oj nie narzekaj nie narzekaj :P A tak na poważnie to jestem za, ale tylko w przypadku gdy kibice naprawdę czują jakąś solidarność z tymi z Widzewa, których nie wpuszczono (przecież nas może to samo spotkać na jakimkolwiek wyjeździe), ale z drugiej strony nie pochwalam tego, gdyż wiem, że większość wyszła tylko dlatego, że gniazdowy miał takie widzi mi się.

PS. DUDU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Wielkie Derby Śląska. Przejeżdzając obok stadionu trzeba przyznać , że impreza jest dosyć dobrze zorganizowana. Zobaczymy jak policja sprawdzi się podczas całego meczu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liveroool pokonał na wyjeździe Bolton 3:1
w 42 min na boisku pojawił się Grzegorz Rasiak ale poza brzydkim faulem na żółtą kartkę polak nic specjalnego nie pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciesze bo jutro będe mieć trening przy sztucznym oświetleniu xD...<jupi> noi ogólnie się ciesze z tego że w końcy wychodzimy na dwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się :). Ja tam do obu drużyn czuję neutralność, więc podzielam radość Twoją, jako fana Ruchu i smutek kibiców Górnika, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:07, BzyQacz napisał:

Cieszę się :). Ja tam do obu drużyn czuję neutralność, więc podzielam radość Twoją, jako
fana Ruchu i smutek kibiców Górnika, o.

:), rozumiem :P... Ciesząc sie z wygrnaej Ruchu, nie cięszę się z przegranej Górnika... Mysle tylko o tym piereszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juventus przegrywa po dramatycznym meczu z Fiorentiną 2:3
jeszcze dwa tygodnie temu mówiono o walce o wicemistrzostwo ale patrząc na obecną formę Juve, sukcesem będzie utrzymanie miejsca w pierwszej 4;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem skrót wczorajszego spotkania i Real nie grał lepiej niż w niektórych spotkaniach które przegrał ostatnio. Dopiero po wejściu Robinho zaczoł naprawdę przeważać. Facet wszedł na 20 minut i strzelił 2 gole. Jeśli chłopak dalej tak będzie grał to będzie jednym z 2, 3 głównych kandydatów do złotej piłki, bo w tym sezonie jest naprawdę fenomenalny.

Barca przegrała 4-2 co oczywiście cieszy. Skrótu jeszcze nie widziałem, ale i tak miło wspomina się zapowiedź tego meczu, czyli "Po fotel lidera do madrytu" ;). Potwierdza się znów teoria, że Real lepiej radzi sobie z mocnymi teamami, a Barca ze słabymi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 19:43, mesiu59 napisał:

Obejrzałem skrót wczorajszego spotkania i Real nie grał lepiej niż w niektórych spotkaniach
które przegrał ostatnio. Dopiero po wejściu Robinho zaczoł naprawdę przeważać. Facet
wszedł na 20 minut i strzelił 2 gole. Jeśli chłopak dalej tak będzie grał to będzie jednym
z 2, 3 głównych kandydatów do złotej piłki, bo w tym sezonie jest naprawdę fenomenalny.


Jeśli idzie o Robinho i sprawę Złotej Piłki, to mam wrażenie że jemu jeszcze daleko. Tą Piłkę przyznaje się bardziej za to co zawodnik pokazuje w LM, niż w lidze. Dobry przykład to rywalizacja Kaki z Ronaldo.
Inna sprawa to zastanawiający jest fakt, czemu o Robinho tak cicho... A napewno ciszej niż o Ronaldo czy Kace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:24, jcl99 napisał:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4981543.html

I nasz Maciuś strzelił drugą bramkę dla Larrisy, znowu decydującą o zwycięstwie. Tym
razem z karnego.


No prosze, odżył nam Żuraw w Grecji ;)
To bardzo dobra wiadomość dla reprezentacji, Maciek gra i strzela, jeśli do czerwca odzyska forme to będzie pewniekiem do gry w pierwszym składzie, bo akurat w napadzie konkurencja u nas jest marna.
Wichniarek, podobnie jak Rasiak i Saganowski w biało czerwonych barwach gra słabo, Niedzielan po długiej kontuzji nie ma szans na wyjazd, Brożek i Zachorski jeszcze są za słabi, Jelenia boli kręgosłup, a poza tym Leo i tag za jego stylem nie przepada więc pozostał tylko Ebi i Matusiak (oczywiscie jeśli odzyska forme)
----------------------------
http://rafalstec.blox.pl/2008/03/Alex-Ferguson -na-igrzyska-olimpijskie.html#ListaKomentarzy

Fergie na olimpiadzie, już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować