Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i po meczu ale tak szczerze mówiąc spodziewałem sie po Bayernie czegoś więcej owszem ładnie grali ale to nie było to co ma być owszem początek mieli ostry aż warto było oglądać ale już końcówka słabsza :( Ale nic w rewanżu na pewno będzie lepiej :) Ogólnie mecz mogę powiedzieć że był udany w miarę dużo akcji z oby stron no żeby tylko takie mecze leciały to by było coś :P. Cóż zobaczymy co pokażą w rewanżu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny mecz! :]
Prawdę powiedziawszy trochę smęciłem pod nosem, spodziewając się raczej jednostronnego widowiska, i początek pierwszej połowy potwierdzał moje obawy, ale potem... niesamowite emocje, a z bramki Getafe cieszyłem się jakby to strzeliła polska drużyna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 07:29, .Darnok napisał:

Kapitalny mecz! :]
Prawdę powiedziawszy trochę smęciłem pod nosem, spodziewając się raczej jednostronnego
widowiska, i początek pierwszej połowy potwierdzał moje obawy, ale potem... niesamowite
emocje, a z bramki Getafe cieszyłem się jakby to strzeliła polska drużyna ;]

ja cieszyłem się podobnie. początek zapowiadał jednostronne widowisko, getafe niepotrzebnie cofnęło się, za mało było przetrzymania piłki w środku, za dużo strat. z biegiem czasu hiszpanie uspokoili grę. bayern zagrał b. nieskutecznie, zmarnował kilka okazji, które być może rozstrzygnęłyby ten dwumecz. wynik przed rewanżem otwarty. trzymam kciuki za getafe. la liga ole! dobra wiadomość dla nas przed euro: podolski i klose w kiepskiej formie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przed meczem (jak większość z was) myślałem że Bayern łatwo sobie poradzi, a tu niespodzianka ze strony Getafe. Ale jednak drużynie z Hiszpanii pomogła trochę nieskuteczność Bayernu ... Te ładnie wyprowadzone kontry, w których brakowało ostatniego dokładnego podania lub strzału ... Toni, później Ribbery. No ale niewykorzystane okazje się mszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 07:29, .Darnok napisał:

Kapitalny mecz! :]
Prawdę powiedziawszy trochę smęciłem pod nosem, spodziewając się raczej jednostronnego
widowiska, i początek pierwszej połowy potwierdzał moje obawy, ale potem... niesamowite
emocje, a z bramki Getafe cieszyłem się jakby to strzeliła polska drużyna ;]

I znów jest podobnie jak rok temu. Liga Mistrzów to szachy, a UEFA to świetne mecze i wymiana ciosów.

kolektor, Getafe też miało niewykorzystane doskonałe okazje więc wynik sprawiedliwy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się to, o czym marzyłem :D Getafe zremisowało. W końcu drużyna, które podetnie trochę skrzydełka temu "dream-teamowi" prowadzonemu przez Beckenbauera ;] Tylko tak dalej, za tydzień rewanż i zwycięstwo Getafe 2:0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 11:38, Probos napisał:

Stało się to, o czym marzyłem :D Getafe zremisowało. /.../


U mnie w Danii euforia niemal taka, jakby to była drużyna z tego kraju. Wszystkie duńskie kluby z europejskich pucharów już dawno poodpadały, to kibicuje się tu drużynie prowadzonej przez Michaela Laudrupa. W sklepach sportowych koszulki tej ekipy wiszą tuż obok Milanu, ManU, Barcelony czy Realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 06:47, pretorianie napisał:


> W tym momencie wydaje mi się iż Getafe wyeliminuje Bayern.
No jak Bayern w rewanżu zagra tak samo, to na pewno Getafe przejdzie.

Tak sobie myślę że Getafe w rewanżu zagra bardziej odważnie( w końcu atut własnego boiska) jednak muszą uważać żeby nie nadziać się na kontry ze strony bawarczyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 12:25, Klimos napisał:

U mnie w Danii euforia niemal taka, jakby to była drużyna z tego kraju. Wszystkie duńskie
kluby z europejskich pucharów już dawno poodpadały, to kibicuje się tu drużynie prowadzonej
przez Michaela Laudrupa. W sklepach sportowych koszulki tej ekipy wiszą tuż obok Milanu,
ManU, Barcelony czy Realu...

O nie wiedziałem nawet. ;]
BTW w rezerwach Realu gra syn Laudrupa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawa dla Getafe. Chłopaki dobrze zagrali i to na wyjeździe. Ale tam tak jak na stadionie nie było bo u nich cały czas darło sie 60 tysiecy niewyparzonych twarzy.
Za tydzień Getafe powinno zagrać lepiej bo gra u siebie. I dobrze tak niemcom nie lubie ich klubów i Podolskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Taką zabawę Bayernu widzę nieraz w Bundeslidze. :/ Mogli strzelić jeszcze ze dwa gole na samym początku meczu, a nie stopniowo oddawać pole do gry rywalom....
W bardzo trudnych momentach Bayern pokazywał już, że umie grać lepiej, jestem więc pomyślnie nastawiony na rewanż w Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:50, Vaxinar napisał:

Ehh... Taką zabawę Bayernu widzę nieraz w Bundeslidze. :/ Mogli strzelić jeszcze ze dwa
gole na samym początku meczu, a nie stopniowo oddawać pole do gry rywalom....
W bardzo trudnych momentach Bayern pokazywał już, że umie grać lepiej, jestem więc pomyślnie
nastawiony na rewanż w Hiszpanii.

Bayern był za bardzo pewny siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 17:21, DanekZiom napisał:

> Ehh... Taką zabawę Bayernu widzę nieraz w Bundeslidze. :/ Mogli strzelić jeszcze
ze dwa
> gole na samym początku meczu, a nie stopniowo oddawać pole do gry rywalom....
> W bardzo trudnych momentach Bayern pokazywał już, że umie grać lepiej, jestem więc
pomyślnie
> nastawiony na rewanż w Hiszpanii.
Bayern był za bardzo pewny siebie!


No i nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:50, Vaxinar napisał:

Ehh... Taką zabawę Bayernu widzę nieraz w Bundeslidze. :/ Mogli strzelić jeszcze ze dwa
gole na samym początku meczu, a nie stopniowo oddawać pole do gry rywalom....
W bardzo trudnych momentach Bayern pokazywał już, że umie grać lepiej, jestem więc pomyślnie
nastawiony na rewanż w Hiszpanii.

W Hiszpanii będzie im się grało dużo trudniej niż u siebie. Moim zdaniem nerwówka będzie do końca. Bo Getafe będzie się raczej bronić niż atakować - wystarczy im bezbramkowy remis. Gorzej gdyby do tego Getafe z jakieś kontry strzeliło gola - wtedy Bayern w ogóle będzie pod ścianą i mogą nie wytrzymać presji ...

@jaceloth
To przecież Puchar UEFA a nie Champions League ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:10, kolektor napisał:

@jaceloth
To przecież Puchar UEFA a nie Champions League ;P

Ale jedno nie wyklucza drugiego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Monachium gwiazdy byłe i niektóre obecne mają za złe Klinsamannowi, że przyjechał na ten mecz w czwartek. Opinia jest taka, że to niegetlemeńskie i przeszkadzał tylko obecnemu trenerowi.
Ja uważam, że to śmieszne. Co za różnica czy był na stadionie , czy nie. Piłkarze i tak grali swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:10, kolektor napisał:

To przecież Puchar UEFA a nie Champions League ;P

przecież to oczywiste. za słabi na LM, więc grają w pucharze uefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy milan awansuje do ligi mistrzów... Ja bym jednak wolał żeby zagrali w pucharze UEFA, bo:
1.Ancelotti dostałby nauczkę i może by wziął się wreszcie do roboty
2.Milan nigdy nie wygrał pucharu UEFA, więc może by nastąpił ten pierwszy raz...
3.I może nastąpiły by jakieś pożądne transfery w tym klubie

To tyle odemnie, a co wy myśliciwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować