Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2009 o 18:46, HeyBabyGirl napisał:

Ps. Sam trener Bayern-u mówił że wychodzą na boisko byle przegrać jak najniżej Barcą :P


"Sam trener Bayernu"? Błagam Cię - mówisz o nim, jakby był żywą legendę.
Jeśli Klinsmann naprawdę tak powiedział to po tysiąckroć go przeklinam i mam nadzieję, że jak już go wypieprza na zbity pysk to będzie trzymać się z dala od tego klubu, najlepiej w swojej Californi.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 17:24, confident napisał:

(nie dość, że ktoś typuje nieźle po czasie, to jeszcze obstawia złe wyniki).


To, że złe wyniki to nie dziwne.
Taki ktoś (ja w tym przypadku) po prostu kompletnie ominął kolejkę np z braku czasu, więc... Eh... :P
Nie biczujcie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 20:41, Vaxinar napisał:

"Sam trener Bayernu"? Błagam Cię - mówisz o nim, jakby był żywą legendę.

Co ja jestem jakiś Moderator że mnie błagasz :P

Dnia 14.04.2009 o 20:41, Vaxinar napisał:

Jeśli Klinsmann naprawdę tak powiedział to po tysiąckroć go przeklinam i mam nadzieję,
że jak już go wypieprza na zbity pysk to będzie trzymać się z dala od tego klubu, najlepiej
w swojej Californi.... :/

Jeśli wierzyć kanałowi Nsport jest to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern - Barca
Umiarkowane brawo dla Bayernu, że jako tako to wyglądało. Brawa dla kibiców za ładny doping głownie niestety w pierwszej połowie i dla naszej gry w pierwszej połowie, gdzie mieliśmy parę niewykorzystanych łądnych sytuacji u samego początku. Piłkarze Barcy jechali trochę po nogach Ribery''ego nie radząc sobie. Czyli się da... Więcej o FC Bayernie pisałem strone wcześniej...

Chelsea - Liverpool
Co za mecz!!! Utopić w smole, tych co mówią że mecze tych drużyn to jakieś "piłkarskie szachy". :D
Mógłbym tu pisać kto lepiej zagrał, a kto gorzej, ale takie emocje, że aż się nie da. Cuuudowny mecz, oby same takie w LM. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 22:40, Vaxinar napisał:


Dokładnie tak,zgadzam się.W Monachium cudu nie było,ale grałem kupon,że będzie remis :)
Ale Chelsea -Liverpool to było coś pięknego.Ten mecz sprawił,że moje emocje piłkarskie znów odżyły na nowo.Wspaniałe widowisko.Do przerwy 2:0 dla Liverpoolu i myślę sobie,że już mają Chelsea w garści,a tutaj takie ciosy w drugiej połowie.Wiedziałem,że Gus Hidding preferuję otwartą grę,ale aż tak to nie wiedziałem.Chelsea wspaniale zagrała,Liverpool trochę słabo zaczął drugą połowę,ale się przebudził i doprowadził do moment kiedy wygrywał,ale jednak odpadł chodź mecz wspaniały.Postawiłem,że Liverpool wygra więc kupon poszedł się... :D
A jutro może być niespodzianka i FC Porto może napsuć nerwów fanom czerwonych diabłów,zaś Villarreal-Arsenal to tutaj obstawiam remis i awans Arsenalu :D
Jeszcze zagram puchar Uefa,oj będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 23:05, Ajinur napisał:

Ale Chelsea -Liverpool to było coś pięknego.

I oby kurde więcej takich meczy bo od tego mamy przecież tą LM! :D Ahh, dla takich meczy kocha się futbol panowie i panie, coś pięknego.
I ja powiem szczerze wolę takie mecze, niż mecz w którym Messi strzela gola po minięciu 5 zawodników....

Dnia 14.04.2009 o 23:05, Ajinur napisał:

A jutro może być niespodzianka i FC Porto może napsuć nerwów fanom czerwonych diabłów,zaś
Villarreal-Arsenal to tutaj obstawiam remis i awans Arsenalu :D

Ja jestem fanem Czerwonych Diabłów i zaprawdę powiadam Ci - bluźnisz. :P
Na poważnie - Man United stać na wygraną i wyeliminowanie Smoków, ale łatwo to napewno nie będzie. Liczę również na Arsenal, bo półfinał Arsenal - Man United... To byłoby coś, nie sądzisz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Calderón: Cristiano formalnie jest już piłkarzem Realu Madryt"

XD

To, że Cristiano jest podobno już piłkarzem Manchesteru to słyszałem, ale te słowa mnie jednak dziwią. Czy to już pewne? Sam nie wiem. Jakieś dwa miechy temu podobnie wypowiedział się jeden z działaczy Realu.

Do tego dochodzą takie rzeczy jak ostatnia krytyka Ronaldo przez Fergusona, która zdarzyła się pierwszy raz. Przypadek? Hmmm. Ciekawie będzie w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 23:21, Vaxinar napisał:

>


Powiem Ci,że bluźnierstwo w tym przypadku to mało powiedziane bo Czerwone Diabły to mój najukochańszy zespół,ale nie wiem co mnie natchnęło żeby zagrać taki kupon.
Hm półfinał angielski,jestem jak najbardziej na tak.Ponieważ chcę żeby i Arsenal i Diabły awansowały,a Chelsea niech pokażę katalończykom co to jest prawdziwy twardy football,gdzie się gra do ostatniej minuty,bo jak widać oni też potrafią strzelać 4 bramki,a strzelenie ich takiej defensywie jaką ma Liverpool to nie lada sztuka.Więc liczę,że Chelsea wygra !!!
A Manchester z Arsenalem niech zrobią takie widowisko jak na Stamford Bridge :D
Heh trochę już prorokuję,ale co mi tam :)
Szkoda mi Bayernu,ale ta drużyna zawsze będzie w czołówce europejskiej,brawa za walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zauważyłem, że półfinał z dwoma angielskim drużynami to coś normalnego.

Co do dzisiejszego meczu... mimo iż jestem fanem ManU (tak jak większość znajomych, jeden jest nawet fanatykiem, że tak powiem ;P), to naprawdę będzie trudno. Porto ma już pewnie wielką chrapkę na zwycięstwo, do tego na ich stadionie, przed własną publicznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 15:59, BoloMaster napisał:

Cech to już nie ten bramkarz co kiedyś, w tym sezonie popełnia sporo błędów...


No Cech też się nie popisał wczoraj. Miał szczęście, że kolega po drugiej stronie też miał zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 16:54, Ajinur napisał:

Szkoda mi Bayernu,ale ta drużyna zawsze będzie w czołówce europejskiej,brawa za walke.


Walkę chyba w drugim meczu i to tez nie całkiem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a Chelsea niech pokażę katalończykom co to jest prawdziwy twardy football
Nie Barcelona pokaże londyńczykom co to jest prawdziwy, finezyjny, szybki, kombinacyjny, piękny football. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.polskatimes.pl/gloswielkopolski/stronaglowna/105401,notowania-poznania-spadaja-czy-wypadniemy-z-gry-o-euro-2012,id,t.html

http://www.sport.pl/pilka/1,80056,6501170,Czy_zabiora_Poznaniowi_Euro_2012____Oskarzenia_o_czarny.html

Ja przepraszam, ale nie wiem o co chodzi. Niby dlaczego Poznań miałby stracić prawa do organizacji Euro? Od rana wszędzie słyszę, że Poznaniacy są za pewni siebie i za to oberwą. Ale czy nie mamy prawa? Tylko Stadion Miejski w Poznaniu i Śląski w Chorzowie wyglądają jako tako. Autostrad i tego typu infrastruktury nie ma tylko w Warszawie (o Chorzowie nie wiem dokładnie). Tylko w Poznaniu prace przebiegają od samego początku, od momentu gdy dostaliśmy Euro. Nic nie mam do Gdańska, Wrocławia, czy Warszawy ale jakoś nie widzę tamtejszych stadionów... Czyli projekty liczą się bardziej niż realne, materialne rzeczy? Mam nadzieję, ze to tylko plotka i nie skończy się źle dla Poznania. Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miquel - po prostu pismaki robią znowu aferę bez powodu, irytujący ludzie.

Remes PP: Lech - Polonia i Legia - Ruch. No to obstawiam, że Legia - Lech będzie finał. Byle na jakimś porządnym stadionie, a nie jak rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować