Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 15:42, Damian14BO napisał:

wiec czemu nie pokazuja w otwartym meczu o wyjscie z grupy pomiedzy Turcja i Czechami?


I tak zrobili już spory wyjątek puszczając wszystkie mecze w otwartym kanale, w końcu ludzie którzy kupili specjalnie na mistrzostwa Cyfrowy Polsat mogliby poczuć się zawiedzeni.

Ja w kablówce mam Polsat Sport, więc mnie to lotto ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 15:46, mati285 napisał:

Według telegazety drugi mecz będzie transmitowany na Polsacie Sport (zwykłym,nie Extra,nie HD).

Opieralem sie na tym co napisales w tym poscie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=35719

Dnia 15.06.2008 o 15:46, mati285 napisał:

Decyzja na temat transmitowania meczy ostatniej kolejki zapadła jeszcze przed mistrzostwami,a wtedy widać spotkanie Portugalii ze Szwajcarią wydało się Polsatowi ciekawsze.

Tego faktycznie nie wiedzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 15:52, Damian14BO napisał:

Opieralem sie na tym co napisales w tym poscie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=35719

Bo byłem przekonany,że tak jest,ale telegazeta mówi jednak co innego ;)

Dnia 15.06.2008 o 15:52, Damian14BO napisał:

> Decyzja na temat transmitowania meczy ostatniej kolejki zapadła jeszcze przed mistrzostwami,a
wtedy widać spotkanie Portugalii ze Szwajcarią wydało się Polsatowi ciekawsze.
Tego faktycznie nie wiedzialem.

Teoretycznie istnieje jeszcze szansa,że ramówka ulegnie zmianie,ale specjalnie bym na to nie liczył ;)
Czyli na teraz wygląda to tak: mecz Szwajcaria-Portugalia na otwartym Polsacie,Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport HD, mecz Turcja-Czechy na Polsacie Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 15:50, Arclight napisał:

Ja w kablówce mam Polsat Sport, więc mnie to lotto ;P


I co Ci to daje? Przecież tam nie pokazują żądnego meczu, wszystkie są pokazywane w Polsacie Sport EXTRA a tego nie ma na żadnej kablówce
Edit: chyba że teraz robią wyjątek skoro 2 mecze są o tej samej godzinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:41, Mroczny Elf99 napisał:

> Ja w kablówce mam Polsat Sport, więc mnie to lotto ;P

I co Ci to daje? Przecież tam nie pokazują żądnego meczu, wszystkie są pokazywane w Polsacie
Sport EXTRA a tego nie ma na żadnej kablówce
Edit: chyba że teraz robią wyjątek skoro 2 mecze są o tej samej godzinie??

Ej, ej, ej! Ja tam mam Polsta Sport Extra w kablówce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2008 o 16:12, mati285 napisał:

Czyli na teraz wygląda to tak: mecz Szwajcaria-Portugalia na otwartym Polsacie,Polsacie
Sport Extra i Polsacie Sport HD, mecz Turcja-Czechy na Polsacie Sport.

Zgodnie z planem Polsatu sport wynik iż na tym właśnie programie będzie pokazywany mecz Szwajcaria-Portugalia czyli na otwartym będą prawdopodobnie Czesi:) http://polsatsport.pl/program.php?program_id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:00, Arclight napisał:

Wg. tego co wkleiłeś to będą pokazywać na Polsacie Sport, bez EXTRA.

No tak, bo po przeczytaniu twojego posta zacząłem szukać w necie czy to możliwe wcześniej nie wiedziałem że Polsat Sport( bez extra:P) będzie pokazywał mecz Euro na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:55, Mroczny Elf99 napisał:

(...)czyli na otwartym będą prawdopodobnie Czesi:)


Na 100% będzie transmisja meczu Czechy-Turcja przed chwilą podczas oglądania Rodziny Zastępczej zobaczyłem komunikat o transmitowanym meczu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed mistrzostwami liczyłem że z grupy śmierci wyjdą Francja i Włochy, a chciałem żeby wyszła Holandia i Francja. Francja bez Zidane''a gra kiepsko. Wg mnie nie ma nikogo w środku pola kto potrafiłby rozegrać piłkę. Więc podejrzewam że wyjdą Włochy i Holandia, chociaż wolę zeby wyszła Rumunia i Holandia ale wątpie żeby Rumuni ograli Oranje bo oni są na fali. A co wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:20, Smooqu napisał:

Przed mistrzostwami liczyłem że z grupy śmierci wyjdą Francja i Włochy, a chciałem żeby
wyszła Holandia i Francja. Francja bez Zidane''a gra kiepsko. Wg mnie nie ma nikogo w
środku pola kto potrafiłby rozegrać piłkę. Więc podejrzewam że wyjdą Włochy i Holandia,
chociaż wolę zeby wyszła Rumunia i Holandia ale wątpie żeby Rumuni ograli Oranje bo oni
są na fali. A co wy sądzicie?


Powiem szczerze, że ja jestem trochę zaskoczony wybuchem formy Holandii. Holandia zawsze miała mocnych zawodników nie mniej jednak od lat był problem, aby z grupy indywidualistów stworzyć zespół. Po tych dwóch ostatnich meczach widać, że to się udało. Holendrzy moim zdaniem grają najładniej i w ich zespole trudno dostrzec dla mnie jakieś słabe punkty. Hiszpanie też grają ładnie nie mniej jednak Ramos to słabe ogniwo w obronie plus David Villa gra trochę zbyt egoistycznie. Ale powrócmy do Oranje.
Sposób w jaki ograli Włochów i Francuzów może budzić respekt, w końcu to mistrz i wicemistrz świata tyle, że jednaj te drużyny różnią się składami od tych z przed dwóch lat. We Francuskim zespole widać brak ZiZu, a Ribery na którego wszyscy liczyli nie spisuje się najlepiej. Włosi mają większe problemy. Obronie brakuje Canavaro, który wspaniale nią kierował, Zambrotta gra z zbyt dużą nonszalancją (karygodny błąd w meczu z Rumunią) Pirlo moim zdaniem nie jest w tak życiowej formie jak na Mundialu w Niemczech. Włosi mieli w meczu z Rumunią pecha (niezaliczona prawidłowa bramka Toniego z pierwszej połowy) Nie mniej jednak po stracie gola momentalnie byli w stanie wyrównać.
Po tych dwóch meczach Francja sprawiła najgorsze wrażenie. Rumunia gra bardzo defensywnie, lecz potrafi być groźna i ciekawi mnie w jakim wymiarze zostaną pokonani przez Holendrów (który wydaje mi się są zbyt mocni). Francuzi chyba nie będą w stanie pokonać Włochów (których wyniki nie do końca pokazują jakości ich gry)

Nie wiem jak wy, ale ja już drugi raz się złapałem, że w środę (11.06) a teraz, że dzisiaj uważałem, że nie są rozgrywane żadne mecze:D. Tak jakby grupa A nie istniała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:53, Rzezim napisał:

We Francuskim zespole widać brak ZiZu, a Ribery na którego wszyscy liczyli nie spisuje się najlepiej.
Włosi mają większe problemy. Obronie brakuje Canavaro, który wspaniale nią kierował,
Zambrotta gra z zbyt dużą nonszalancją (karygodny błąd w meczu z Rumunią) Pirlo moim
zdaniem nie jest w tak życiowej formie jak na Mundialu w Niemczech. Włosi mieli w meczu
z Rumunią pecha (niezaliczona prawidłowa bramka Toniego z pierwszej połowy)


Brak Zizou jest aż nadto widoczny. Wg mnie Francja ma kiepskiego trenera. Najpierw wystawił Abidala pomimo że ten w Barcelonie nie błyszczał, a Evra (wg mnie obecnie najlepszy lewy obrońca świata) siedział na ławie. Po drugie, Malouda, który wg mnie gra bez polotu - facet do wymiany. W zespole trójkolorowych widać też brak Vieiry. Toulalan to nie ta liga. A Makelele wiadomo, genialny w obronie ale rozgrywać nie potrafi. Jedyną osobą która stara się rozgrywać piłki to Ribery. Ale wiadomo że sam nic nie wskóra :/ Wg mnie gra bardzo dobrze ale nie ma wsparcia ze strony zespołu. A to że Domenech gra bez rozgrywającego jest bezsensu. Praktycznie w środku pola francuzi nie tworzą zagrożenia. Wg mnie powinien zagrać Nasri, a na szpicy Heniek. Jak wróci Vieira (a podobno ma) na mecz z Włochami to Francja moze wygrać.

Sergio Ramos rzeczywiście nie błyszczy na EURO, ale to wina tego że Real grał bez prawdziwego prawoskrzydłowego przez cały sezon więc chłopak miał prawo się zmęczyć. Na szczęście Calderon to dostrzegł i kupi Ronaldo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 19:24, mlynar911 napisał:

http://www.me2008.pl/artykul/1428/sedzia-przyznal-sie-do-bledu-wideo prosze bardzo. Nie
wiem czy sie nie spóźniłem. Ale oto sedzia przyznał się do błędu. Szkoda tylko ,że pan
Webb milczy ...


Słyszałem kiedyś o sędziemu, który zobaczył na powtórce wideo że się mylił i wszedł do szatni druzyny która przegała przez niego ii osobiście ich przeprosił, nie to co Howard który się policją będzie chronił przez Hoolsami z Polski. Chociaz pewnie za miesiąc nikt nie będzie pamiętał tej sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 19:41, Smooqu napisał:

Chociaz pewnie za miesiąc nikt nie będzie pamiętał tej sytuacji :P

No nie wiem, Polacy mają dobrą pamięć ;)
Bardzo ładne zachowanie tego sędziego, który przeprosił. Szkoda że to bardzo odosobnione przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 19:24, mlynar911 napisał:

Ale oto sedzia przyznał się do błędu. Szkoda tylko ,że pan Webb milczy ...


A do czego ma się przyznać?
Że widział jak Lewandowski ciągnie za koszulk Austryjaka, a ten pada. Weź pod uwagę, że stał na przeciwko tej akcji i widział co robił Lewandowski dokładnie. A to, że z innych ujęć kamery było widać inne faule to detal.
Ja kiedyś przeszedłem na czerwonym świetle, a po drugiej stronie stali policjanci. Widzieli mnie i wezwali do siebie i dostałem mandat. Co z tego, że jak ja rozmawiałem z nimi kilka innych osób (policjanci też to widzieli) przeszło na czerwonym świetle mandat dostałem ja (przez moją głupote i tyle).
Lewandowski głupio sfaulował i to on powinien przeprosić, że dał powód do karnego, a nie Webb, że go podyktował.

Niestety po tym meczu doszło do zbiorowej histerii i mentalności Kaliego, która utrudnia trzeźwą ocene rzeczywistości. Media tylko podsycają to histerie.

Smooqu - Domenech to bardzo specyficzny trener. A w grupach śmierci każde roztrzygniecie jest możłiwe, ale jak będzie zobaczymy dopiero we wtorek. Z racji tego, że w meczu Włochy - Francja kibicuje dla Włochów to jego nie dokońca zrozumiała i racjonalne decyzje mnie cieszą (a wiadomo, że Raymond Domenech decyzje podejmuje w sposób nie do końca logiczny i racjonalny) W kontekscie meczu z Włochami cieszy mnie, że w niezbyt dobrej dyspozycji jest Gregor Coupet bowiem bramkarze mogą być języczkiem u wagi w przypadku wyniku tego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 19:24, mlynar911 napisał:

http://www.me2008.pl/artykul/1428/sedzia-przyznal-sie-do-bledu-wideo prosze bardzo. Nie
wiem czy sie nie spóźniłem. Ale oto sedzia przyznał się do błędu. Szkoda tylko ,że pan
Webb milczy ...


A właśnie, że przeprosił: http://www.euro2008.wp.pl/kat,1002421,wid,10056996,wiadomosc.html?ticaid=16134

Ni e wiem czy cię to zadowala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 20:46, maciekstaar napisał:

No ta, przeprosił. Szkoda, że nie za to za co powinien.


Sukinsyn ładnie mówiąc, Beenhakker powinien go po meczu rąbnąć, tak jak Scolari Vidicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 21:21, Don Zorro napisał:

Sukinsyn ładnie mówiąc, Beenhakker powinien go po meczu rąbnąć, tak jak Scolari Vidicia.


Teraz to już nic nie zmieni nawet zdania Weeba o tej decyzji, nawet UEFA przyznalo mu racje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować