Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

4:2, spodziewał się ktoś takiego wyniku, bo ja nie. Widać było że Niemcy mają nie za dobrą obronę a Kostaryke jak się przyciśnie to nie mają szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - trochę o meczu.
Mecz niby dobry, ale jako kibic Niemców troszkę się zawiodłem na obronie, ale za to mile zaskoczył mnie atak. Dwa piękne gole Niemców, ale obrona leży. Po Lehmannie się troszkę więcej spodziewałem a tu klapa. Miałem nadzieję, że zastąpi Kahna, a tu się może okazać, że jednak Kahn będzie bronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne bramki Lahma i Fringsa (z 30 metrow to chyba bylo?), calkiem skladna gra Kostaryki w ataku i tragicznie w obronie. Niemcy tak samo - mocni z przodu i slabi z tylu . Obie bramki Wanchope''a to efekt zle ustawionej pulapki off-side''owej.

No i niezly poczatek mistrzostw :) Zapowiada sie sporo bramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że jednak Kostaryce nie udało się zremisować. To byłaby sensacja =] W każdym razie Niemcy wygrali zasłużenie, piłkarze z Południowej Ameryki robili w tym meczu za dekoracje, a bramki, które zdobyli nie wynikały z ich dobrej gry.
Btw, jak Wam się podobał komentarz pana Lisa na Polsacie? Dla mnie porażka, kilka razy próbowałem się do niego przekonać jednak po 5 minutach znów przełączałem na TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz za nami, i od razu zaskoczenie - 6 bramek. Niemcy konsekwentni, choć bez polotu i nie ustrzegli się błędów. Kostaryka pod presją zdołała strzelić 2 bramki, co prawda po błędach niemieckiej obrony ale zawsze. Jeśli chodzi o ten drugi zespół to jesli zagramy skoncentrowani i tak jak z Chorwacją to nie powinno byc problemów. Boję sie o mecz z Niemcami, bo przy takiej grze naszych rozgrywających jak ostatnio o sytuacje bramkowe moze być ciężko. Nie wydaje mi się żeby z nami niemiecka obrona popełniła poważne błędy.

Ale to tylko takie gdybanie "na gorąco". Zobaczymy po naszym meczu.Mój typ na mecz Polski - 1:0 dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklad Polski na mecz: Artur Boruc - Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Euzebiusz Smolarek, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 20:02, Chaszu napisał:

Boję sie o mecz z Niemcami, bo przy takiej
grze naszych rozgrywających jak ostatnio o sytuacje bramkowe moze być ciężko. Nie wydaje mi
się żeby z nami niemiecka obrona popełniła poważne błędy.


Wrecz przeciwnie! Jestesmy lepsi od Kostaryki, a ta zdolala strzelic 2 bramki. Niemiecka obrona gra slabo - widac, ze sa to niedoswiadczeni pilkarze. Bramki Niemcom strzelimy, o to jestem spokojny. Boje sie bardziej o to ile stracimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz. Mam też wrażenie, że do tych bramek z dystansy przyczyniła się po części nowa piłka Adidasa. Dawno nie widziałem tylku tak silnych uderzeń. Niemcy zresztą szybko to zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo optymistycznie nastawiony :D
Niemcy moze bramki strzelac umieją, ale bronic sie napewno nie za dobrze xD
Najbardziej szkoda mi Kahna - mój ulubiony bramkarz, co prawda już nieco wiekowy, ale nie cierpie Lehmana poza tym Kahn ma duzo wieksze doświadczenie ;D
---
Taka mała ciekawostka :P Moja mama trzymała Podolskiego na rękach - jego rodzice byli jej sąsiadami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemcy, o dziwo, grają to samo co w meczach towarzyskich.kompletna beztroska...ale ładnie się to ogląda.jeśli trafią na lepszą drużynę nie będą mieli szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/search.php?string=teamgeist&category=13393&country=1
Czy te piłki Teamgeist(promowane) za ok.50zł oznaczone napisem replika lub replique
są oryginalnymi piłkami Adidasa? tylko że wykonanymi ze słabszych materiałow tak aby cena nie była olbrzymia,
bo oryginalne piłki meczowe kosztują 300-400zł
te piłki za 50zł mają podobno jakieś certyfikaty Fifa

oraz czym różni się piłka treningowa od meczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście straciłem nadzieję po spotkaniu Polski z Kolumbią. No ale puki nie będzie żadnych szans na to że juz nic z tego kibicuje Polsce. POLSKA Gooollla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować