Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Które z dzisiejszych spotkań polecacie obejrzeć i jakie wyniki obstawiacie? Myślę, że skuszę się na porto, coś czuję, że mogą sprawić niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:42, Bambusek napisał:

Miquel - po prostu pismaki robią znowu aferę bez powodu, irytujący ludzie.


Mam nadzieję ale niesmak pozostanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się co do opinii, że Cech mnóstwo błędów popełnia w tym sezonie i jeżeli jakieś były to na pewno nie były one tak duże jak w spotkaniu u siebie z Boltonem i Liverpoolem. Szczególnie pierwsza bramka z wczorajszego meczu pozostanie mi w pamięci bo takiej szmaty dawno nie widziałem i moim zdaniem nawet samobój Reiny tego nie pobije.

A w finale chętnie zobaczę Porto - Chelsea, dwie byłe drużyny Mourinho. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>/ciach/
>

A no dlatego. (oj nie zauważyłem, ze na sport.pl ten sam tekst:P)

"Dlaczego spadły notowania Poznania? Eksperci UEFA dużo uwag mieli do modernizowanego stadionu Lecha - nie podobał im się kąt nachylenia trybun i trasy dojazdowe. Widzieli, że dach przeciekał, a dwie trybuny zaprojektowano tak, że nie "spasowały się" i trzeba było nawet zburzyć mały ich fragment."

źródło. wyborcza.pl

Cały artukył tutaj http://wyborcza.pl/1,75478,6498418,Euro_bez_Chorzowa__I_Poznania_.html

Nie liczą sie tylko stadiony, ale także hotele, drogi. Najlepszą baze hotelową ma Warszawa, Gdańsk, i Kraków. Nie wiem jak sytuacja wygląda w Wrocławiu. Wartość turystyczne też mają znaczenie. Warszawa, Gdańsk, i Kraków mają widoczki, w Poznaniu i Wrocławiu nigdy nie byłem, więc nie oceniam.

Ja ocenie stadiony pod względem wygląda, i tu poznań też odpada^^ Kwalifikacja najładniejszych:
1:Warszawa
2:Kraków
3:Gdańsk
4:Wrocław
5:Poznań
6:Chorzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 20:31, shinoda napisał:

Ja ocenie stadiony pod względem wygląda, i tu poznań też odpada^^ Kwalifikacja najładniejszych:
1:Warszawa
2:Kraków
3:Gdańsk
4:Wrocław
5:Poznań
6:Chorzów.


Wygląd o niczym nie świadczy a zwłaszcza te śliczne symulacje komputerowe i inne projekty. A jak na razie stadionów chociażby w Gdańsku czy Wrocławiu jak nie ma tak nie ma.
Zgadzam się, że baza hotelowa nie jest aż tak rozbudowana ale to da się zrobić. podobnie nie jest niestety z drogami, z którymi może polska po prostu nie zdążyć, a na to wszystko wskazuje. Ja mieszkam w Poznaniu i widzę, ze brakuje tak naprawdę tylko jednej, większej obwodnicy od północnego-zachodu i będzie idealnie. Nie wspominam już o Dworcu Głównym, który obstawiam w kategorii najbrzydszy budynek w Polsce:P
Wartości turystyczne, tu oczywiście prowadzi Kraków ale, moim zdaniem, pozostałe miasta mają do zaoferowania podobne atrakcje. Przez II wojnę światową Warszawa straciła wiele atrakcji, a ta którą pamiętam, bo nie raz w niej byłem, jest szara i niezbyt ciekawa. przez Wrocław tylko przejeżdżałem a Gdańska już nie pamiętam:p Odstaje tylko Chorzów, w którym na dobrą sprawę poza stadionem nic nie ma.
O bazie hotelowej się nie wypowiadam bo to nie jest mój mocny punkt.

Ok,chyba się rozpisałem trochę,a teraz idę dokończyć Porto - United, fajnie byłoby jakby był tak dramatyczny i emocjonujący jak wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Wygląd o niczym nie świadczy a zwłaszcza te śliczne symulacje komputerowe i inne projekty.

Dnia 15.04.2009 o 21:46, miquel93 napisał:

A jak na razie stadionów chociażby w Gdańsku czy Wrocławiu jak nie ma tak nie ma.

Stadiony to nie bułki, że następnego dnia już jest. Jak na razie Gdańsk idzie zgodnie z planem, we Wrocławiu jakieś odwołania od przetargu, ale chyba już wykonawca został wyłoniony. Poznań nie ma co sie zasłaniać stadionem, bo na razie ma go raptem połowę, a wybudowanie stadionu nie jest gwarantem organizowania Euro(przykład Dnitropetrowska, brak hoteli, lotniska, a za to piękny stadion)

Dnia 15.04.2009 o 21:46, miquel93 napisał:

Zgadzam się, że baza hotelowa nie jest aż tak rozbudowana ale to da się zrobić. podobnie
nie jest niestety z drogami, z którymi może polska po prostu nie zdążyć, a na to wszystko
wskazuje.

Hotele budują prywatni inwestorzy, a nikt nie wybuduje hotelu na jedną impreze. No 2, bo w poznaniu w 2012 jakieś targi, chyba będą.Wszystkie zależy czy miast odpowiednio zareklamuje inwestycje u Hiltonów itd. W sumie kiedyś były plotki o chęci zorganizowania finału pucharu UEFA 2011 w Poznaniu. Wg mnie pomysł jak najbardziej trafny.
>>Ja mieszkam w Poznaniu i widzę, ze brakuje tak naprawdę tylko jednej, większej

Dnia 15.04.2009 o 21:46, miquel93 napisał:

obwodnicy od północnego-zachodu i będzie idealnie. Nie wspominam już o Dworcu Głównym,
który obstawiam w kategorii najbrzydszy budynek w Polsce:P

W Warszawie nie lepiej. Nie ma szans na budowe nowego dworca Centralnego, Wschodniego, oraz Gdański. Mają być troche renowacje ,pomalowanie itd. Niestety nie znalazłem, żadnych planów, projektów Dworca Stadion(chyba najważniejszego w całym projekcie)

Dnia 15.04.2009 o 21:46, miquel93 napisał:

Wartości turystyczne, tu oczywiście prowadzi Kraków ale, moim zdaniem, pozostałe miasta
mają do zaoferowania podobne atrakcje. Przez II wojnę światową Warszawa straciła wiele
atrakcji, a ta którą pamiętam, bo nie raz w niej byłem, jest szara i niezbyt ciekawa.


Sporo odbudowali. Jest starówka, łazienki, pałacyk wilanowski, i wiele innych miejsc urządzonych w podobnym stylu. No i Pałac Kultury i Nauki, nie wiem czemu zagraniczni turyści tak sie ekscytują tym budynkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 22:26, Vaxinar napisał:

Z nsport:

"No Giggs tak na konia wsadził Scholesa." :D
Są tam jakieś kffiatki u Szpaka na TVP?


Nawet dobrze mu dzisiaj idzie. No chyba, że coś przeoczyłem akurat przepisuje prace.

Cytaty z Z czuba.pl (prawda to?)

"Koledzy policzyli, że rekord komentatorów nSport bez powiedzenia "Żółta Łódź Podwodna" to 3 minuty i 49 sekund."

"Tansmisja na nSport się sepsuła, ale za to zamiasy Ligi Mistrzów możemy obejrzeć wyniki losowania Pucharu Polski. Wyniki dość kontrowersyjne - Lech ma herb jak Legia, Legia jak Lech, Ruch jak Polonia, a Polonia jak Ruch. Nie zdążyliśmy zrobić zdjęcia - czy komuś z piętnastu widzów nSport się udało?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda, ale fakt że często mówią Żółta Łodź Podwodna i dość często mylą się herby.

Ale młoda telewizja i jest LM w HD więc można chyba wybaczyć. Ja wybaczam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku meczu porównywał Ronaldo do...(uwaga, uwaga!) Roya Keano :P

Jednak później załapałem, że chodziło o "natchnienie", a tym natchnieniem miał być dobry występ CRa. Dobry może nie był, ale gola zdobył. A no i Roy - jak pamiętasz strzelił w 1999r. bramkę Juve na 1:2 po rożnym, w wygranym meczu przez United 3:2.

Porównanie zupełnie bez sensu, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 18:38, Vaako1902 napisał:

>a Chelsea niech pokażę katalończykom co to jest prawdziwy twardy football
Nie Barcelona pokaże londyńczykom co to jest prawdziwy, finezyjny, szybki, kombinacyjny,
piękny football. ;)


Fajnie się patrzy jak Barca gra taki finezyjny football,ale Chelsea to mój drugi ulubiony klub angielski po czerwonych diabłach.Z resztą Chelsea też ładnie i szybko przemieszcza się w ataku,prowadzi otwartą grę ponieważ Gus Hidding zapowiedział,że on preferuję otwarty football,a nie obrona,obrona i kontra.Co prawda w obronie Chelsea zawsze była dobra,ale teraz za bardzo linia się wysuwa do przodu i jest zagrożona na kontrataki.Może Chelsea traci trochę bramek,ale za to ile strzela.Ja mam nadzieję,że Chelsea będzie grała solidny,twardy i otwarty football.
Stawiam 100 zł na awans Chelsea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, znowu trzy kluby angielskie w półfinałach. Robi się to powoli nudne. Mam nadzieję, że nie zobaczę ponownego finału Chelsea-Manchester a FCB-Arsenal (w sumie też powtórka z 2006).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 23:45, Duddits napisał:

Ehh, znowu trzy kluby angielskie w półfinałach. Robi się to powoli nudne. Mam nadzieję,
że nie zobaczę ponownego finału Chelsea-Manchester a FCB-Arsenal (w sumie też powtórka
z 2006).

No trochę nudne,ale mnie to cieszy,że kluby angielskie dominują Europę :D
Szkoda,że wpadły na siebie bo tak kto wie,może byłyby 4,ale to już chyba byłaby przesada :p
Manchester fajnie jakby w finale zagrał z Barcą,ale wolę żeby to Chelsea grała z diabłami w finale.
Tak liga angielska niech zmiażdzy ligę mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FCB - Arsenal? Chyba śnisz :D Arsenal odpadnie z ManUtd...
Jeśli w finale zagra Chelsea z Utd to daję słowo, ze nie będę tego oglądał, bo tych klubów zwyczajnie nie cierpię. Finał LM to największe sportowe emocje jakie można spotkać (o tak!), a nie zamierzam widzieć w finale klubów z "najlepszym" lalusiem na świecie i drugim z ignoranckim milionerem po raz drugi. To nie tak. Barca - Utd. To ma być finał! Wtedy to na pewno z 5 dych na Katalończyków postawię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

FCB - UTD? Też dobrze. Pod warunkiem , że piłkarze z Manchesteru wyjdą z marazmu jaki ostatnio prezentują choć osobiście bardziej lubię Arsenal. Zgadzam się, że wszystko będzie dobre oprócz finału Chelsea - Manchester United. Co do Chelsea to dziwna sprawa. Lubię wielu jej piłkarzy natomiast samego klubu nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie w finale obejrzałbym właśnie Arsenal. I to nie dlatego, że lubię ten klub. Nie przepadam za angielską "piłką". Ale byłaby to świetna szansa dla Fabiańskiego. Być może to właśnie jego wystawiłby Wenger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować