Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 19:35, jaceloth napisał:

jak sam leo powiedział boruc wygrał u niego z fabiańskim 9-8, czyli minimalnie. za borucem
przemawiają większe doświadczenie reprezentacyjne. gdyby obaj mieli czyste konto postawiłbym
na fabiańskiego. ma moim zdaniem jeszcze lepszy refleks i zdecydowanie lepiej gra na
linii. myślę, że gdyby grał, to bramka dla czechów nie padłaby...


Moim zdaniem Boruc ma dobry wpływ na drużynę na boisku. On żyje w tej bramce. Poza tym chyba ma większy posłuch niż młodszy od niego Fabiański. Tak jak napisałeś, tylko się cieszyć że mamy dwóch kapitalnych bramkarzy.
Kiedyś widziałem wywiad z Fabianem na C+ (jeszcze w czasach gdy grał w Legii) i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Poukładane w głowie ma. Mam nadzieję, że to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 11:26, Rzezim napisał:

Raz na dwa lata reprezentacja rozgrywa dobry mecz później żyjemy nim nadchodzi turniej
i mamy brutalne zetknięcie z ziemią.

To zależy kto czego oczekuje. Ja się zastanawiam, czy naszym problemem w występowaniu na turniejach jest:
1. Poziom dla nas za wysoki. Po prostu jesteśmy na tyle dobrzy, aby wejść do tej 16 najlepszych w Europie, ale 8 czy nawet 10 już nie.
2. Złe przygotowanie kondycyjne.
3. Trema.
Mecz Wisły z Barcą utwierdził mnie w przekonaniu, że być może trema. Polacy dobrze grają, jak nic nie ma do stracenia. A jak wynik jest otwarty to klapa. Tak jest w naszych eliminacjach, tak jest na turniejach. Oczywiście szkolenie pomijam, bo to osobny problem.

Dnia 12.10.2008 o 11:26, Rzezim napisał:

znów mamy wielkiego Leo.

A Ty jesteś za jego zwolnieniem? Bo ja nie. Leo ma w jednym przynajmiej rację - problem reprezentacji Polski to nie trener, a szkolenie młodzieży. Nie ma z czego wybierać.

Dnia 12.10.2008 o 11:26, Rzezim napisał:

(nie jestem pewien czy nie był to czasem Krzynówek)

Tak, to był Krzynówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:47, walgierz napisał:

Poukładane w głowie ma.


Kuba tez z tego co widać. Nie gwiazdorzy póki co, a jego świetna gra w BVB już jakiś czas trwa.
No i mówił bodaj jako jedyny po mmeczu, żeby za bardzo nie zachwycać się tym zwycięstwem, bo to jeden krok, były błędy, liczy się ostateczny wynik a ten może być rózny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:49, Vaxinar napisał:

Kuba tez z tego co widać. Nie gwiazdorzy póki co, a jego świetna gra w BVB już jakiś czas trwa.


Tutaj zdania są podzielone. Jak pamiętasz, coś śmierdziało w jego sprawie przed turniejem Euro.
Poczekam, zobaczę. Jak na razie podziwiam talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:51, walgierz napisał:

Tutaj zdania są podzielone. Jak pamiętasz, coś śmierdziało w jego sprawie przed turniejem
Euro.


Niby śmierdziało, ale teraz gra świetnie, w wywiadach nie robi z siebie wielkiej gwiazdy, a przed meczem prowadził wesołą rozmowę z Beenhakkerem. Wydaje mi się, że jak na razie twardo stoi na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 22:11, jaceloth napisał:

dla wszystkich, którzy chcieliby powspominać sobotni mecz.
http://www.zczuba.tv/zczubatv/1,89849,5800689,Polska___Czechy__Bramki.html
mam nadzieje, ze długo nie będziemy do niego wracać ze względu na kolejne świetne mecze.
stawiam na 1-0 dla naszych na słowacji.


zdecydowanie mecz Błaszczykowskiego
ja raczej obstawiam coś w rodzaju 3-0 dal nas.

a co sądzicie o Robercie Lewandowskim? według mnie najlepszy młody talent w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak pamiętasz, coś śmierdziało w jego sprawie przed turniejem Euro.

Ale tu znów mamy przykład dojrzałości . Nie nagłośnił tego , nie obraził się na cały świat . Można nawet zaryzykować stwierdzenie że On jakoś nie pasuje do reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2008 o 01:40, mariusz123 napisał:

a co sądzicie o Robercie Lewandowskim? według mnie najlepszy młody talent w Polsce.


Zobaczymy po 2 sezonach. Marcelo z Realu Madryt to też miał być ogromny talent, a teraz na ławce rezerwowych się nie mieści. Wg mnie najlepszym młodym talentem w Polsce jest Michał Janota z Feyenordu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:48, Vaxinar napisał:

A Ty jesteś za jego zwolnieniem? Bo ja nie. Leo ma w jednym przynajmiej rację - problem
reprezentacji Polski to nie trener, a szkolenie młodzieży. Nie ma z czego wybierać.


Szkolenie młodzieży swoją drogą, ale jak dla mnie za dużo smrodu z agentami i powołaniami jest wokół Leo. Dopóki ma wyniki jest ok, ale jak zacznie przegrywać ktoś sobie w końcu przypomni o jego dziwnych wyborach jeżeli chodzi o kadrę. A sępy z PZPNu będą pierwsze w kolejnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 15:03, hehe napisał:

jak dla mnie za dużo smrodu z agentami i powołaniami jest wokół Leo. Dopóki ma wyniki jest ok, ale jak zacznie
przegrywać ktoś sobie w końcu przypomni o jego dziwnych wyborach jeżeli chodzi o kadrę.

Ja nie muszę sobie przypominać, bo od ME cały czas mu to pamiętam :-)
Po 2 latach pracy już powinien mieć podstawowy skład i dublerów na każdą pozycję w drużynie. Tymczasem nasza obrona w każdym meczu gra w innym ustawieniu i jest to za każdym razem eksperyment. Tym razem się jeszcze udało, ale prędzej czy później to mu wyjdzie bokiem.
Poza tym ciągle uważam, że my nie powinniśmy grać jednym wysuniętym napastnikiem. Nie podoba mi się po prostu taki styl gry i uważam, że nie leży on naszej drużynie (która jeszcze nie tak dawno grała nawet 3 napastnikami i był to najlepszy okres naszej piłki nożnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wypowiedz Benhakera, odzwierciedla w 100% mentalnosc polakow i pzpn

Szlo to mniej wiecej tak:

"Jak wygrywam(y) jestem Bogiem, jak przegrywam(y) jestem gównem. A nie jestem ani gównem, ani Bogiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem troche przesadzil w tych slowach. Poniewaz zawsze jest tak ze jak zespol wygrywa to trener jest noszony na rekach a jak przegryw to on obrywa najbardziej. Tak bylo tak jest i tak bedzie i to w kazdym zespole na calym swiecie. I taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2008 o 18:00, Budep napisał:

Szlo to mniej wiecej tak:

"Jak wygrywam(y) jestem Bogiem, jak przegrywam(y) jestem gównem. A nie jestem ani gównem,
ani Bogiem"


Mam wrażenie, że po angielsku brzmiało to lepiej. Te uczucia :) Ah... piękny język do takich scen xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:19, HunterO7 napisał:


> Szlo to mniej wiecej tak:
>
> "Jak wygrywam(y) jestem Bogiem, jak przegrywam(y) jestem gównem. A nie jestem ani
gównem,
> ani Bogiem"

Mam wrażenie, że po angielsku brzmiało to lepiej. Te uczucia :) Ah... piękny język do
takich scen xD


"piece of shit". Tak czy siak mocne słowa. Ale krytyka opinii publicznej jej wpisana w zawód. Zwłasza w kraju, gdzie piłka nożna jest sportem narodowym i jest 40 mln trenerów w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:03, krisbz napisał:

Moim zdaniem troche przesadzil w tych slowach.


Ani trochę. Polska to kraj dzikich dziennikarzy, gdzie frustraci pokroju Kołtonia mają się za znawców.
Na palcach jednej ręki idzie policzyć tych prawdziwych fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:48, walgierz napisał:

> Moim zdaniem troche przesadzil w tych slowach.

Ani trochę. Polska to kraj dzikich dziennikarzy, gdzie frustraci pokroju Kołtonia mają
się za znawców.
Na palcach jednej ręki idzie policzyć tych prawdziwych fachowców.


popieram !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ani trochę. Polska to kraj dzikich dziennikarzy, gdzie frustraci pokroju Kołtonia mają
> się za znawców.
> Na palcach jednej ręki idzie policzyć tych prawdziwych fachowców.

Akurat Kołtoń mi jakoś tak "lata". Na Bundeslidze może i się zna ale czy to wystarczy....
Ja osobiście sympatią darzę Adama Godlewskiego i Rafał Steca.
Jeszcze Janusz Atlas gdyby był obiektywny względem Polskich klubów, a nie ślepo zapatrzony w Wisłę Kraków i Polonię Warszawa, byłby idealny. A tak jakoś przez to za nim nie przepadam. W pamięć mi zapadł jego felieton z "Piłki Nożnej", który napisał po wejściu ustawy o ochronie języka Polskiego. Dywagował w nim jak to będzie się mieć do nazewnictwa klubów, bo niby w prasie powinno pisać się nie Manchester United tylko Manchester Zjednoczeni a Real Madryt - Królewski Madryt itp. A i jeszcze rozbawiło mnie że wodę po goleni "Old Spiece" należy zmienić na "Stary Zapach/Smród":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro bardzo ważny mecz Polskiej reprezentacji na Słowacji w ramach eliminacji do Mundialu w RPA (a który nie jest ważny?) ze składu wypad Wawrzyniak,szkoda bo Krzynówek narzeka trochę na wydolność jednak jego wola walki powinna wystarczyć na przeciętniaka europejskiego jakim jest niewątpliwie Słowacja.
Beenhakker raczej nie zmieni systemu gry i składu z wygranego meczu z Czechami w Chorzowie i słusznie po co kombinować.
Obecnie naszą największą gwiazdą jest Błaszczykowski (ach jaka szkoda że nie mógł grać na EURO) i Słowacy doskonale o tym wiedzą więc Kuba może liczyć na podwojone krycie dlatego dużą role w tym meczu powinien odegrać Wasilewski wspomagając piłkarza Borussii, również po Lewandowskim Mariuszu oczekuje więcej niż w ostatnich spotkaniach chodzi mi o rozgrywanie piłki nasi południowi sąsiedzi są pewni że za ten element w naszej kadrze odpowiada Roger miło będzie ich zaskoczyć takim posunięciem :)
Podsumowując jeżeli zagramy na miarę naszych możliwości to powinniśmy na 70% przywieść 3 bardzo cenne punkty do Polski i obserwować jak grają inni.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować