Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jeszcze niedawno słyszałem głosy że Ramos jest najlepszym prawym obrońcą na świecie. Ale czy najlepszy obrońca dostaje w lidze 3 czerwone kartki i 14 żółtych? Oczywiście nie odmawiam mu umiejętności, ale on jest zbyt dziecinny i już wielokrotnie osłabiał drużynę. On jest dopiero materiałem na najlepszego prawego obrońcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 08:33, Br0nisław napisał:

Jeszcze niedawno słyszałem głosy że Ramos jest najlepszym prawym obrońcą na świecie.
Ale czy najlepszy obrońca dostaje w lidze 3 czerwone kartki i 14 żółtych? Oczywiście
nie odmawiam mu umiejętności, ale on jest zbyt dziecinny i już wielokrotnie osłabiał
drużynę. On jest dopiero materiałem na najlepszego prawego obrońcę.

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Ramos będzie świetnym piłkarzem jednak narazie brakuje mu troche ogłady boiskowej jak również ciągle zbiera doświadczenie( o tych kartkach szczerze mówiąc nie wiedziałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeśli dla was Ramos może być dopiero świetny (czyli, że teraz jeszcze świetny nie jest), to pogratulować wiedzy wypada. xD
Ramos już jest jednym z czołowych obrońców w Europie i miałby miejsce w każdej drużynie w p11. Taka jest prawda. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:59, temek napisał:

Wisła pokonuje Ruch 2:0 po golach Brożka i kapitalnym trafieniu Tomasa Jirsaka. Młody
Czech wreszcie dostał szansę występu w ligowym meczu i zagrał bardzo dobrze, oprócz gola
jeszcze asystował. Jak dla mnie Jirsak powinien grać zamiast Cantoro.


Zdecydowanie, powiem więcej - jak dla mnie Garguła nie jest potrzebny. Chociaż, jeśli przyjdzie za darmo, to być może potem będzie można go sprzedać z zyskiem. Ale jak dla mnie Jirsak lepszy - młodszy, technicznie na jak najlepszym poziomie. Jedyna moja wątpliwość, to jak zaprezentuje się w meczu z bardziej wymagającym przeciwnikiem.

Dnia 05.04.2008 o 22:59, temek napisał:

W 63 minucie na
boisko powrócił Niedzielan, całkiem dobrze sie zaprezentował.


Niedzielan po takiej kontuzji, w tak krótkim czasie, zaprezentował się znacznie lepiej niż Matusiak przez cały okres od początku rundy. To chyba najbardziej daje do myślenia...

Dnia 05.04.2008 o 22:59, temek napisał:

Paulista zachował się jak idiota, gdy dowiedział się, że jednak nie wejdzie na boisko
poszedł do szatni. Tym samym zaprzepaścił swoje szans na przedłużenie kontraktu.


Nie będę za nim płakał. Kiedyś odmówił wyjazdu na zgrupowanie, bo podobno klub nie zapłacił za jego podatki - w praktyce okazało się, że sam coś pokręcił. Teraz zażądał w nowym kontrakcie 600% (!!!) podwyżki.
Jeździec bez głowy, jak strzeli już gola, to głównie z przypadku. Głównie od robienia zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:32, .Darnok napisał:

Zdecydowanie, powiem więcej - jak dla mnie Garguła nie jest potrzebny. Chociaż, jeśli
przyjdzie za darmo, to być może potem będzie można go sprzedać z zyskiem. Ale jak dla
mnie Jirsak lepszy - młodszy, technicznie na jak najlepszym poziomie. Jedyna moja wątpliwość,
to jak zaprezentuje się w meczu z bardziej wymagającym przeciwnikiem.


Chyba wreszcie bedziemy mieć następce Szymka, i to takiego, który wraca do obrony. Jeszcze, żeby umiał tylko uderzyć z wolnego, bo tego nikt u nas nie umie.

Dnia 06.04.2008 o 11:32, .Darnok napisał:

Niedzielan po takiej kontuzji, w tak krótkim czasie, zaprezentował się znacznie lepiej
niż Matusiak przez cały okres od początku rundy. To chyba najbardziej daje do myślenia...


Nie mam pojęcia czemu gra tak słabo, myślałem, że będzie sporym wzmocnieniem. Może rzeczywiscie Matusiak bez Garguły to przecietny kopacz.

Dnia 06.04.2008 o 11:32, .Darnok napisał:

Nie będę za nim płakał. Kiedyś odmówił wyjazdu na zgrupowanie, bo podobno klub nie zapłacił
za jego podatki - w praktyce okazało się, że sam coś pokręcił. Teraz zażądał w nowym
kontrakcie 600% (!!!) podwyżki.
Jeździec bez głowy, jak strzeli już gola, to głównie z przypadku. Głównie od robienia
zamieszania.


Dudka oststnie też świruje, gdy gra na obronie wygląda na wielce obrażonego, chce odejść, wiec trzeba go sprzedać. Za kase z tego transferu możne paru dobrych młodych obrońców (np Lisowskiego z Widzewa)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:52, temek napisał:

> Zdecydowanie, powiem więcej - jak dla mnie Garguła nie jest potrzebny. Chociaż,
jeśli
> przyjdzie za darmo, to być może potem będzie można go sprzedać z zyskiem. Ale jak
dla
> mnie Jirsak lepszy - młodszy, technicznie na jak najlepszym poziomie. Jedyna moja
wątpliwość,
> to jak zaprezentuje się w meczu z bardziej wymagającym przeciwnikiem.


Chyba wreszcie bedziemy mieć następce Szymka, i to takiego, który wraca do obrony. Jeszcze,
żeby umiał tylko uderzyć z wolnego, bo tego nikt u nas nie umie.

Dnia 06.04.2008 o 11:52, temek napisał:

> Niedzielan po takiej kontuzji, w tak krótkim czasie, zaprezentował się znacznie
lepiej
> niż Matusiak przez cały okres od początku rundy. To chyba najbardziej daje do myślenia...


Nie mam pojęcia czemu gra tak słabo, myślałem, że będzie sporym wzmocnieniem. Może rzeczywiscie
Matusiak bez Garguły to przecietny kopacz.

Dnia 06.04.2008 o 11:52, temek napisał:

> Nie będę za nim płakał. Kiedyś odmówił wyjazdu na zgrupowanie, bo podobno klub nie
zapłacił
> za jego podatki - w praktyce okazało się, że sam coś pokręcił. Teraz zażądał w nowym

> kontrakcie 600% (!!!) podwyżki.
> Jeździec bez głowy, jak strzeli już gola, to głównie z przypadku. Głównie od robienia

> zamieszania.


Dudka oststnie też świruje, gdy gra na obronie wygląda na wielce obrażonego, chce odejść,
wiec trzeba go sprzedać. Za kase z tego transferu można kupić paru dobrych młodych obrońców (np Lisowskiego z Widzewa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Middlesbrough ciśnie, remis wywalczyli i mieli parę świetnych sytuacji, szkoda tylko, że ostatnie podanie nigdy im nie wychodzi. Liczę na podział punktów, minimum i z całego serca kibicuje Middlesbrough dzisiaj. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:21, Mistic napisał:

Ale Middlesbrough ciśnie, remis wywalczyli i mieli parę świetnych sytuacji, szkoda tylko,
że ostatnie podanie nigdy im nie wychodzi. Liczę na podział punktów, minimum i z całego
serca kibicuje Middlesbrough dzisiaj. :]

no właśnie cisną ich dość mocno ja jednak wierze że Manchester przeprowadzi jedną lub dwie zabójcze kontry które wstrząsną Boro. Teraz kolej na Rooneya:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna porażka z.... 19 w tabeli Murcią
styl gry jak zwykle tragiczny,jak Koeman jutro nie poleci to nie będę miał żadnych nadziei na PUEFA w przyszłym sezonie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Canal+ proponuje następujące rozwiązania dla rozgrywek na następny sezon, wzwiązku z korupcją w polskiej piłce:
http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=17647

No cóż ja z bólem patrzyłbym na jedynie 12 drużyn w I lidze, ale jak miałyby grać w niej drużyny z budżetami niższymi niż 5 mln zł i stadionami nie spełniającymi licencji, to to rozwiązanie należało by rozważyć.
Co będzie, mam nadzieję, że tego dowiemy się wreszcie w Niedzielę po zjeździe PZPN.
Ja uważam, że po tym sezonie do PZPN powinni wejść inni ludzie, Listkiewicz powinien się zająć organizacją Euro 2012, a prezesem mógłby zostać Heniek Kasperczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:14, Danio X napisał:

Canal+ proponuje następujące rozwiązania dla rozgrywek na następny sezon, wzwiązku z korupcją w polskiej piłce:


IMO słusznie. Jakoś wcale mnie nie ciągnie do oglądania kopanej pomiędzy kretowiskami piłki. Wolę obejrzeć więcej meczów pomiędzy takimi zespołami jak Wisła, Legia czy Lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 23:07, Probos napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, co ta Barcelona odstawia ?
Czyżby jakiś głębszy kryzys, który skończy się tym, że Barca nie zagra w Lidze Mistrzów
? oO


Mam nadzieję, że w lecie zmieni sie trener, a skład zostanie trochę przetrzebiony, bo z Barcy robi się taki drugi Real, czyli max komercji i sprzedaży koszulek, a mało wyników. Coraz bardziej wnerwia mnie opieszałość zarządu klubu, by coś z tym zrobić.
Barca nie może dogonić Realu w lidze, co naprawdę ostatnio staje się bardzo łatwe - obecnie strata wynosi 7 pkt, a gdyby zsumować głupio stracone oczka (3 z meczu z Betisem i 2 z meczu z Getafe), wynosiłaby zaledwie 2!
W LM w tym sezonie Barca naprawdę trafia na łatwych przeciwników, choć w statystykach będzie odnotowany przynajmniej ćwierćfinał... Co do następnego sezonu, myślę, że katalończycy spokojnie utrzymają pozycję dającą gwarancją uczestnictwa w przyszłej edycji, ale to niestety marna pociecha.
Visca el Barca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Barca remisik. :)
No i znów pewnie u wielu załączy się putkologika i znów będzie gadka, że Barca oddała, lub nie chce tytułu. ;]
W Anglii Manchester zaczyna nie chcieć majstra, bo zremisował, Arsenal już dawno zrezygnował z tytułu, bo remisuje strasznie ostatnio, i tylko Chelsea zgłasza chęć zdobycia tytułu. :)

Tomicha, chyba chciałeś powiedzieć, że Barca przypomina Real-Galacticos. ;]
Gdyby Zsumować głupiol stracone punkty Realu, to Real by miał teraz 24 pkt przewagi nad Blaugraną. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 23:15, mesiu59 napisał:

Tomicha, chyba chciałeś powiedzieć, że Barca przypomina Real-Galacticos. ;]
Gdyby Zsumować głupiol stracone punkty Realu, to Real by miał teraz 24 pkt przewagi nad
Blaugraną. xD


Galacticos? Chyba Emerytos :P
Sytuacja jest podobna w lidze, jak na koniec poprzedniego sezonu, z tym że wtedy Real umiał wykorzystać potknięcia Barcy, a teraz my nie umiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 23:19, Tomicha napisał:

umiał wykorzystać potknięcia Barcy, a teraz my nie umiemy.

Bo cieniasy jesteście. ;]
Emerytos, nazywaj to jak chcesz, przecież mówisz o sytuacji w swoim klubie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 23:22, mesiu59 napisał:

Bo cieniasy jesteście. ;]
Emerytos, nazywaj to jak chcesz, przecież mówisz o sytuacji w swoim klubie. xD


Wiem, że mówię o swoim klubie, ale jestem krytyczny, bo mi na losie Barcy zależy. Nie chcę zaczynać żadnej wojny, ponieważ to nie miejsce na taką rozmowę. :) Każda drużyna ma lepsze i gorsze chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań... Kapitalny meczyk i gol Jirsaka w meczu Wisły... Trza dawać gościowi więcej szans, winien w podstawowym składzie grać. Bardzo kreatywny.
Jeśli Legia (gra z Lechem) i Groclin zremisują, bądź przegrają za tydzień a Wisła wygra to mamy mistrza. :)

Dziś Borussia w ostatniej minucia wygrała z Bayerem, tymczasem Bawarczycy roznieśli Bochum 3:1, chociaż nie wiem czy można mówić "roznieśli". Początek meczu kompletnie do niczego, Bochum strzeliło pierwsze bramkę, ale później Bayern się rozkręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 23:15, mesiu59 napisał:

No i znów pewnie u wielu załączy się putkologika i znów będzie gadka, że Barca oddała,
lub nie chce tytułu. ;]

A skądże znowu, Real jak najbardziej jest poza zasięgiem wszystkich drużyn świata, Barcelona gra bardzo dobrze, ale Real gra nieosiągalnie wręcz wspaniale. To jest jedyna słuszna logika. I mniejsza z tym, że w LM odpadł już w 1/8, że rozgrywa takie mecze jak ten wczoraj. Tak ma być i już. A kto twierdzi inaczej, ten przedstawia się ''logikę dziwek'', czy jak to przetłumaczyć. Trudno, nazywaj to sobie jak chcesz- moim zdaniem Real gra słabo, a Barcelona jeszcze słabiej. Karykatura KAPa, którą kiedyś tu prezentowałem (ta z Schusterem i Rijkaardem) z każdym meczem wydaje mi się coraz trafniejsza.

Co do dzisiejszego meczu powiem tylko jedno. Białe chusteczki pojawiły się na CN. I to chyba wystarczy za komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować