Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

niezły mecz man city z chelsea, choć spodziewałem się bardziej wyrównanego widowiska. przewaga blues nie podlegała dyskusji. w city nie miał kto wziąć na siebie ciężaru gry. nie długo może takim zawodnikiem będzie robinho - całkiem udany debiut. nawet z przewaga jednego zawodnika gospodarze nie byli w stanie nic wskórać. jeśli myślą o szczycie tabeli, to potrzebne są porządne wzmocnienia.
a barca jak zwykle meczy sie sama ze soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z Barceloną??:):) Po dwóch kolejkach podopieczni Guardioli zdobyli tylko 1pkt. Wczoraj zremisowli z Racingiem Santander 1-1 w dodatku strzelając bramkę z rzutu karnego( Messi 71 min). Co jest powodem słabej dyspozycji drużyny z Katalonii mimo wielu wzmicnień( Keita, Dani Alves), moim zdaniem zbyt mało doświadczony trener, który został rzucony na głęboką wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:28, Ecko09 napisał:

Współczuć Błaszczykowskiemu. Ostro go skopali w tym meczu. http://pl.youtube.com/watch?v=Aj8485u07iI&eurl=http://mundialowo.blox.pl/2008/09/vid
eo-Skopali-Blaszczykowskiego.html

Ostro go kopali. W ciągu 4 minut Schalke dostało 2 czerwone kartki. W dodatku faulowali dwa razy Kubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:28, Ecko09 napisał:

Współczuć Błaszczykowskiemu. Ostro go skopali w tym meczu. http://pl.youtube.com/watch?v=Aj8485u07iI&eurl=http://mundialowo.blox.pl/2008/09/vid
eo-Skopali-Blaszczykowskiego.html

Jak sie nazywa gosc ktory to komentowal? :D "tego pilkarskiego bandyty", " bardzo dobrze! boiskowemu chuliganstwu mowimy dosc!" swietne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:28, Ecko09 napisał:

Współczuć Błaszczykowskiemu. Ostro go skopali w tym meczu. http://pl.youtube.com/watch?v=Aj8485u07iI&eurl=http://mundialowo.blox.pl/2008/09/vid
eo-Skopali-Blaszczykowskiego.html


Co to za poje..! Żeby tak faulować! Tylko po nogach mu jeździli. Sędzia dobry :> A komentator najlepszy, jak się nazywa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> a Ty ...


No żeś się teraz przywalił jak "łysy grzywką o kant kuli". Powiedz mi co wspólnego ma twoja odpowiedź z moim postem bo nie rozumiem? A wywoływany już do tablicy, odpowiem na Twoje "ubolewania".

Tematem konfliktu interesuje się od samego początku czyli, o tym nie każdy wie niestety, jakieś pół roku po przejęciu przez ITI, Legii.

Jak byś zainteresował tematem to może byś bezgranicznie nie wierzył kilku karierowiczom z SKLW?!
Zamieszczaj na zaprzyjaźnionych stronach internetowych "obiektywne" relacje. Jak jakaś awantura to od razu obwieszczenie że to nie oni, robił z siebie ofiarę i takie tam...

Wiedziałbyś zapewne że konflikt wziął się z tego że ITI, odcięło SKLW od żłoba z którym to zrobili Legię, za czasów Daewoo a za Zarajczyka to już była totalna dojna krowa.
Wiesz chociaż co było iskrą która zaczęła konflikt??? Nie wiesz bo czytasz co najwyżej te głupoty w sprawie konfliktu co wypisuje Legialive i Legia.net.
Cała sprawa zaczęła się kolego w chwili kiedy nowe władze Legii przestały zapraszać Bosmana i jego wierchuszkę na imprezki w stylu imienin itp. Każdy doskonale wie że za czasów Zarajczyka, chłopaki sobie pijali razem przy każdej okazji. W żadnym cywilizowanym klubie kibice nie chlają wódy z właścicielami czy prezesami.
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić przewodniczącego stowarzyszenia Wisły Kraków pijącego wódkę na imieninach w domu Cupiała.
W Legii powiedziano dość takim praktykom, to towarzysze z SKLW, trzymający w ryzach za pomocą osiłków z TB pozostałych kibiców postanowili zawalczyć o żłób, który ktoś im ośmielił się zabrać. Konsekwencji nie można im odmówić bo stopniowo powoli robili z siebie ofiary, kombinując tutaj jakiś numer i wywalili z Wilnem.

Umyli rączki i dalej płaczą jak to klub ich dyskryminuje bo nie chce rac pozwolić odpalać(ZAKAZANYCH), bo nie życzy sobie żeby z trybun co druga piosenka to były wiąchy(ZERO KULTURY), bo nie ma ochoty widzieć pod stadionem i na nim handlarzy z nielicencjonowanymi produktami firmowanymi znaczkiem Legii(ŁAMANIE PRAWA) czy wreszcie że nie mają ochoty widzieć nawalonych gówniarzy litrów gorzały rozpijanej w każdym kącie Żylety(ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU W MIEJSCU PUBLICZNYM).

Zarząd nie chce wywalić normalnych kibiców ze stadionów, chce się pozbyć chamów, prostaków i bandytów, pozostawiając normalnych kibiców. I cieszę się że chcą zrobić z Legii klub na miarę Angielskiego. Tam też krzyczeli jak im się do dupska dobrano, też lamentowali że dyskryminują kibiców prawdziwych. A dzisiaj mają najlepszą ligę świata, z pełnymi pięknymi stadionami.
Tak kibice siedzą w pubach i mecze oglądają bo się na stadionie nie mieszczą po prostu. A pisząc o bufonach na angielskich stadionach obrażasz wielu Fanów z takich grup jak: "The West Stand" (Old Trafford), "Shed End"(Stamford Bridge) czy "The Kop"(Anfield Road).

A gdybym był w grupie którą zatrzymano i będąc niewinnym nie obawiałbym się o nic, bo te zakazy które zostały wydane i tak w 95%-98% zostaną anulowane, tego akurat jestem pewny. Profilaktycznie zastosowano odpowiedzialność zbiorową co by wyłapać tych baranów co racami i kamieniami rzucali.
A odpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie. Po cholerę oni szli w takiej ilości na Konwiktorską skoro wiadomo było że jest przeznaczonych dla Legii 300 biletów, nie do kupienia w kasach przed meczem????

A jak mi syn podrośnie to go z chęcią zabiorę na stadion, pod warunkiem że nie będzie na nim całego bydła co teraz tak twardo walczy o rzekomo moje interesy.

A jeśli chodzi o SKLW to nawet kiedyś chciałem należeć do tej organizacji ale im bardziej się w temat zagłębiałem to tym bardziej nie miałem ochoty mieć cokolwiek wspólnego z grupą w której układ jest żywcem wycięty z "Ojca Chrzestnego". Jest bonzo B. jego wierchuszka i żołnierzyki a wszyscy mają skakać i pracować dla szefostwa.

Zresztą jak ty Wilno nazywasz podwinięciem nogi to składam Ci szczere gratulacje za Twoje podejście do tematu.

P.S. Ortografia się kłania, a jak jest problem to zawsze można używać opcji autokorekty.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z meczy które oglądałem w TV to raczej mi się zdaję że na SB jest dosyć cicho chyba że Real prowadzi 4:0 z Barcą :) Nie mówiąc o Camp Nou bo tam to atmosfera jak na pogrzebie. Ale trzeba kiedyś się wybrać i na żywo zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tym co mówią, że nie mamy w Polsce napastników, otóż mamy: Żurawski, Jeleń, Brożek, Wichniarek, Sosin, Saganowski, Jutkiewicz, Lewandowski. Mamy ich można powiedzieć aż nadmiar. No i wywalić w końcu Krzynówka, to już nie ten piłkarz co kiedyś, Obraniak lub Boguski za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ilość napastników, ale o ich jakość. A ta jest niestety dość niska. C do Krzynówka się zgadzam, szacunek dla niego za to co zrobił dla reprezentacji, ale imo jego czas się już skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudowna sprawa. 45 minut i Lech gromi Wisłę 3:0.

Znakomicie grają moi ulubieńcy (przepraszam, musiałem ;)). Dobrze Murawski z Bandrowskim w środku. Z przodu fenomenalnie Stiljić, Peszko i Lewandowski. Gra w obronie to duża zasługa trenera Smudy, piłkarze grają blisko siebie, asekurują się nawzajem co daje widoczne efekty.

Zasługę przy bramkach największą ma jednak Pawełek, który ma bardzo zły dzień.

Brakuje mi jeszcze tylko bramki Lewandowskiego do pełni szczęścia.
I oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan przegrał kolejny mecz w Serie A i znajduję się w strefie spadkowej.Jestem zdziwiony że zespoły, które dokonały znaczących wzmocnień grają taki piach.Przed sezonem Roma i Milan głośno mówiły o tytule mistrzowskim a na razie nic na to nie wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 16:12, jcl99 napisał:

Dziwię się tym co mówią, że nie mamy w Polsce napastników, otóż mamy: Żurawski, Jeleń,
Brożek, Wichniarek, Sosin, Saganowski, Jutkiewicz, Lewandowski. Mamy ich można powiedzieć
aż nadmiar. No i wywalić w końcu Krzynówka, to już nie ten piłkarz co kiedyś, Obraniak
lub Boguski za niego.


I wszyscy jak na razie udowodnili, że strzelać potrafią, ale w klubie. W reprezentacji już tak różowo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 18:01, Invin napisał:

Brakuje mi jeszcze tylko bramki Lewandowskiego do pełni szczęścia.


No to osiągnąłeś tą pełnię...choć jest też gol dla Wisły autorstwa Boguskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech zdemolował Wisłę dziś. To nie jest słowo na wyrost. Jeśli Kolejorz ustabilizuje formę, to ten sezon będzie ich. Po prostu prezentują niesamowitą siłę ofensywną jak na polskie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 18:49, walgierz napisał:

Lech zdemolował Wisłę dziś. To nie jest słowo na wyrost. Jeśli Kolejorz ustabilizuje
formę, to ten sezon będzie ich. Po prostu prezentują niesamowitą siłę ofensywną jak na
polskie warunki.

Lech jest teraz w bardzo wysokiej formie. Myślę, że Lech znów przesądzi losy dwumeczu z Austrią Wiedeń w 1 meczu. Oczywiście na swoją korzyść. Mają wspaniałego napastnika Roberta Lwandowskiego, strzelił dwa gole. Murawski i Bandarowski też strzelili po golu ( gdyby ta trójka piłkarzy strzelała też gole w Reprezentacji Polski).
No i honorowy gol. Dla mnie Beenhaker owinien dać szansę wyjścia w pierwszym składzie Boguskiemu i Lewandowskiemu. Oni powini w reprezentacji grać we dwóch w ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwnie wyszło Wisła przegrała z lechem i teraz Polonia jest na pierwszym miejscu w tabeli.
Mam nadzieję że się to zmieni bo najsilniejszy jest Lech a potem wisła a po dzisiejszym meczu nie mam teraz juz żadnych wątpliwości.Smuda powrucił do Krakowa pięknym stylu:)
Martwił bym się o forme Wisły na mecz z P.Uefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no pogratulować Lechowi tego zwycięstwa nad Wisełką. To bardzo dobrze dla Lecha wróży przed konfrontacją w PUEFA i życzę im jak najlepiej.
Niestety źle wróży przed konfrontacją Wisełki ze Spursami, mam jednak nadzieję, że się podniosą i będą dwa zespoły polskie w PUEFA.
Podoba mi się póki co tabela Ekstraklasy, w której czołówce widzę warszawskie kluby, Ruch, Wisełkę, Lecha, jeszcze tylko Górnika brak.

W Bundeslidze tabela również mi się podoba HSV, Schalke, BVB i goniącym Bayernem na czele, który pokonał - niby beniaminka - z Kolonii.
Fantastyczne derby Zagłębia Ruhry, w których Schalke miało zwycięstwo w kieszeni, ale zremisowali z Borussią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować