Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wy tu gadu gadu o jakichś nudziarstwach, Liga Mistrzów czy cuś, a ja jeszcze nie napisałem wrażeń z wczorajszego meczu. Podsumować go można jednym zdaniem: taki Real chcę oglądać. Nie było słabego zawodnika, jeśli już kogoś miałbym krytykować, to Robbena albo Marcelo, ale oni i tak grali dobrze, zwłaszcza że mieli przed sobą najlepszą IMO flankę na świecie- Dani Alves i Jesus Navas. Cała reszta grała perfekcyjnie. Casillas powiedzmy nie jego zwyczajowe poziom (czyli bronienie piłek, których obronić nie ma prawa) ale co miał wyjąć wyjął, świetnie wyszedł przy prostopadłym podaniu do Diego Capela. Ogólnie cud miód. Ramos już po staremu: szarżuje, drybluje, strzela podaje, odbiera, zastawia się. A to wszystko w jednej akcji :) Marcelo jak mówiłem, ale daj Bóg taką jego grę w każdym meczu, to niedługo wszyscy zapomną o Roberto Carlosie. Heinze strzelił ładnego gola, zasadniczo też grał świetnie, parę razy uratował drużynę od straty gola. Ale Man of the match był dla mnie wczoraj Cannavaro. Po fatalnej grze z Valencią pokazał, że jeśli nie jest najlepszym, to na pewno w pierwszej piątce najlepszych środkowych obrońców świata. Jedyny kiks, gdy potknął się Kanoute. Ale poza tym.... jak parę razy wyprzedził obrońcę, to nie wiedziałem, czy bić brawo, czy wyć z zachwytu. Grał po prostu fenomenalnie. Jak wróci Pepe i Heinze przejdzie na lewą obronę, no to kurde no :) W pomocy Gago podobnie do Cannavaro, choć mniej spektakularnie. Grał tak, jak wymaga tego gra w środku pola w najlepszym klubie świata. Odbierał, zastawiał, popatrzył, oddawał, czasem także grał ofensywnie. Robben no jak już pisałem średniawo, ale parę akcji miał takich, że myślałem sobie "takiego Robbena chcę oglądać". Guti jak zwykle- leniwie, na stojąco niemalże, podbiegnie, odsapnie, znowu coś się ruszy. Ale jak podał, to nie wiadomo było gdzie patrzeć. Ponadto 14 asysta w sezonie. A przecież nie ma pewnego miejsca w składzie. Sneijder wreszcie zagrał tak jak należy. Może strzały z dystansu to nadal poziom Beckhama z Euro 2004, ale perfekcyjnie dograł na głowę Heinze, także asysta przy golu Raula o i podanie to Gutiego przy ostatnim golu. Jeszcze jakaś brameczka z wolnego i byłoby 10/10 :) No i napastnicy. Higuain- fascynuje mnie ten koleś. Do 16 metra gra świetnie, kiwa, podaje itp. A dalej- jakby się zaciął. Nie może trafić tam gdzie chce. Bramka była, ale co zmarnował to na 3 kolejki mu wystarczy. No i Raul- takie bramki strzelał za najlepszych lat. Tłok, obrońca go przewraca, on się odwraca, jednym zwodem kiwa 2 i lutuje pod poprzeczkę. I tak ma być. Już 290 goli. Jeszcze około 60 występów i 17 goli i pobije wszelkie rekordy we wszystkim, gole w lidze, gole w LM, gole ogólnie dla Realu, występy dla Realu. Jeszcze brakuje ilości występów w LM i będzie komplet. Jestem pewien, że za 30 lat będę opowiadał dzieciom o Raulu, który być może wtedy będzie trenerem Realu :) No dobra, bo się zaraz zacznę wzruszać. W każdym razie to jest podstawowa różnica między Realem a Barceloną. Barcelona po straconej bramce zamiast atakować, broni średnio korzystnego wyniku 2:1 i jakoś nie wyglądają na drużynę, która chce wygrać mecz za wszelką cenę. Real tak z Villareal, jak i wczoraj po stracie gola z furią (podoba mi się to słowo) rzuca się do ataku. Nie zawsze to wychodzi (vide Valencia), ale cieszę się, że tak bardzo zależy im na zwycięstwie i dążą do niego za wszelką cenę. Hala Madrid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 16:04, demrenfaris napisał:

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,5073764.html
Jeśli informacje się potwierdzą, nie będzie sensu degradować Kielczan - skoro to piłkarze
(osoby fizyczne), a nie klub wykładał pieniądze na kupowanie meczów - to właśnie ówcześni
kopacze (Brazylijczyk H., Sławomir R. oraz Arkadiusz B.) winni zostać surowo ukarani.
Tak więc jestem dobrej myśli - może Korona wybroni się i zostanie w pierwszej lidze.
Choćby dla dobra piłki - KKK to naprawdę silny i perspektywiczny zespół, szkoda by było
rozbijać piłkę w Świętokrzyskiem (KSZO już poleciało...).



człowieku co to za bzdury ?
Za pracowników odpowiada zakład pracy, obojętnie czy to prezes, kierownik, piłkarz czy sprzątaczka.
Tak jest w każdym przedsiębiorstwie.
Jeśli komórka kadrowa przekroczy czas wystawiania np. świadectw pracy do sądu podaje się zakład pracy. Jeśli komórka płacowa nie odprowadzi składek ZUS odpowiedzialność ponosi najpierw pracownik, ale i zakład pracy (szef, właściciel).

poza tym; naprawdę jesteś tak naiwny i myślisz że Klicki o niczym nie wiedział ?
bez żartów proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tutaj gadu gadu o LM ;] Więc i Ja coś skrobnę.

Arsenal - Liverpool - ostatnio AFC jakbyś spuścił z tonu, ale to zwycięstwo z Boltonem, kiedy już przegrywali 0:2 robi wrażenie. Liverpool w lidze(jak zwykle od kilku sezonów) nie błyszczy, ostatnio wygrana w derbach nad Evertonem 1:0. W kapitalnej dyspozycji jest Torres. Faworyt? Chyba Liverpool. Pod wodzą Beniteza to drużyna stworzona do gry w LM.

ManU - AS Roma - wiadomo za kim jestem ;] Na Stadio Olimpico może być naprawdę różnie. Na szczęście(dla ManU) chodzą pogłoski, jakoby Totti miałby nie zagrać w tym meczu. To byłoba ogromna starta dla Romy. Na OT nie spodziewam się demolki jaka była rok temu. Bo szczerze pisząc - myślałem, że Real M. rozwali Romę w podobnym stosunku na SB, ale jak było - pamiętamy...

Chelsea - Fenerbahce - O! :) Tutaj oczywiście Turcy. U Siebie w LM Fener nie przegrało bodajże od... 13 meczy. Jakoś tak. Zawsze wszystko psują na wyjazdach. Ostatnio Chelsea też nie w olśniewającym stylu wygrała u Siebie z Boro. Ale to marnowali piłkarze Boro... takiego czegoś nie widuje się w Okręgówce ;) Liczę na sensację ;]

Barca - Schalke - tutaj CHCIAŁBYM, ale niestety nie liczę na cud. O ile Barca w tym sezonie daje ciała, to wątpię aby dostali od Schalke. O ile na wyjedźie mogą dziać różne rzeczy, to na Camp Nou nie powinno być żadnych wątpliwości.

I bym zapomniał - Apis Jędrzychowice 2:1 Granica Bogatynia. Mój zespół w tej rundzie(3 mecze), już zebrał 5 pkt. Myślę, że spokojnie się utrzymamy w V lidze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2008 o 19:43, Sob-styl napisał:

Chelsea - Fenerbahce - O! :) Tutaj oczywiście Turcy. U Siebie w LM Fener nie przegrało
bodajże od... 13 meczy. Jakoś tak.

Gdybym znał tą statystykę rano to bym inaczej obstawił moje kuponu w zakładach bukmacherskich millenium, a tak 3 razy mam na chelsea i tylko raz 1X na Fenerbache. Ale passę u siebie mają godną podziwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:43, Sob-styl napisał:

I bym zapomniał - Apis Jędrzychowice 2:1 Granica Bogatynia. Mój zespół w tej rundzie(3
mecze), już zebrał 5 pkt. Myślę, że spokojnie się utrzymamy w V lidze ;)

A mój klub który gra w IV lidze, Polonia Sparta Świdnica, jest liderem tabeli i chyba awansuje do III ligi :D. Nad Śląskiem II Wrocław ma 6 pkt przewagi, a jeszcze tylko 15/38 kolejek. Przedwczoraj zremisowali u siebie 2-2 z Śląskiem II Wrocław strzelili Bielski i Felich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się jutrzejszego meczu. Po tym, co ostatnio widzę, to nie mogę powiedzie szczerze, że jestem pewny wygrania danego spotkania. No chyba, że mówimy o jakimś Valladolid czy Levante. Ja wiem, że różnica klas między Schalke, a Barceloną jest duża. No ale różnica między Betisem, a Barceloną też...choć może to po prostu Betis Barcy nie leży (wystarczy popatrzeć na wyniki z ostatnich lat), to jednak nie sama przegrana nawet jest niepokojąca - ale stracenie 3 goli w takim krótkim czasie. Cóż, osobiście myślę, że jutro Barca wygra, ale żadne rozstrzygnięcie mnie specjalnie nie zdziwi (no chyba, że tak jak mi się śniło: 3-0 dla Schalke :D No ale potem mieliśmy grać w P.UEFA z Dynamem Kijów, więc to sen niezbyt realistyczny :P). Awansu jednak jestem wciąż pewien, zawsze co Camp Nou, to Camp Nou :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 18:55, Erton napisał:

...


Ogólnie się zgadzam, z tym, że Casillas też nie broni ostatnio jak na początku. Na początku był najlepszy na świecie. Teraz? Broni to co powinien obronić.

Higuain. Facet jest bardzo dobry. Wczoraj pokazał kilka sztuczek a''la crack i kilka dobrych dryblingów. Po jego akcjach Raul miał 2 sytuacje 100%. Jest dynamiczny, silny, błyskotliwy, pomysłowy, ma dobre podania i tak dalej, ale jeśli przychodzi co do czego to zmarnuje nawet najlepszą sytuację. Facet się gotuje. Brakuje mu ogrania i doświadczenia. Jeśli popracuje nad wykończeniami akcji to będzie nie do zatrzymania.

Mikal - jak barca gra tak gra. Ale jedno musisz przyznać. Kibiców ma dobrych. ;] Wbili się chłopaki wczoraj na trening i zwyzywali piłkarzy. xD I to nie pierwsza taka akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwsza? Dobrze wiedzieć. A wyzywanie piłkarzy swojego zespołu jest żałosne. Mnie się to w głowie nie mieści, ci ludzie nie zasługują na to, żeby ich nazywać kibicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 10:20, mikal15 napisał:

Nie pierwsza? Dobrze wiedzieć. A wyzywanie piłkarzy swojego zespołu jest żałosne. Mnie
się to w głowie nie mieści, ci ludzie nie zasługują na to, żeby ich nazywać kibicami.

Nie pierwsza. Czytałem jużkilka takich newsów przez. To są kibice Barcy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 10:25, Br0nisław napisał:

Stało się. Polska nie jest organizatorem EURO 2012. Szkoda, a tak na to liczyłem ;(


Dziś jest pierwszy kwietnia !!!!!!

Tam jest ogłoszone że przejmują Włochy , jeszcze tydzień temu Platini powiedział jasno .Jeśli Polska straci prawo do Euro to na pewno nie otrzymają ich włochy .

Zresztą lansuje to tylko Fakt, Onet i Radio Zet , które są ze sobą powiązane ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 11:10, spider88 napisał:

Nie dość że znał wyniki , to jeszcze nie trafił ;))

Hehehe. No właśnie wszedłem wczoraj na tą stronę widząc że nowe posty, z myślą że zagłosuje na kolejną kolejkę, a tu widzę że jeszcze stara. Patrzę na datę posta i zdziwo. No to mówię: koleś pewnie myślał że nie wyczają i podał poprawne wyniki już po meczach. Ale patrzę na wyniki: gdzieżby :D Zwykłe nabijanie postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 15:19, spider88 napisał:

Na pewno nie polecam mu gry u bukmachera . Jak to zobaczyłem to mnie zatkało xD
Może się przeniósł w czasie nie na ten dzień co trzeba ;))


Czemu nie. Wbije do bukmachera w poniedziałek i powie że chciał obstawić wyniki na wczorajszy dzień. Oczywiście zaznaczy że nie sprawdzał i wyników nie zna ;) Na pewno uwierzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro generalizujesz...kibice Realu to rasiści. Czytałem kilka newsów o tym, co wykrzykiwali na Eto'o.

Co za bezsens. Nie ma klubu, któremu nie kibicowaliby jacyś idioci. No, ale w przypadku gdy mówimy o Barcelonie, to już wystarczy, żeby mówić ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować