Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

nie wydaje wam się że dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów są jakieś takie jałowe i bez emocji prawdopodobnie? Bo co takiego może się stać na Camp Nou i Old Trafford? Oczywiście fajnie jakby padła niespodzianka np w Barcelonie bo nie przepadam za tym klubem jednak patrząc obiektywnie szanse są bliskie zeru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:07, Mroczny Elf99 napisał:

nie wydaje wam się że dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów są jakieś takie jałowe i bez emocji
prawdopodobnie? Bo co takiego może się stać na Camp Nou i Old Trafford? Oczywiście fajnie
jakby padła niespodzianka np w Barcelonie bo nie przepadam za tym klubem jednak patrząc
obiektywnie szanse są bliskie zeru:)

co ty chcesz przecież barcelona to legendarny zespół, nie ma drugiego takiego który grałby piękniej i miał więcej sukcesów na swoim koncie.oglądaj i delektuj sie każdym ich zagraniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU nie wystawił wielu podstawowych graczy. Mam nadzieję, że to nie wpłynie na wynik. Z drugiej strony taka ławka rezerwowych jak w MU to mógłby być dobry drugi zespół. Ciekawe z kim się spotkają w półfinale. Bo ja nie jestem tak na 100% przekonany, że rewanż dla Barcelony to będzie spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, Roma nie wykorzystała karnego :(
A mogło być tak pięknie, sam mecz też sporo zyskałby na atrakcyjności...
Na razie kapitalny występ bramkarza gości, który chroni drużynę przed klęską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:19, .Darnok napisał:

Cholera, Roma nie wykorzystała karnego :(
A mogło być tak pięknie, sam mecz też sporo zyskałby na atrakcyjności...
Na razie kapitalny występ bramkarza gości, który chroni drużynę przed klęską.

ten strzał był poniżej wszelkiej krytyki. de rossi miałby szanse we włoskiej kadrze rugby. szkoda mogło być gorąco. a barca rozgrywa swój klasycznie już żenujący mecz. bez stylu, bez ambicji, bez szybkości, bez umiejętności...ale jeszcze z rijkaardem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 20:28, jaceloth napisał:

co ty chcesz przecież barcelona to legendarny zespół, nie ma drugiego takiego który grałby
piękniej i miał więcej sukcesów na swoim koncie.oglądaj i delektuj sie każdym ich zagraniem...

to subiektywne stwierdzenie Ty lubisz Barcelone i szanuje Twoje upodobana ja wolę Real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:41, Mroczny Elf99 napisał:

to subiektywne stwierdzenie Ty lubisz Barcelone i szanuje Twoje upodobana ja wolę Real

Wiesz co? Patrząc na posta wyżej i kierując się własnym doświadczeniem niepowiedziałbym,że jaceloth lubi Barcelonę. To była tylko ironia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:38, mikal15 napisał:

Lepiej rozgrywać mecz żenujący i w dodatku go wygrywać niż nie rozgrywać żadnego ;)

zwłaszcza jak sie nie ma żadnego wyboru, ani potencjału, żeby zdziałać cokolwiek innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy o kim mówisz? Real miał wybór. Mógł wygrać z Romą i pokazać wszystkim jak gra się w ćwierćfinałach LM. Ale fakt, nie miał potencjału by to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:41, Mroczny Elf99 napisał:

> co ty chcesz przecież barcelona to legendarny zespół, nie ma drugiego takiego który
grałby
> piękniej i miał więcej sukcesów na swoim koncie.oglądaj i delektuj sie każdym ich
zagraniem...
to subiektywne stwierdzenie Ty lubisz Barcelone i szanuje Twoje upodobana ja wolę Real


czytamy podpisy i jesteśmy wrażliwi na ironię:-) pozdrowienia dla blanco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:52, mikal15 napisał:

To znaczy o kim mówisz? Real miał wybór. Mógł wygrać z Romą i pokazać wszystkim jak gra
się w ćwierćfinałach LM. Ale fakt, nie miał potencjału by to zrobić.

real gra raz lepiej, raz gorzej. ale nie można im zarzucić braku serca do gry,ambicji i zaangażowania. stary dobry raul wypruwa żyły w każdym meczu. a gdzie są gwiazdorzy barcelony? deco, ronaldinho...ci co grają są cieniem siebie samego (henry) ...rozumiem, ze drużyna może być bez formy, ale patrząc na mecze barcy, to najwyraźniej widać, że drużyna jest bez jaj, jakby im nie zależało. to jest tylko moje subiektywne spojrzenie, ale w ostatnim meczu z getafe jeśli miałbym orzec komu bardziej zależało na zdobyciu punktów, bez wahania wskazałbym na żółtych. i to jest moim zdaniem największy problem barcy. dalej idąc dochodzimy do problemu trenera, od którego to zależy odpowiednia motywacja graczy. w takim klubie, jak barca, gdzie gracze maja lukratywne ogromne kontrakty potrzeba naprawdę kunsztu, żeby ich zmobilizować do wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz o Realu? Sorry, ale czytając ten post czułem się, jakbym czytał wypowiedź kibica jakiegoś zaściankowatego klubu w Polsce: " Co z tego, że IV liga i przegrywamy z Izolatory Boguchwała - ale jaki zapał i zaangażowanie".

Ta, piłkarze Barcy to mają taaaaaaaakie kontrakty, a w Realu to pewnie ledwo na buty starczy, a piłki to pożyczają od dzieci bogatszych sąsiadów. Bez przesady może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 21:53, jaceloth napisał:

czytamy podpisy i jesteśmy wrażliwi na ironię:-) pozdrowienia dla blanco.

autentycznie nie wyczułem w twojej wypowiedzi żadnej ironii. A na podpis faktycznie nie zwróciłem uwagi heh. ale tym lepiej im więcej kibiców realu tym lepiej. Jednak Barcelona będzie niestety w 1/2 finału. Do przerwy było 1-0. co nie zmienia faktu że w starciu z MU daje im niezwykle małe szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:52, mikal15 napisał:

To znaczy o kim mówisz? Real miał wybór. Mógł wygrać z Romą i pokazać wszystkim jak gra
się w ćwierćfinałach LM. Ale fakt, nie miał potencjału by to zrobić.

Real miał potencjał, co pokazał w dwumeczu, gdzie był drużyną lepszą. Ale to jest piłka. Tu się liczą bramki, nie gra, ani sytuacje. Roma z Realem miała bardzo dobrą skuteczność, a z ManU? Nie wykorzystuje sytuacji 100% i karnego, więc odpada. Raz jest tak, raz inaczej. LM to w dużej mierze szczęście, sędziowie i skuteczność, bo poziom jest tak wysoki, że decydują szczegóły.

A co twojego lepiejowania. Lepiej wygrać jakieś trofeum, niż nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester United - AS Roma 1:0
Dobry mecz, chociaż pewnie byłby lepszy z podstawowymi zawodnikami w wyjściowym składzie. Szkoda troszkę, że Roma odpadła, ale taki już mój pech że na siebie trafiły moja ulubiona angielska i włoska drużyna... Tak czy siak wolę Man United, więc... cieszę się.

Liverpool - Chelsea
FC Barcelona - Manchester United
Półfinał może być cięższy dla Czerwonych Diabłów niż sam finał... W parze numer dwa wiadomo komu kibicuje, dobrze że rewanż jest na Old Trafford. Co do drugiej pary... Z jednej strony wolałbym Chelsea w finale, wolę ich od The Reds. Z drugiej... pokonać Liverpool w finale Ligi Mistrzów to byłoby coś pięknego.

W cieniu Ligi Mistrzów rozgrywano dziś Puchar Polski. Do 1/2 finału prześli:
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Groclin Grodzisk Wlkp.
Jutro przed meczami PUEFA losowanie, kto z kim. Chyba najbardziej chciałbym dla Wisełki za przeciwnika Zagłębie Lubin... Co prawda pokonali Polonię Warszawę 5:1, ale to tylko Polonia....

I właśnie... Jutro najważniejszy mecz w europejskich pucharach - rewanż Bayernu z Getafe. Liczę na Bayern oczywiście, w innych meczach na Bayer (wierzyć zawsze można ;]), Sporting i Fiorentinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 22:45, Vaxinar napisał:

W cieniu Ligi Mistrzów rozgrywano dziś Puchar Polski.

che, che, che dobre porównanie...w cieniu mont everestu są żuławy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie ciekawy rewanż w pucharze UEFA Getafe - Bayern.
Bardzo fajnie, że nasza telewizja pokazuje ten dwumecz. Mam nadzieję, że jutro Bayern pokaże się z lepszej strony niż tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są gwiazdorzy Realu? Van Nisterlooy, wcześniej Robben...mógłbyś sobie znaleźć lepszy przykład braku zaangażowania niż leczenie kontuzji. A ogólnie na temat sytuacji Barcelony wypowiadać się nie będę, bo zrobiłem to raz, a porządnie. I niestety nie widzę, by coś się od tamtego czasu zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować