Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2009 o 17:52, SongoX napisał:

Ja mam 60 i kumple z okolicy jeżdżą. Ja jeszcze niestety nie, starsza mi nie pozwala,
bo mówi, że za młody jestem :((


Do Krakowa jestem jeszcze w stanie jechać, ale jak już bym musiał po zakupieniu biletu trafić na dworzec PKP ... Ewidentnie, to nie zabawa dla mnie. :P
A ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 17:55, Burszurasek napisał:

Do Krakowa jestem jeszcze w stanie jechać, ale jak już bym musiał po zakupieniu biletu
trafić na dworzec PKP ... Ewidentnie, to nie zabawa dla mnie. :P
A ile masz lat ?


15 i pół. U nas w miejscowości młodsi jeżdżą, ale mi jeszcze nie wolno :( Już paru kumpli namawiało mnie, ale niestety nie pojechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:28, Burszurasek napisał:

Zarząd Wisły Kraków zdecydował, że trener Maciej Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego
trenera zespołu.

I bardzo dobrze. W Polsce i tak lepszego trenera raczej by nie znaleźli, a słaba gra to raczej wina piłkarzy, bo w meczu o superpuchar pokazali, że jak chcą, to potrafią. Ale zmiany i tak Wiśle są potrzebne, Kazimierski z Wilczkiem powinni wylecieć jako pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na miejsce Skorży mogliby wprowadzić jedynie Franza albo Michniewicza. Wylecieć powinien również Rafał Janas, bo to on zlekceważył Estończyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:22, Burszurasek napisał:

Obecnie na miejsce Skorży mogliby wprowadzić jedynie Franza albo Michniewicza.

Nie wiadomo, czy Smuda chciałby pracować w Wiśle, (zresztą i tak Skorże uważam za lepszego on niego) a Michniewicz wg mnie żadnym wielkim trenerem nie jest.

Dnia 29.07.2009 o 19:22, Burszurasek napisał:

Wylecieć powinien również Rafał Janas, bo to on zlekceważył Estończyków.

Dokładnie, jaki raport o tym, co prezentuje Levadia zdał Skorży to nie wiemy. Ale skoro naszemu trenerowi dobrze się z nim pracuje to nie trzeba chyba na siłę się go pozbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:48, Hoplita napisał:

Nie wiadomo, czy Smuda chciałby pracować w Wiśle, (zresztą i tak Skorże uważam za lepszego
on niego) a Michniewicz wg mnie żadnym wielkim trenerem nie jest.


Uważam podobnie jak ty, podałem tylko alternatywy. :)

Dnia 29.07.2009 o 19:48, Hoplita napisał:

Dokładnie, jaki raport o tym, co prezentuje Levadia zdał Skorży to nie wiemy. Ale skoro
naszemu trenerowi dobrze się z nim pracuje to nie trzeba chyba na siłę się go pozbywać.


Wiesz, on uznał, że wysokie wygrane Levadii w rodzimej lidze, nie są miarodajne, bowiem rywale zespołu z Tallina, są słabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:52, Burszurasek napisał:

Wiesz, on uznał, że wysokie wygrane Levadii w rodzimej lidze, nie są miarodajne, bowiem
rywale zespołu z Tallina, są słabi.

W sumie to miał rację ;-) Gdyby Wisła w którymś w dwóch meczy z estończykami zagrała choćby tak, jak w ostatnim meczu z Lechem to myślę że spokojnie by ich rozjechała. Bardziej za zlekceważenie rywala należy obciążyć piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2009 o 19:55, Hoplita napisał:

W sumie to miał rację ;-) Gdyby Wisła w którymś w dwóch meczy z estończykami zagrała
choćby tak, jak w ostatnim meczu z Lechem to myślę że spokojnie by ich rozjechała. Bardziej
za zlekceważenie rywala należy obciążyć piłkarzy.


Wiesz, trener jest autorytetem dla graczy i jeżeli on im powie, że przeciwnik jest słaby, to efektów można się dość szybko spodziewać ...
Ja sam pamiętam, że jak jeszcze grałem jako zrzeszony i nie zmobilizowaliśmy się przed meczem z jakimiś cieniasami, to o wygraną było ciężko.

Na marginesie pragnę dodać, że Levadia przegrała z Debreczynem 0:1. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:53, BoloMaster napisał:

Arsenal bardzo aktywnie pozbywa się kluczowych zawodników:
http://www.futbol.pl/artykul/59500.htm
czyżby za rok na Emirates LE:Dl


No to nieźle, Adebayor, Kolo Toure. Zupełnie nie rozumiem takiego postępowania zarządu Arsenalu. W tym sezonie będzie miał Arsene Wenger słabszy skład do dyspozycji. Chyba, że ma jakiegoś asa w rękawie, albo nawet dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 16:32, SongoX napisał:

Alexander Hleb został wypożyczony do Stuttgartu. Miał pójść do Interu w rozliczeniu za
Ibrahimovica, ale piłkarz nie zgodził się i powrócił do swego klubu z przed lat.

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Hleb-wypozyczony-do-Stuttgartu,wid,11360223,wiadomosc.html


I 4,5 mln w plecy ;/ Właściwie trochę mniej, bo trzeba odjąć jeszcze 70% pensji Hleba, ale i tak niezbyt fajnie. Jedyna nadzieja w tym, że złapie formę w tym Stuttgarcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2009 o 17:01, HunterO7 napisał:

Jedyna nadzieja w tym, że złapie formę w tym Stuttgarcie :)


Istnieje duża szansa, że tak się właśnie stanie. Będzie grał bez presji, w bądź co bądź, niszowym klubie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:55, Hoplita napisał:

W sumie to miał rację ;-) Gdyby Wisła w którymś w dwóch meczy z estończykami zagrała
choćby tak, jak w ostatnim meczu z Lechem to myślę że spokojnie by ich rozjechała. Bardziej
za zlekceważenie rywala należy obciążyć piłkarzy.


Dawno mnie tu nie było, bo wakacje mam dość pracowite, ale muszę szczerze przyznać, że Wisła mnie rozczarowała swoim występem w el. LM. Po meczach tej rundy Ligi Europy, trzeba przyznać Lech i Legia spokojnie rozjechalyby tą estońską drużynę :( W Krakowie chyba myśleli ze przeciwnicy padną przed nimi na kolana a tak się nie stało, na stojąco się meczu nie wygra. Wielkie rozczarowanie.. szkoda ze tak beznadziejnie przygotowana drużyna reprezentowała nas w tych prestiżowych rozgrywkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech w imponującym stylu zaczyna swoją przygodę z LE. Liczymy na powtórkę z tamtego sezonu:)
kluby ze stolicy tradycyjnie nic nie pokazały, mam nadzieję że Legia wygra u siebie i awansuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 22:09, BoloMaster napisał:

kluby ze stolicy tradycyjnie nic nie pokazały, mam nadzieję że Legia wygra u siebie i
awansuje:P


Eh, zaczyna się ... Lech trafił na jakieś ogórki, o których nigdy nie było słychać to rozjechał. Naprawdę już bardziej imponujące było 6:0 z Pasikonikami rok temu.

Legia zremisowała bramkowo na wyjeździe z solidną drużyną. To bardzo korzystny wynik, teraz Duńczycy są na musiku i muszą w Warszawie strzelić. Warszawiacy muszą rewanż zagrać bardziej skoncentrowani i awansują.

Polonia zgodnie z przewidywaniami nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że ten sezon może kompletnie pogrążyć wizję Wengera na budowę zespołu.

Za to ManCity się wzmacnia i to ostro. Tevez, Adebayor, Barry, Toure. Mogą ostro namieszać. Wcale się nie zdziwię jak wygryzą Arsenal z top4.

Za to Real kupił Arbeloę a sprzedał Heinze. Czyli dobra wymiana na pozycji lewego obrońcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem, że Lech aż tak wysoko pokona Norwegów (tak w ogóle to obstawiałem, że remis będzie). Meczu nie widziałem więc ciężko określić, czy to Kolejorz był taki świetny, czy przeciwnicy słabi. Wynik Legii też korzystny, mam nadzieję że ten zespół awansuje do kolejnej rundy w przyszłym tygodniu. Polonia nie dała rady, ale 0:1 z Bredą nie jest żadną kompromitacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 22:13, Bambusek napisał:

Legia zremisowała bramkowo na wyjeździe z solidną drużyną. To bardzo korzystny wynik, teraz Duńczycy są na musiku i muszą w Warszawie strzelić. Warszawiacy muszą rewanż zagrać bardziej skoncentrowani i awansują.


Oglądałem druga połowę i muszę powiedzieć, że Legia miała furę szczęścia. No i kapitalnego Muchę w bramce. Bez wątpienia najlepszy bramkarz w polskiej lidze. facet uratował Legii cenny remis.
Szkoda w sumie jednej sytuacji z drugiej połowy gry Saganowski z Gizą chcieli główkować tę samą piłkę i poszła Panu Bogu w okno.
No, ale miło byłoby gdyby obok Lecha jeszcze Legia weszła do następnej fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować