Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 23:00, jaceloth napisał:

> To przecież Puchar UEFA a nie Champions League ;P
przecież to oczywiste. za słabi na LM, więc grają w pucharze uefa.

no nie wiem czy są za słabi na LM. To efekt tego że w zeszłym sezonie zajęli odległe miejsce w Bundeslidze a do tego czasu dokonali szeregu wzmocnień. Ja uważam że spokojnie jest to drużyna na 1/2 Ligi Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:00, jaceloth napisał:

przecież to oczywiste. za słabi na LM, więc grają w pucharze uefa.

Ale z kontekstu wynikało co innego ;) Zagrali słaby mecz w Pucharze UEFA, a ty mówisz że są za słabi na LM :) Sry, że cię źle zrozumiałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 07:25, Mroczny Elf99 napisał:

jest to drużyna na 1/2 Ligi Mistrzów.

Aha. xD

Jeśli oni są spokojnie na 1/2, to ciekawe na co spokojnie są Real, Manchester, Barcelona, Chelsea czy Inter. Zresztą, jak Bayern nie radzi sobie ze średniakiem La Liga, to w LM pewnie by z grupy nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2008 o 13:13, mesiu59 napisał:

Jeśli oni są spokojnie na 1/2, to ciekawe na co spokojnie są Real, Manchester, Barcelona,
Chelsea czy Inter. Zresztą, jak Bayern nie radzi sobie ze średniakiem La Liga, to w LM
pewnie by z grupy nie wyszedł.

Kadrowo na pewno są w stanie nawet wygrać Ligę Mistrzów podobnie jak zespoły które wymieniłeś to chyba oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 13:21, Mroczny Elf99 napisał:

Kadrowo na pewno są w stanie nawet wygrać Ligę Mistrzów podobnie jak zespoły które wymieniłeś
to chyba oczywiste...

Kadrowo, to Barcelona wygrała La Liga jeszcze przed pierwszą kolejką. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:24, mesiu59 napisał:

Kadrowo, to Barcelona wygrała La Liga jeszcze przed pierwszą kolejką. ;]

Ale jak wiadomo, nie grają nazwiska ale drużyna. Można by np. spojrzeć na Ligę Mistrzów - gdyby mecze wygrywałoby się "kadrowo", to teraz pewnie by grał dalej Inter M. czy FC Sevilla, a nie np. Fenerbahce czy Schalke 04. Na szczęście piłka nożna jest nieprzewidywalna i wszystko się może zdarzyć - np. ku mej uciesze Real potęga a znowu odpada szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:29, paweusz napisał:

ku mej uciesze Real potęga a znowu odpada szybko ;)

I dobrze, mają wiecęj sił na ligę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:35, mesiu59 napisał:

I dobrze, mają wiecęj sił na ligę. ;]

Przy tym co prezentuje teraz FC Barcelona, to cieszę się że jest ona na 3 miejscu a nie na pierwszym (bo zdarzają się ekipy typu "grają fatalnie jak zwykle, a wygrywają jak zawsze"). Do tego mam nadzieję, że Villarreal utrzyma pozycję wicelidera - bo jednak Real Madryt wydaje się być niezagrożony w drodze do mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:49, mesiu59 napisał:

Spokojnie, jeszcze Barca za pół roku na Łazienkowskiej zagra. ;]

To chyba tylko w eliminacjach do UEFA Cup - bo legia nic poza miejscem premiującym do tego pucharu w tym sezonie nie osiągnie. Jak dla mnie Legi i Barca mogą nawet rywalizować ze sobą w pucharze Intertoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:55, paweusz napisał:

> Spokojnie, jeszcze Barca za pół roku na Łazienkowskiej zagra. ;]
To chyba tylko w eliminacjach do UEFA Cup

Właśnie to miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła pokonuje Ruch 2:0 po golach Brożka i kapitalnym trafieniu Tomasa Jirsaka. Młody Czech wreszcie dostał szansę występu w ligowym meczu i zagrał bardzo dobrze, oprócz gola jeszcze asystował. Jak dla mnie Jirsak powinien grać zamiast Cantoro. W 63 minucie na boisko powrócił Niedzielan, całkiem dobrze sie zaprezentował.
Paulista zachował się jak idiota, gdy dowiedział się, że jednak nie wejdzie na boisko poszedł do szatni. Tym samym zaprzepaścił swoje szans na przedłużenie kontraktu. Kolejne trzy punkty, w środę gramy jednak ważniejszy mecz (bo mistrzostwo jest już przecież pewne) z Arkę w PP, liczę na awans do półfinału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, po wywaleniu Ramosa Mallorca zaczęła cisnąć, szkoda, że drugiego gola nie strzelili, ale i tak remis dali radę ugrać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

real drugą polówkę zawalił. powinni grac lepiej, trzymać więcej inicjatywy. sędzia sie nie popisał. jeśli za faul ramosa dał żółtą kartkę,to powinien ja wyciągać co pięć minut. poza tym w 75' faulowany był heinze, który dostał za to żółtą kartkę.wkurza mnie też schuster, który powinien wcześniej zrobić zmiany, zwłaszcza zawodników, którzy mieli żółć na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co szukać winy u sędziego czy Schustera, bo i tak mieliśmy farta, ze jeden punkt ugraliśmy, bo powinniśmy przegrać. Ogólnie Real nie grał źle, dopóki nie wyleciał Ramos. Wtedy się rozsypał, a poskładał do kupy dopiero w 80 minucie, kiedy już był remis. Choć tak jak mówiłem, w pierwszej połowie też powinniśmy ze dwie bramki stracić. No nic, i tak majster będzie nasz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować