Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i się zaczęło. Liczę na błysk Fabregasa i wysokie zwycięstwo, bo jeśli nie to Arsenal będzie musiał dać z siebie wszystko na Anfield, a to na pewno odbije się na lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę już jest 1:1 piękny meczyk sie zapowiada szkoda że już pół godziny za nami ale jeszcze przynajmniej druga połowa :P liczę na więcej bramek. Tak szybko wyrównać no nie jest łatwo ale dali radę super !! :p zapowiada sie ciekawy mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypominam moderatorzy prosili (walgierz chyba konkretniej), aby nie robić z wątku tematu ''live''. Opiszcie swoje wrażenia po całym meczu lub po połowie... A nie wstukujecie 1 zdanie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 20:15, temek napisał:

> Realu nie ma i mam gdzieś kto awansuje. Roma dała sobie wbić 2 bramy, ale gdyby
była
> skuteczna tak jak z Realem to by strzeliła 4.

Haha gdyby w Realu nie grały patałachy, to Roma nie byłaby taka skuteczna.

Możesz mi powiedzieć jaka jest różnica, jeśli ma gracz romy super sytuację, stoi 2 metry przed bramką, a za nim są patałachy z Realu lub mistrze z ManU którzy nie mają żadnego wpływu na to co zrobi włoski piłkarz?? [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i 1-1. Mecz ogólnie bardzo fajnie się oglądało, szczególnie drugą połowę. Arsenal był drużyną lepszą, chyba należał im się karny. No i w 70 minucie drewniany Duńczyk popisał się też. Rewanż zapowiada się fascynująco :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz był po prostu święty, a przerwa upamiętniająca Ojca Świętego Jana Pawła II, spowodowała upust łez ( czego nie uświadczyłem od dawna )...
Sprawa ma się gorzej z Chelsea. Jak można roztrwonić taką przewagę ? ;) Eh... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, piękne pierwsze mecze ćwierćfinałów LM... :D. Zwycięstwo ManU, remis Arsenalu i porażka Chelsea, super! :D. Co do meczu, ładna walka, do ostatniego gwizdka, ale widać było po graczach ogromne zmęczenie... Wiadomo, remis... Ale to była naprawdę walka i nawet taki wynik nikogo nie powinien stawiać w tym gorszym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik w meczu Arsenal - Liverpool nie oddaje tego co się działo bo przewaga Arsenalu była kolosalna. Karny powinien być, sędzia jest albo ślepy albo tępy ;]
Co do Chelsea to co mówić, skoro turecka drużyna strzeliła wszystkie 3 gole to czarno widzę ich szanse na awans, już Barcelona lepiej sobie poradziła.
No cóż, ciekawie będzie wyglądać finał, Roma z Arsenalem, będzie w końcu na co popatrzeć :-)

Wstawki z JP2 to nawet nie skomentuje bo to się już robi śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj... niewiele brakło i do meczu rewanżowego można by przystąpić z jedną bramką nadwyżki. :/ Meczu nie będę opisywał, bo chyba odwiedzający ten wątek go oglądali, pozostaje tylko żałować, że kolejny raz (analogicznie jak w rewanżowym meczu z Milanem) sędzia nie odgwizduje faulu na Hlebie, a Bendtner, zamiast przewrócić się do przodu i uskoczyć przed piłką zaczyna machać nogami.

Przegranej Chelsea nie widziałem, ale po zobaczeniu wyniku w pierwszej połowie byłem przekonany, że utrzymają 1:0, a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 23:01, Mistic napisał:

Co do Chelsea to co mówić, skoro turecka drużyna strzeliła wszystkie 3 gole to czarno

Nie wydaję mi się aby Chelsea miała problem u siebie z Fenerbache ,a 1-2 na wyjeździe to bardzo dobra zaliczka przed rewanżem na Stamfford. Tureckim drużyną wychodzi średnio co 5 mecz na wyjazdach(szczerze nie wiem dlaczego sie tak dzieje, może sie boją:) uważam że w Londynie będzie 2 albo 3 do 0, choć kibicuje Fenerbache:)
Podobnie było z Besiktasem z fazie grupowej, wygrał 2-1 u siebie z L''poolem żeby przegrać na Anfield 0-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wczorajszy mecz ligi mistrzów był bardzo udany piękne akcje przede wszystkim dużo tych akcji ale za to goli mniej :( no szkoda a najlepsze jak zaraz wyrównali w ciągu 3 minut na prawdę sie potrafili zmotywować ! Ogólnie moim zdaniem mecz był bardzo udany i żeby tylko było więcej takich spotkań z tyloma akcjami i popisami piłkarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:57, Vaxinar napisał:

Wiesz, jaki jest mój ulubiony angielski klub i prawie ulubiony zza granicy, ale tak się
ostatnio zastanawiam czy to już nie czas na odejście sir Alexa.


Stety wiem jaki angielski i niestety wiem jaki jest ten drugi:)
Czy to koniec ery Fergusona??? Myślę że jeszcze nie pora.
Bądź co bądź nie wychował sobie następcy jeszcze a Queiroz nie ma tej charyzmy która jest potrzebna trenerowi w takim klubie jak MU.

Dnia 02.04.2008 o 16:57, Vaxinar napisał:

W lidze angielskiej Man
United dobrze sobie radzą. Alex dobrze buduje drużynę i ma dobre metody, bo nie toleruje
gwiazdorstwa. Ale... Dwa Puchary Europy przez ponad 20 lat... Nie brzmi to aż tak dumnie,
jakby mogło prawda?


Coś w tym jest, ale musisz tez pamiętać że jednak zawsze w tej czołówce europejskiej gramy:)

Dnia 02.04.2008 o 16:57, Vaxinar napisał:

Z drugiej strony ja nie wyobrażam sobie innego trenera Czerwonych Diabłów.


To musi być postać! Taki Keano na ten przykład, ale nawet z tym składem co ma Ferguson teraz, raczej by nie dał rady. Może za 5 lat, jak zdobędzie doświadczenie i z klubem pożegnają się gracze z którymi grał na boisku (wpływa to niestety na autorytet trenera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 19:55, mesiu59 napisał:

Roma dała sobie wbić 2 bramy, ale gdyby była
skuteczna tak jak z Realem to by strzeliła 4.


Gdyby MU było skuteczniejsze to by sam Ronaldo 4 strzelił.

Dnia 02.04.2008 o 19:55, mesiu59 napisał:

No nie, nie mów, że nie mogę powiedzieć na Fergusona chłopaczyna? xD


Pewnym ludziom należy się zasłużony szacunek. Jak tego nie pojmujesz to twój problem.

Dnia 02.04.2008 o 19:55, mesiu59 napisał:

Powiedz mi ile świetnych okazji miał MANU do czasu strzelenia drugiej bramki? No właśnie.


W Samej pierwszej połowie mogli jeszcze spokojnie ze dwa razy Romę skubnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 10:05, Mroczny Elf99 napisał:

Czy wie ktoś może czy jakaś stacja transmituje dzisiaj mecze pucharu uefa?? bo zawsze
były na polsacie sport a tu patrze w program na dziś i pustka:(


Z tego co widziałem to TVP transmituje jakiś mecz, a po nim ma byc skrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 09:29, Dekerinho6 napisał:

No wczorajszy mecz ligi mistrzów był bardzo udany piękne akcje przede wszystkim dużo
tych akcji ale za to goli mniej :( no szkoda a najlepsze jak zaraz wyrównali w ciągu
3 minut na prawdę sie potrafili zmotywować ! Ogólnie moim zdaniem mecz był bardzo udany
i żeby tylko było więcej takich spotkań z tyloma akcjami i popisami piłkarzy. :)

Fajny mecz był Arsenal- Liverpool. Intereujący, dużo sytuacji podbramkowych. Żyć i nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 09:37, Quire napisał:

Gdyby MU było skuteczniejsze to by sam Ronaldo 4 strzelił.

No, gdyby Real wykorzystał 100%, to wynik byłby 19-2 dla Realu. xD

Dnia 03.04.2008 o 09:37, Quire napisał:

Pewnym ludziom należy się zasłużony szacunek. Jak tego nie pojmujesz to twój problem.

A co ma jedno z drugim? [*]

Dnia 03.04.2008 o 09:37, Quire napisał:

W Samej pierwszej połowie mogli jeszcze spokojnie ze dwa razy Romę skubnąć.

Aha. Fajnie. xD


Mroczny Elf99, TVP transmituje mecz Bayern-Getafe. Stawiam X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować