Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2009 o 14:26, Smooqu napisał:

To chyba nigdy nie da długofalowych rezultatów bo Arsenal nie może albo raczej nie chce
zagwarantować piłkarzom takich zarobków jak w innych klubach. Taktyka Arsenalu przypomina
Ajax. Kiedyś potęga a teraz tylko produkują talenty które masowo sprzedają (Huntelaar,
Sneijder, VdV itd.)


Ajax zawsze miał taka politykę, a potęgą był wtedy, gdy następował wysyp talentów i młodzież szalała, zanim została sprzedana. W obecnej piłce niestety dawna polityka Ajaxu sprawdza się znacznie gorzej, głównie przez prawo Bosmana i wielkie kluby kaperujące zdolną młodzież...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sir Bobby Robson - legenda angielskiej i światowej piłki nie żyje :(
Zmarł w wieku 76 lat po długoletniej walce z rakiem. Niech spoczywa w pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę pierwsza niespodzianka w pierwszym meczu! W Bytomiu Polonia wygrywa na inauguracje 1:0 z GKS Bełchatów. Ciekawe jak zakończą się derby Trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:05, BoloMaster napisał:

Milan prowadzi w tym okienku politykę podobną do Arsenalu, pozbywanie się filarów zespołu:)
tylko nie wiem po co Chelsea kolejny środkowy pomocnik?


To pytanie mnie też dręczy, bo przecież The Blues mają Lamparda, Deco, Ballacka, Obi Mikel, Żirkova (pewnie o kimś zapomniałem). Konkurencja w środkowej linii pomocy będzie zacięta xd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:05, BoloMaster napisał:

Milan prowadzi w tym okienku politykę podobną do Arsenalu, pozbywanie się filarów zespołu:)
tylko nie wiem po co Chelsea kolejny środkowy pomocnik?

Hmm Pirlo z Lampsem będą grali koło siebie w środku moim zdaniem . No i dzięki temu transferowi Chelsea odda Pizzaro do Milanu i wypożyczy na rok Mancienne. No i Milanowi trzeba będzie zapłacić 14,5 mln euro za transfer. Sam jestem ciekaw jak Carlo to poukłada. Aha i jeszcze Deco jest po prostu ból głowy ale chociaż mniej napastników będzie. A Carlo coś wymyśli. Przecież meczy jest od groma i każdy swoje zagra no i (broń boże) ale kontuzje kto nie chcący złapie. No i zawsze Lampard na skrzydle może zagrać tak jak grał niejednokrotnie w reprezentacjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:11, SongoX napisał:

> Milan prowadzi w tym okienku politykę podobną do Arsenalu, pozbywanie się filarów
zespołu:)
> tylko nie wiem po co Chelsea kolejny środkowy pomocnik?

To pytanie mnie też dręczy, bo przecież The Blues mają Lamparda, Deco, Ballacka, Obi
Mikel, Żirkova (pewnie o kimś zapomniałem). Konkurencja w środkowej linii pomocy będzie
zacięta xd ;)

Mikel i Ballack mogą grać jako defensorzy a Żhirkov i Mauloda oraz J. Cole to skrzydłowi więc mamy tylko 3 pomocników na środku więc coś się da wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 13:00, Smooqu napisał:

> "In Arsene we trust" ;)

Musi to być coraz trudniejsze jak co rok odchodzą filary Arsenalu (Henry, Flamini, Hleb,
Adebayor, Toure).

Ciekaw jestem czy za rok odejdzie Fabregas.


Kiedyś odejdzie na pewno (sam mówił, że kiedyś będzie chciał grać w Barcy, ale jako kapitan nie powinien tak mówić). Możliwe, że za rok, jednak ja mam nadzieję, że zachowa się jak prawdziwy kapitan i nie odejdzie w wieku zaledwie 23 lat tylko zostanie z AFC. Po tym jak Henry odszedł wszyscy mówili, że Arsenal nie ma szans na mistrzostwo, ale o mało co nie wygrał ligi (masakryczne otwarte złamanie nogi Eduardo w meczu z Birmingham zimą było punktem zwrotnym, który zatrzymał marsz po mistrzostwo :/). Ja jednak tak mocną jestem związana z tym klubem, ze nawet jakby spadł do CCC to bym z nim była ;) Krążą plotki o kupnie Vieiry, Matuidiego i Chamakha. Wg mnie lepszy rydz niż nic. Niech mnie Wenger miło zaskoczy i kupi kogoś 31 sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:22, Neysha napisał:

> > "In Arsene we trust" ;)
>
> Musi to być coraz trudniejsze jak co rok odchodzą filary Arsenalu (Henry, Flamini,
Hleb,
> Adebayor, Toure).
>
> Ciekaw jestem czy za rok odejdzie Fabregas.

) Krążą

Dnia 31.07.2009 o 22:22, Neysha napisał:

plotki o kupnie Vieiry, Matuidiego i Chamakha. Wg mnie lepszy rydz niż nic. Niech mnie
Wenger miło zaskoczy i kupi kogoś 31 sierpnia ;)

Hmm Arsenal ładną piłkę gra nie powiem. Ale co do transferów to czytałem dzisiaj że Arsene chce za wszelką cenę wyciągnąc Daniele De Rossiego z Romy co byłoby nie lada hitem transferowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Xabi Alonso odejdzie do Realu Madryt, to na jego miejsce Liverpool ma włoskiego pomocnika Alberto Aquilani''ego, który chętnie przeprowadziłby się do Anglii. Pozostało tylko porozumie obu klubów.

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/Pomocnik-Romy-zast%C4%85pi-Alonso-w-Liverpoolu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, Lechia Gdańsk 2:1 Arka Gdynia. :)
Oglądając mecz, liczyłem na więcej, zwłaszcza, że lechici mieli kilka naprawdę świetnych okazji do podwyższenia rezultatu. Skończyło się jednak tak, jak się skończyło - grunt, że są 3 pkt. i gdańszczanie udowodnili całej Polsce, że to oni rządzą w Trójmieście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie zwróciłem uwagi na te derby, ale właśnie teraz w TV wynik usłyszałem.
Przyznam Ci, że przede wszystkim w skrócie cały jedno słowo zapadło mi najbardziej w pamięć - "Surma".
W każdym razie cieszymy się, że Lechia rządzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 23:44, Vaxinar napisał:

Przyznam, że nie zwróciłem uwagi na te derby, ale właśnie teraz w TV wynik usłyszałem.

Mecz leciał na bodajże Canal +. Oglądałem w pubie, więc nie pamiętam dokładnie. :)

Dnia 31.07.2009 o 23:44, Vaxinar napisał:

Przyznam Ci, że przede wszystkim w skrócie cały jedno słowo zapadło mi najbardziej w
pamięć - "Surma".

Czasem nie Piątek ? Strzelił dwie bramki. Swoją drogą, niezła zaliczka na nowy sezon.

Dnia 31.07.2009 o 23:44, Vaxinar napisał:

W każdym razie cieszymy się, że Lechia rządzi. :)

Sam nie wiem, czy to była ironia, czy też nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Swoją drogą, ciekawie wyglądaliby piłkarze Białej Gwiazdy z koszulkami, na których z przodu byłyby nadrukowane kawałki mięsa. :D
Wyglądaliby mniej więcej tak, jak hokejowa Unia Oświęcim z Paluszkami Beskidzkimi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 23:47, Burszurasek napisał:

Sam nie wiem, czy to była ironia, czy też nie. :D


Nie była. Dlaczego miałaby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2009 o 00:37, Vaxinar napisał:

Nie była. Dlaczego miałaby być?


Znam osobiście osoby, które wyśmiewają innych za teksty typu " Lechia rządzi w Trójmieście ". Skoro się do nich nie zaliczasz, to gra gitara. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować