Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 15:28, wasamir napisał:

A ja tam nie widzę w tym nic złego. Można CR nie lubić, jesteśmy wolnymi ludźmi, każdy
lubi kogo chce i nienawidzi kogo chce. Ale nikt nie powinien mu zarzucać, że jest słabym
piłkarzem. Zdaje sobie sprawę ze swojej wartości więc o niej mówi. Faktem jest, że raczej
powinien się powstrzymywać od podobnych komentarzy, to jednak ja oceniam go za jego umiejętności
gry w piłkę, nie za charakter. A umiejętności z pewnością ma duże.


Umiejętności i możliwości ma ogromne, ale nie lubię go właśnie za charakter i zachowanie. Jako piłkarza bardzo go cenię, ale jako człowieka nie cierpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 08:29, Mroczny Elf99 napisał:

Ciekawi mnie też jak Lech zagra z Austrią Wiedeń. Niektórzy upatrują w Lechu
faworytów dwumeczu mi się nie wydaję...

Ja też myślę, że Lech nie jest faworytem w tym dwumeczu. Nie wiem jaką formę prezentuje w tej chwili Austria, ale oni praktycznie zawsze grają dobrą piłkę. Mimo wszystko będę kibicował Lechowi, chociaż w lidze za nim nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie Lech pokaże klasę w tym dwumeczu i przejdzie dalej. Pokazali charakter w meczu z Wisłą, nawet pomimo tego, co Pawełek robił. Zagrali mądrzej i jeśli tak zagrają z Austrią, nie popełnią błędów w obronie to już w Austrii mogą wygrać 1:0 - taki będzie wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:56, Findan napisał:

Umiejętności i możliwości ma ogromne, ale nie lubię go właśnie za charakter i zachowanie.
Jako piłkarza bardzo go cenię, ale jako człowieka nie cierpię :)


Zwróć uwagę na to, że w dzieciństwie był bardzo biedną osobą - mieszkał razem ze sporą rodziną w chacie posklecanej z kawałków blachy...nigdy nie dowiemy się, ile tak naprawdę wyrzeczeń i wysiłku kosztowały go i jego najbliższe otoczenie to, że teraz jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Teraz sobie to trochę "odbija"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:56, Findan napisał:

Umiejętności i możliwości ma ogromne, ale nie lubię go właśnie za charakter i zachowanie.
Jako piłkarza bardzo go cenię, ale jako człowieka nie cierpię :)


I to jest dobre podejście :D

A co do meczu Lecha w pucharze uefa to z pewnością zespół z Wiednia jest w ich zasięgu. Chociaż Austriacy to z pewnością nie są "kelnerzy" to wierzę w nasze zwycięstwo. Ważne jest żeby Lech się nie przestraszył szansy gry w fazie grupowej i od początku konsekwentnie realizował myśl taktyczną trenera Smudy, który IMO wielkim fachowcem jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyła się pierwsza połowa meczu Tottenham- AV. Przegrywamy 0:1 po golu Reo-Cockera, a gdyby nie Gomes to mogłoby być przynajmniej 0:3. Cóż przynajmniej utwierdzam się w fakcie,że mamy w końcu bramkarza światowej klasy... Ale nie to jest najgorsze. Wyszliśmy w końcu dwoma napastnikami,ale gramy tak jakby nie było ich wcale. Jedyne nasze okazje to akcja Lennona i strzał Huddlestone''a z dystansu (który wreszcie sobie przypomniał jaką ma bombę w nodze). Pavlyuchenko gra słabo,a Benta wcale nie widzę. Do tego dochodzi słaba postawa obrony (co oni robili gdy padał gol? ) i kontuzja Luki (choć przy tym co prezentował to nawet plus,bo Jenas,który go zastąpił gra dużo lepiej). Mam nadzieję,że po przerwie będzie lepiej,bo jeżeli nie to kolejny sezon możemy zaprzepaścić przez fatalny początek :/ Pomijam już fakt,że będziemy "czerwoną latarnią" ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki żal:P Mecz Austria-Lech i Tottenham-Wisła lecą wtym samym czasie:P TVP znowu zawaliło sprawe:P I co mam oglądać. Jeśli Wisła znowu będzie tak dzielnie walczyć jak z Barceloną, a na przykład Lech gromił jak Szwajcarów to mam między kanałami skakać? A może mam włączyć Lecha w TV a Wisła na sopcast obejrzećO_o głupota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 22:04, mati285 napisał:

Skończyła się pierwsza połowa meczu Tottenham- AV. Przegrywamy 0:1 po golu Reo-Cockera,
a gdyby nie Gomes to mogłoby być przynajmniej 0:3. Cóż przynajmniej utwierdzam się w
fakcie,że mamy w końcu bramkarza światowej klasy... Ale nie to jest najgorsze. Wyszliśmy
w końcu dwoma napastnikami,ale gramy tak jakby nie było ich wcale. Jedyne nasze okazje
to akcja Lennona i strzał Huddlestone''a z dystansu (który wreszcie sobie przypomniał
jaką ma bombę w nodze). Pavlyuchenko gra słabo,a Benta wcale nie widzę. Do tego dochodzi
słaba postawa obrony (co oni robili gdy padał gol? ) i kontuzja Luki (choć przy tym co
prezentował to nawet plus,bo Jenas,który go zastąpił gra dużo lepiej). Mam nadzieję,że
po przerwie będzie lepiej,bo jeżeli nie to kolejny sezon możemy zaprzepaścić przez fatalny
początek :/ Pomijam już fakt,że będziemy "czerwoną latarnią" ligi.



Jak na mój gust bez Berbatova i Kena nie zabrardzo mają szanse pokazać się z dobrej strony ze względu na to, że zawodnicy, którzy zostali sprowadzeni jak Luka czy Dos Santos są za młodzi i w przypadku Dos Santosa nie przystosowani do gry w Lidze Angielskiej. Chciał bym żeby szło im jak najlepiej a bardzo pozytywnie jestem zaskoczony beniaminkiem WBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: nie było lepiej. Skończyło się na 1:2, emocje w końcówce były,bo mogliśmy zremisować,choć na to nie zasłużyliśmy. Zbyt wcześnie pochwaliłem Gomesa, bo to on zawalił drugą bramkę,ale i tak był chyba naszym najlepszym zawodnikiem dziś (no może jeszcze Bale i Lennon dali radę). Ogólnie rzecz biorać nasz atak to żart, pomoc również i najgorszy start w lidze od bodajże 34 lat stał się faktem :/ Żył mimo wszystko nie zamierzam sobie podcinać,bo to dopiero początek sezonu...

PS. Bent to jednak fenomen. Co z tego,że gra jak ostatni patałach, skoro zawsze gdzieś się od niego piłka odbije i do siatki trafi. Tak trzymaj Darren!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 22:26, marcinshinoda napisał:

Jaki żal:P Mecz Austria-Lech i Tottenham-Wisła lecą wtym samym czasie:P TVP znowu zawaliło
sprawe:P I co mam oglądać. Jeśli Wisła znowu będzie tak dzielnie walczyć jak z Barceloną,
a na przykład Lech gromił jak Szwajcarów to mam między kanałami skakać? A może mam włączyć
Lecha w TV a Wisła na sopcast obejrzećO_o głupota....

Ja nie mam tego problemu , jestem z Poznania wiadomo co wybiorę ale swoją drogą dziwne, że w Austrii i Anglii grają o tej samej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby to jakaś prywatna stacja miała prawa do uefa, to pewnie nie byłoby tego problemu. tvp juz nie pierwszy raz cos zawala.
arboleda w ostatnim wywiadzie powiedział, ze chciałby grac dla polski. w obliczu tego, jak wygląda nasza reprezentacyjna obrona na pewno byłby wzmocnieniem. teraz pewnie znowu rozgorzeje dyskusja, czy zasłużył grac z orłem na piersi, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrym obrońcą, niech gra.
P.S W sobotę gram pierwszy mecz w lidze :) Mam nadzieję, że wejdę i coś namieszam. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:55, jcl99 napisał:

Jest dobrym obrońcą, niech gra.
P.S W sobotę gram pierwszy mecz w lidze :) Mam nadzieję, że wejdę i coś namieszam. Trzymajcie
za mnie kciuki :)

A w jakiej druzynie grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248705,1826251,,,mourinho_ryzykuje_dostanie_w_zeby,wiadomosc .html

Sezon sie ledwo zaczął a Mourinho już sobie robi wrogów. Ten koleś to chodzący prowokator. Jeśli nadal będzie sie tak zachowywał to Inter podzieli niedługo los Chelsea Londyn gdzie cała Anglia znienawidziała mourinho i klub. Ciągłe gwizdy na stadionach na tego za pewnego sie kolesia z rozwiniętym ego staną sie codziennością. Ciekawe kiedy zacznie snuć teorie spiskowe jak Inter zacznie przegrywać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Arboledy to mam podobne zdanie co jcl99, jest dobry to dlaczego nie? Jeśli by do tego doszło, to może być wzmocnieniem do kadry, oczywiście przy warunku, że utrzyma aktualną formę. Według mnie ani Jop, ani Bosacki nie pokazali się za bardzo w ostatnich naszych meczach. Stała forma to może być jego karta przetargowa, ale najpierw musi dostać obywatelstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 22:26, marcinshinoda napisał:

Jaki żal:P Mecz Austria-Lech i Tottenham-Wisła lecą wtym samym czasie:P TVP znowu zawaliło
sprawe:P I co mam oglądać. Jeśli Wisła znowu będzie tak dzielnie walczyć jak z Barceloną,
a na przykład Lech gromił jak Szwajcarów to mam między kanałami skakać? A może mam włączyć
Lecha w TV a Wisła na sopcast obejrzećO_o głupota....

Jak to o tej samej? Wisła gra o 21.10, a Lech o 19.30. Mecz Lecha idzie chyba na TVP 2, a Wisły na TVP Info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 15:47, Hoplita napisał:

> Jaki żal:P Mecz Austria-Lech i Tottenham-Wisła lecą wtym samym czasie:P TVP znowu
zawaliło
> sprawe:P I co mam oglądać. Jeśli Wisła znowu będzie tak dzielnie walczyć jak z Barceloną,

> a na przykład Lech gromił jak Szwajcarów to mam między kanałami skakać? A może mam
włączyć
> Lecha w TV a Wisła na sopcast obejrzećO_o głupota....
Jak to o tej samej? Wisła gra o 21.10, a Lech o 19.30. Mecz Lecha idzie chyba na TVP
2, a Wisły na TVP Info.


Dziwne wczoraj było 20.45 i 21.00 patrzyłem na programtv.onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować