Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 19:06, mateuszbanach0 napisał:

No!!! Polska straciła prawo do organizacji EURO 2012...

Ehh kolejny. Patrz pare postow wyzej :/ PRIMA APRILIS dzisiaj -.-

Oj tam nie stracimy, ale slabe będzie :P Ja nawet na coś takieg onie patrze, nie czytalem żadnych newsów bo i tak połowa to klamstawa i jeszcze sie dam nabrać i wyjde na takiego naiwnika ktoryslucha się brukowców (patrz wyżej).
A mnie cieszy że ŁKS wraca, wreszcie Rycerze Wiosny :)

@down
Dostałeś Delegat ale stylu nabijania nie zmienileś prawda?
Patrz post mój i spidera -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź spójrz na datę i pomyśl logicznie przez ułamek sekundy ;/

Rany, jak można w coś takiego wierzyć, za wcześnie jest, żeby odbierać prawa do organizacji, no ale widać ciemny lud wszystko kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:14, Mistic napisał:

Weź spójrz na datę i pomyśl logicznie przez ułamek sekundy ;/

Rany, jak można w coś takiego wierzyć, za wcześnie jest, żeby odbierać prawa do organizacji,
no ale widać ciemny lud wszystko kupi.

No wiesz obyś miała racje bo by inaczej wielka szkoda była :(. Stracić taką szansę ale miejmy nadzieje że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:17, Dekerinho6 napisał:

No wiesz obyś miała racje bo by inaczej wielka szkoda była :(. Stracić taką szansę ale
miejmy nadzieje że będzie dobrze :)

Ty chyba nie rozumiesz co Spider, Ja, Mistic próbujemy uzmysłowić takim ludziom jak ty.
Dzisiaj jest Prima Aprilis i wszystkie teksty typu: Stracilismy Euro, Kubica w Ferrari, Małysz kończy karierę są kłamstwem. A że wy dajecie się na to nabrać i walicie takie głupie posty to sory ale to świadczy to tylko o bezmyślności.
A o Twoim nabijaniu specjalnym już nie wspomnę bo to.... :/
P.S Pogrubiłem byś wiedział o co chodzi bo post trudny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak odbiegając od tematu "utraconego EURO'' ;)
Już za 40 min zagrają moi dwaj faworyci tegorocznej Champions League (tzn. może nie faworyci, a ulubione kluby ;)) Liczę na Manchester i Barcelonę ... Wiem, wiem co zaczniecie mówić. Ale ja kibicuję FCB na dobre, i na złe więc i tak wierzę że wygra LM. Na razie trzeba się skupić na dwu meczu z Schalke 04. A co do ManU ... Niech po prostu wygrają znowu 7-1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:14, kolektor napisał:

(...) Liczę na Manchester i Barcelonę (...)

Ja na Arsenal, muszą się podnieść, młodzi i mają mało doświadczenia, ale rady sobie dają. Po tym jak rozgromili Milan 2:0 myślę że dostaną się dalej bez problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:42, struksik napisał:

Ja na Arsenal, muszą się podnieść, młodzi i mają mało doświadczenia, ale rady sobie dają.
Po tym jak rozgromili Milan 2:0 myślę że dostaną się dalej bez problemu :D

Z Milanem zagrali bardzo ładnie. Szkoda tego pierwszego meczu, bo mogli wygrać dużo wyżej, widać że są bardzo ambitni. Kto wie, teraz już właściwie nie ma słabych drużyn - każdy może przy odrobinie szczęścia i umiejętności wygrać LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:54, kolektor napisał:

(...) teraz już właściwie nie ma słabych drużyn (...)

Dla mnie czarnym koniem ligi mistrzów było Fenerbahce. Ale teraz wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:58, struksik napisał:

> (...) teraz już właściwie nie ma słabych drużyn (...)
Dla mnie czarnym koniem ligi mistrzów było Fenerbahce. Ale teraz wszystko się zmienia
jak w kalejdoskopie :D

No ja tak samo myślałem że jednak Fenerbahce ale ja to ująłeś wszystko sie zmienia :) musimy poczekać i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, Anderson karteczkę dostał, ale kretyn nie mógł się powstrzymać od pokazania środkowego palca sędziemu. Takich buraków wypieprzać trzeba z boiska bo tylko widowisko psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca do przerwy wygrywa 1:0 po bramce Bojana z 12. minuty. Znowu będzie powtarzanie, że tylko dobija, ale wg mnie kiedyś to będzie najlepszy napastnik na świecie. Schalke nie stworzyło poważniejszego zagrożenia z wyjątkiem dośrodkowań, które kończyły się przeważnie w rękach VV. Na razie jest dobrze i oby tak dalej.

Roma 0:1 ManU
Kolejny raz niezawodny Ronaldo daje ważnego gola Manchesterowi. Jak ten wynik się utrzyma, to na Old Trafford rzymianom będzie bardzo cięzko awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażanie swoich piłkarzy? To Real ma nie dość, że kibiców, ekhm, najmniej rozgarniętych (chyba nie zaprzeczysz, że takiego skupiska jak na fioletowej stronce to nie ma nikt?), to jeszcze najbardziej wyzywających swoich piłkarzy - ile ja się naczytałem o Ronaldo, że hamburgery, ile wcześniej o Raulu (legenda klubu!), że drewniak, a ile ostatnio o Salgado...ja wiem, że to są hala dzieci. Ale te hala dzieci się uważają za kibiców Realu, tak jak ci, którzy wyzywają swoich ulubieńców za kibiców Barcelony. I na pewno takich hala dzieci jest więcej od tych osób, które były na treningu Barcelony. Więc naprawdę nie generalizuj, bo chyba nie chcesz, żeby o tobie świadczył jakiś ''zizou211'' czy inny ''halamadrid''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roma 0:2 ManU
No i to koniec napinki piłkarzy Romy jak to sie zrewanżują za 7:1 w tamtym roku :)
Gole strzelali Rooney, który wreszcie się rozstrzalał (ostatnie dwie bramki z Aston Villą) i Ronaldo.
Przy takim wyniku w rewanżu Roma będzie musiała ostra rzucić sie do ataku, czyli zostawić nam dużo miejsca w obranie, jeśli szybko zdobędziemy bramke, to może powtórzyć sie pogrom z poprzedniego roku.
A tak w ogóle to jeśli ta drużyna wyeliminowała lidera i mistrza Primera Division (Real) to ta liga jest jeszcze słabsza niż myslałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AS Roma - Manchester United 0:2
Jestem bardzo zadowolony z wyniku i gry Czerwonych Diabłów, który tylko momentami grali słabiej. Bardzo dobrze van der Saar, Rooney, Ronaldo i Scholes. Szkoda, że Ronaldo nie trafił tej bomby pod sam koniec na 0:3, ale cóż. Tak czy siak - zadowolony jestem jestem z wyniku bo trochę bałem się, że będzie w Rzymie ciężko i słabo jak rok temu. Brak Tottiego raczej widoczny.

Schalke 04 - FC Barcelona 0:1
To było do przewidzenia. Meczu nie widziałem, ale ponoć Schalke coś stwarzało w drugiej połowie.

Awans raczej będzie Czerwonych Diabłów i Dumy Katalonii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie kiedy jest powtórka meczu ManU z Romą bo zakładam, że ten wynik to żart prima aprilisowy, jak taki słabiutki klubik jak ManU może wygrać z europejską potęgą - Romą? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:49, Mistic napisał:

jak taki słabiutki klubik jak ManU może wygrać z europejską potęgą - Romą? :-)


Ten post to najlepszy żart prima aprilisowy z jakim dzisiaj się spotkałem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować