Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 22:56, temek napisał:

Ten post to najlepszy żart prima aprilisowy z jakim dzisiaj się spotkałem :))


A twoja odpowiedź jest najgłupszą jaką mogłem otrzymać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 23:02, Mistic napisał:

> Ten post to najlepszy żart prima aprilisowy z jakim dzisiaj się spotkałem :))

A twoja odpowiedź jest najgłupszą jaką mogłem otrzymać ;D


Jaki post taka odpowiedź ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 22:40, Mroczny Elf99 napisał:

No to chyba jasno można powiedzieć że Barcelona i MU są w 1/2 finału Ligi Mistrzów:)


Podpisuję się pod tym obiema "ręcami" ;]
Jeszcze niech tylko Arsenal pokaże Liverpoolowi jak gra w piłkę i będę w siódmym niebie ;]
PS : Jakie typy na Puchar UEFA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie oglądało się skróty, wyglądało jakby Schalke miało przygniatającą przewagę, a Barcelonie wyszła pojedyncza akcja na początku i resztę meczu spędziła w głębokiej defensywie. Chyba, że faktycznie tak było? Nie zmienia to faktu, że porażka Schalke jak najbardziej mnie cieszy.

W drugim meczu - szkoda Romy, jednak Totti znaczy dla tej drużyny sporo. Może gdyby skończyło się tylko na 0-1, to można było jeszcze mieć nadzieję na ewentualną niespodziankę w rewanżu, ale w tej sytuacji chyba wszystko jest już pozamiatane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie było czego pokazywaćw tym skrócie, bo takich 100% okazji to Schalke miało 3 (Assamoah przecina strzał, Altintop obok bramki, Bordon z głowy), a Barcelona 2 (Iniesta na początku, bramka) + Bordon (który prawie nie strzelił swojaka). Ogólnie to strzały chyba 20-6 dla Schalke, natomiast strzały celne to 4-5 dla Barcelony ;)) Schalke nie za bardzo wiedziało, co zrobić z piłką, takie odniosłem wrażenie. A miało ją dosyć często, jak na mecz z Barcą - choć oczywiście posiadanie piłki jna korzyść Blaugrany. Ogólnie meczyk dla postronnego kibica na pewno mało emocjonujący, aż sędzia go musiał na koniec urozmaicać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikal, nie płacz, podpuszczałem cię. ;]

No i proszę.
Moje prognozy się sprawdziły. ManU zagrał zachowawczo i defensywnie. To Roma atakowała, a Manchester kontrował. Sytuacja w której padła drugaa bramka była drugą dogodną sytuacją ManU w tym meczu! :)
Ma ktoś statystyki? ;]

Aha, no i Barca. Ale ona jest cienka. Schalke to powinno na lajcie wygrać. Jeszcze karny był po faulu zambro. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 07:06, Br0nisław napisał:

Statystyki z meczu Roma-Manchester United

strzały 12-12
strzały celne 2-4
faule 14-19
posiadanie piłki 50-50

No to można powiedzieć że mecz był wyrównany no jak to z ROMĄ zawsze mają zaciętą walke ale mecz był udany bo wskazują na to chociażby statystyki meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 23:08, Probos napisał:

PS : Jakie typy na Puchar UEFA ?

Ja bym obstawił tak:
Fiorentina-Psv 1-1
Bayern-Getafe 3-1
Leverkusen-zenit 2-1
Rangers-sporting 1-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 09:13, DanekZiom napisał:

Słyszeliście? Majewski przeszedł do Manchesteru Unidet.
PS
Tak napisali w tygodniku Piłka Nożna,

Ja słyszałem ostro się ździwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 09:19, CoD1234 napisał:

> Słyszeliście? Majewski przeszedł do Manchesteru Unidet.
> PS
> Tak napisali w tygodniku Piłka Nożna,
Ja słyszałem ostro się ździwiłem.

Ja nie mniej się ździwiłem. Na początku pomyślałem, że to jakiś żart. Drugi Polak w Meniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 09:20, DanekZiom napisał:

> > Słyszeliście? Majewski przeszedł do Manchesteru Unidet.
> > PS
> > Tak napisali w tygodniku Piłka Nożna,
> Ja słyszałem ostro się ździwiłem.
Ja nie mniej się ździwiłem. Na początku pomyślałem, że to jakiś żart. Drugi Polak w Meniu!

Mam nadzeię, że nie ostatni.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz był wczoraj Roma - Manchester United oglądałem skróty i grali świetnie szkoda że nie bronił Kuszczak ale i tak Manchester wygrał 2:0 a bramki strzelili jak zwykle Cristiano Ronaldo i Rooney . Już się nie mogę doczekać dzisiejszego meczu Arsenal-Liverpool czuję że będzie remis ale chciałbym żeby wygrał Liverpool!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 00:14, mesiu59 napisał:

Moje prognozy się sprawdziły. ManU zagrał zachowawczo i defensywnie. To Roma atakowała,
a Manchester kontrował.


Zachowawczo i defensywnie z Scholesem, Andersonem, Ronaldo, Parkiem i Rooneyem w pierwszym składzie?
Chyba coś ci się pokręciło.
Mu zagarało tak jak trzeba na wyjeździe. Z głową i skutecznie.
Inną sprawą pzozstaje fakt że Roma miała swoje szanse. Obrona MU jakoś tak dziwnie słabo w drugiej połowie sobie radziła (brak Vidica???).
Szkoda tylko że bomba i słupek CR7 nie weszły a można by już się przygotowywać do półfinału a tak to jeszcze trzeba kropkę nad "i" postawić.

Dnia 02.04.2008 o 00:14, mesiu59 napisał:

Sytuacja w której padła drugaa bramka była drugą dogodną sytuacją
ManU w tym meczu! :)


Widać na Romę wystarcza.

Dnia 02.04.2008 o 00:14, mesiu59 napisał:

Aha, no i Barca. Ale ona jest cienka. Schalke to powinno na lajcie wygrać. Jeszcze karny
był po faulu zambro. ;]


Barcelona to teraz rozpacz po prostu. Mam wrażenie że z Barcelony to narazie jest tylko nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zachowawczo, spokojnie i z głową. Nawet Alex zmienił system, bo zawsze gra chłopaczyna dwoma napadziorami, a teraz zzagrał jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Barca wypełniła plan minimum ... Wygrana jest, w zanadrzu mecz u siebie. Nie grała zbyt przebojowo, no ale ważna wygrana.
Co do ManU ... Wystarczy powtórzyć wynik sprzed roku u siebie i będzie dobrze ;) A tak na serio. Wygrali na wyjeździe 2-0, musi się zdarzyć cud nad Manchesterem żeby ManU teraz odpadł. Roma słabo gra w Anglii. No chyba że się przełamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 08:35, Mroczny Elf99 napisał:

Ja bym obstawił tak:
Fiorentina-Psv 1-1

Czy ja wiem ? Myślę, że Fiorentina wykorzysta przywilej własnego boiska i będzie 2:1 :)

Dnia 02.04.2008 o 08:35, Mroczny Elf99 napisał:

Bayern-Getafe 3-1

Bayern zapewne wygra, ale raczej nie aż tak srogo :D Obstawiałbym 1:0 ;]

Dnia 02.04.2008 o 08:35, Mroczny Elf99 napisał:

Leverkusen-zenit 2-1

Leverkusen powinien to wygrać, nawet 2:0 ;]

Dnia 02.04.2008 o 08:35, Mroczny Elf99 napisał:

Rangers-sporting 1-0

Jedyny mecz, w którym obstawiłbym remis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele tu słyszę nie ciekawych opinii na temat Barcelony...
Powiem tak w piłce nożnej liczy się wyniki i rezultaty a barca w tym roku takich złych wyników nie ma jest w ścisłej czołówce swojej Ligii i gra w ćwierćfinale LM i ma ogromne szanse na półfinał tak więc wyniki mim zdaniem zadowalające, wiadomo od FCB każdy spodziewa się czegoś więcej jednak określenie ich słabymi i cienkimi są zupełnie nie na miejscu.

Co do meczów 1/4 LM to raczej nie jestem zaskoczony jeżeli chodzi o dzisiejsze mecze to jestem z czarnym koniem z Turcji, wewnętrzny pojedynek drużyn z wysp raczej średnio mnie interesuje.

Pozdrawaim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować