Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2008 o 13:36, mesiu59 napisał:

Tak. Zachowawczo, spokojnie i z głową. Nawet Alex zmienił system, bo zawsze gra chłopaczyna
dwoma napadziorami, a teraz zzagrał jednym.


W ćwierćfinale LM na wyjeździe powinno się grać zachowawczo, spokojnie i z głową, bo jak widać to popłaca.
Real jest za słaby, żeby tak zagrać bo jak inaczej wytłumaczyć porażki w obydwóch meczach LM za słabą Romą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 15:36, temek napisał:

> Tak. Zachowawczo, spokojnie i z głową. Nawet Alex zmienił system, bo zawsze gra
chłopaczyna
> dwoma napadziorami, a teraz zzagrał jednym.

W ćwierćfinale LM na wyjeździe powinno się grać zachowawczo, spokojnie i z głową, bo
jak widać to popłaca.
Real jest za słaby, żeby tak zagrać bo jak inaczej wytłumaczyć porażki w obydwóch meczach
LM za słabą Romą


Jakby ciocia miał wąsy to by była dziatkiem, a jakby ją postawić do góry nogami to by była skarbonką, zastanów się co piszesz, słaby Real przegrał ze jeszcze słabszą Romą. Żaden z tych zespołów nie jest słaby w tym momencie, Real jest liderem a Roma wiceliderem w swoich ligach, także ten pojedynek można było spokojnie minąć, bo obydwa zespoły nic sobą nie reprezentowały. Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 13:36, mesiu59 napisał:

Tak. Zachowawczo, spokojnie i z głową. Nawet Alex zmienił system, bo zawsze gra chłopaczyna
dwoma napadziorami, a teraz zzagrał jednym.


Trochę szacunku dla Alexa Fergusona. Fakt że drużyna za którą nie przepadasz, ograła bardziej lubianą przez Ciebie Romę , nie upoważnia Cię do tego żeby nazywać "chłopaczyną" tak Wielkiego trenera.

A pojęcie wracając do taktyki, to jakbyś trochę przeanalizował grę MU w tym sezonie to byś wiedział że MU w 80% meczów wychodzi w ustawieniu z jednym wysuniętym napastnikiem. Czasami jest to Ronaldo, innym razem Rooney, a jeszcze kiedy indziej Tevez.
Zauważyłbyś również zapewne że całe ofensywne trio jest nastawione na ciągłą wymienność pozycji, co nie zmienia faktu że cały czas grają z jednym wysuniętym napastnikiem.

Proponuję bardziej uważne oglądanie piłki w różnym wykonaniu a nie postrzeganie jedynie tego co się chce zobaczyć.

Fakty są takie że Roma wczoraj była słabszą drużyną, która nie potrafiła strzelić bramki a dała sobie wbić dwie.
A o jej zawodnikach i ich klasie niech świadczą dzisiejsze wypowiedzi Pizarro na temat Ronaldo.
Porażka boli ale trzeba umieć przegrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:30, Quire napisał:

Trochę szacunku dla Alexa Fergusona. Fakt że drużyna za którą nie przepadasz, ograła
bardziej lubianą przez Ciebie Romę , nie upoważnia Cię do tego żeby nazywać "chłopaczyną" tak Wielkiego > trenera.


Wiesz, jaki jest mój ulubiony angielski klub i prawie ulubiony zza granicy, ale tak się ostatnio zastanawiam czy to już nie czas na odejście sir Alexa. W lidze angielskiej Man United dobrze sobie radzą. Alex dobrze buduje drużynę i ma dobre metody, bo nie toleruje gwiazdorstwa. Ale... Dwa Puchary Europy przez ponad 20 lat... Nie brzmi to aż tak dumnie, jakby mogło prawda?
Z drugiej strony ja nie wyobrażam sobie innego trenera Czerwonych Diabłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 16:57, Vaxinar napisał:

Wiesz, jaki jest mój ulubiony angielski klub i prawie ulubiony zza granicy, ale tak się
ostatnio zastanawiam czy to już nie czas na odejście sir Alexa.


Nie strasz ludzi... :P

Mesiu - chłopaczyna [''] Może od razu z grubej rury - stary dziad?

Wczorajszy mecz ani nie był wielkim widowiskiem, ani świetną grą graczy z OT. Jednak tak się powinno grać na wyjazdach. W zasadzie przewagę miała Roma, jednak w końcówce 3 świetne okazje. 2x CR i raz Carrick. No i CR - niby strzelił bramkę, ale znowu nie zagrał genialnego meczu z silniejszą drużyną. Bo jak z Boltonami, Villami, Newcastlami gra to wiemy... w każdym razie czekamy na Barcę, o ile przejdzie Schalke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:58, kolombo13 napisał:

Ja obstawiam że bedzie :Arsenal 2-1 liverpool


Ja szczerze obstawiam jednak że Arsenal przegra. Dlaczego? Ponieważ na początku sezonu grali dobrze ale cos tam teraz nie gra i nie idzie im tak dobrze jak wcześniej. Może są już zmęczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 18:06, Invin napisał:

Ostatnio mimo prowadzenia Boltonu 2:0 i gry w dziesiątkę strzelili 3 bramki i wygrali
mecz.


No tak widziałem ten meczyk w TV ale naprawde jakoś nie obstawiam aby tak było w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:58, kolombo13 napisał:

Ja obstawiam że bedzie :Arsenal 2-1 liverpool

wątpię czy w tym meczu padną aż 3 gole. Myślę raczej że będzie to widowisko z cyklu Liverpool-Chelsea gdzie w dwumeczu decyduje jeden gol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Arsenal to nie jest drużyna, która będzie chciała zagrać na zero z tyłu, a potem martwić się o ewentualne zdobycze bramkowe. Dużo młodzieży, a ci nie będą stali, klepiąc ze sobą piłkę, tylko ruszą na przeciwnika i będą starali się zamknąć go na własnej połowie. Zapowiada się ciekawa wymiana ciosów, bo Liverpool w meczu wyjazdowym powinien zagrać ofensywnie. Skoro już się bawimy w typowanie to 2:0 dla podopiecznych Wengera.

W drugim meczu nie spodziewam się niczego specjalnego. Moim zdaniem ten dwumecz będzie wyglądał jak ten z Olympiakosem. Nawet, jeśli dzisiaj Chelsea przegra 1:0 to w Stamford Bridge nie powinna dać szans Turkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OCB?
Realu nie ma i mam gdzieś kto awansuje. Roma dała sobie wbić 2 bramy, ale gdyby była skuteczna tak jak z Realem to by strzeliła 4.
No nie, nie mów, że nie mogę powiedzieć na Fergusona chłopaczyna? xD
Powiedz mi ile świetnych okazji miał MANU do czasu strzelenia drugiej bramki? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:10, Dekerinho6 napisał:

Ech za chwilkę mecz ciekawe co pokaże Arsenal i Liverpool no walka bedzie chyba zacięta
chociaz nie wiadomo :P

mi się wydaję że wszyscy ostrzą sobie zęby na ten mecz a nie będzie to porywające widowisko a mecz walki i padnie maksymalnie jeden gol( obym się mylił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:55, mesiu59 napisał:

Realu nie ma i mam gdzieś kto awansuje. Roma dała sobie wbić 2 bramy, ale gdyby była
skuteczna tak jak z Realem to by strzeliła 4.


Haha gdyby w Realu nie grały patałachy, to Roma nie byłaby taka skuteczna.

Dnia 02.04.2008 o 19:55, mesiu59 napisał:

No nie, nie mów, że nie mogę powiedzieć na Fergusona chłopaczyna? xD
Powiedz mi ile świetnych okazji miał MANU do czasu strzelenia drugiej bramki? No właśnie.


Może o tym nie wiesz, ale liczą sie zdobyte bramki a nie świetne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 02.04.2008 o 20:15, temek napisał:

Haha gdyby w Realu nie grały patałachy, to Roma nie byłaby taka skuteczna.


Raul. Cannavaro, Cassillas , Robinho i inni to patałachy?? człowieku zastanów się co mówisz. Nie sądzisz że każda drużyna może mieć słabszy dzień ale przeciwnik może nie leżeć akurat. Po za tym takie wypowiedzi mogą urazić fanów Realu wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:13, Mroczny Elf99 napisał:

> Ech za chwilkę mecz ciekawe co pokaże Arsenal i Liverpool no walka bedzie chyba
zacięta
> chociaz nie wiadomo :P
mi się wydaję że wszyscy ostrzą sobie zęby na ten mecz a nie będzie to porywające widowisko
a mecz walki i padnie maksymalnie jeden gol( obym się mylił)

No ja wiem ja bym chciał zobaczyć dużo ładnych akcji no i ładne gole. Ale wiesz co sie stanie to nie wiadomo ale bądźmy dobrej myśli zresztą zaraz sie zacznie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować