Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2009 o 19:31, Burszurasek napisał:

Jak obstawiacie hit kolejki Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ? :P
Coś czuję, że będzie remis 1:1.


2:2, albo 1:2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, takie i podobne tym pytania kinice Bayernu (polscy i niemieccy... i wszyscy) zadają sobie... od wielu lat można wręcz napisać.
Uliego już każdy ma powoli dosyć, prawdopodobnie wbił sobie aby jeszcze Francuza zatrzymać i tyle.
A ja jestem zdania, o czym tu już pisałem, że Bayern powinien być zgraną, dobrą drużyną, a nie opierać gry na jednym bardzo dobrym graczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 19:31, Burszurasek napisał:

Jak obstawiacie hit kolejki Legia Warszawa - Zagłębie Lubin ? :P
Coś czuję, że będzie remis 1:1.


Na razie Legia prowadzi 1:0 i w strzałach celnych jest 7:0 dla zespołu z Warszawy. No ale jeszcze połowa, chociaż ja wierze, że Legia wygra (chociaż grają bez Rogera, Szali, Szałachowskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 19:11, Budep napisał:

Ja nie rozumiem, dlaczego nie chcą sprzedać Riberego za te 80 milionów. To jest chore!
Przecież Ribery nie zagra za cały Bayern, za tą kasę, którą dostaną za transfer, mogą
sobie kupić 4-5 bardzo dobrych zawodników.


Bez sensu oferować za niego tyle kasy skoro za sezon będzie warty ok. 20 mln.

A gdyby Bayern go sprzedał za 80 mln to by zrobił interes życia. Mogliby sobie kupić 3 świetnych graczy na jego miejsce i mieliby jeszcze bardziej konkurencyjny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyło się 4:0. :)
W sumie, to jestem nieźle zaskoczony, nie sądziłem, że warszawiacy będą w stanie tak się wstrzelić w lubinian... Oj, coś czuję, że w tym roku walka o mistrza będzie naprawdę zacięta i ostra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 22:52, Bambusek napisał:

Byle ta zaciętość wynikała z forma Lecha, wisły i Legii a nie od tego, kto potrafi mniej
punktów potracić ze średniakami.


Dla mnie to obojętne, byle Wisła miała mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2009 o 21:19, Smooqu napisał:

Bez sensu oferować za niego tyle kasy skoro za sezon będzie warty ok. 20 mln.


Niby racja, jednak wydaję mi się, że wydając takie pieniądze działacze mają na myśli nie tylko czysto sportowy późniejszy zysk, ale taki transfer napędza całą machinę marketingową ( reklamy, koszulki i inne gadżety), tak więc mi się wydaję, że tak duże pieniądze szybciej zwracają się po za boiskiem. Np. Koszulki Kaki rozchodzą się w zastraszającym tempie, a jedna kosztuje ok 85 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 23:04, Burszurasek napisał:

Dla mnie to obojętne, byle Wisła miała mistrza.


A potem znowu popłynie w LM z taką "potęgą" jak Levadia? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 10:49, Bambusek napisał:

A potem znowu popłynie w LM z taką "potęgą" jak Levadia? :/

Jeśli mistrz kraju przegrywa z Levadią, to co po wiedzieć o gorszych zespołach z naszej ligi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 10:57, HunterO7 napisał:

Jeśli mistrz kraju przegrywa z Levadią, to co po wiedzieć o gorszych zespołach z naszej
ligi...

na papierze mistrz. Lepszym zespołem jest od Wisły jest na pewno lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 11:00, Pernia napisał:

na papierze mistrz. Lepszym zespołem jest od Wisły jest na pewno lech.

Taki najlepszy zespół, że nawet swojej ligi wygrać nie potrafił. Jak wygra w tym roku, to wtedy możesz go nazywać najlepszym (oczywiście tylko przez rok ^^) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 09:18, Dark_elves napisał:

Koszulki Kaki rozchodzą się w zastraszającym tempie,
a jedna kosztuje ok 85 euro.

To my mamy u nas w kraju raj, ;O
Sam kupowałem dwie koszulki meczowe Adidasa, cena rynkowa jednej to około....270 zł. Na allegro, można znaleźć sprowadzane zza granicy, w cenie około 100 zł ( z tym że czeka się ok 2 tyg na paczkę ). Gdyby cena jednej wynosiła 85 euro, to przy obecnym kursie byłoby to 348 zł, a do tego wszystkie ''cła'', co by dawało sumę około 400 coś. Niemożliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 09:18, Dark_elves napisał:

Niby racja, jednak wydaję mi się, że wydając takie pieniądze działacze mają na myśli
nie tylko czysto sportowy późniejszy zysk, ale taki transfer napędza całą machinę marketingową
( reklamy, koszulki i inne gadżety), tak więc mi się wydaję, że tak duże pieniądze szybciej
zwracają się po za boiskiem. Np. Koszulki Kaki rozchodzą się w zastraszającym tempie,
a jedna kosztuje ok 85 euro.


No ale Ribery nie jest tak medialny jak Kaka czy CR. Po za tym teraz wszyscy madridistas kupują koszulki pary brazylijsko-portugalskiej więc rozsądne jest odczekanie roku i sprowadzenie Ribery''ego przed sezonem 2010/2011 aby to on był głównym celem fali fanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 10:57, HunterO7 napisał:

Jeśli mistrz kraju przegrywa z Levadią, to co po wiedzieć o gorszych zespołach z naszej
ligi...


Litości ... Wszyscy widzieliśmy, jaki poprzedni sezon był. Jeden z bardziej wyrównanych, ale bynajmniej nie dlatego, że poziom ligi wzrósł, tylko poziom czołówki spadł. Mistrzem został zespół, który najmniej punktów w końcówce ligi potracił. Dlatego liczę, że w tym sezonei walka będzie ostra, bo czołówka będzie w formie. Sezon temu nei była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 11:11, Pernia napisał:

To my mamy u nas w kraju raj, ;O
Sam kupowałem dwie koszulki meczowe Adidasa, cena rynkowa jednej to około....270 zł.
Na allegro, można znaleźć sprowadzane zza granicy, w cenie około 100 zł ( z tym że czeka
się ok 2 tyg na paczkę ). Gdyby cena jednej wynosiła 85 euro, to przy obecnym kursie
byłoby to 348 zł, a do tego wszystkie ''cła'', co by dawało sumę około 400 coś. Niemożliwe

Proszę oto dowód, żeby nie było, że wyssałem coś z palca:)
http://www.realmadridshop.com/stores/realmadrid/products/product_details.aspx?pid=65331
dlatego mówię iż to co piłkarz pokaże na boisku może nie jest najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 13:26, Bambusek napisał:

Litości ... Wszyscy widzieliśmy, jaki poprzedni sezon był. Jeden z bardziej wyrównanych,
ale bynajmniej nie dlatego, że poziom ligi wzrósł, tylko poziom czołówki spadł. Mistrzem
został zespół, który najmniej punktów w końcówce ligi potracił. Dlatego liczę, że w tym
sezonei walka będzie ostra, bo czołówka będzie w formie. Sezon temu nei była.

Co ma poziom czołówki do tego który zespól jest najlepszy ? Nic. Jak poziom jest słabszy to najlepszy zespół jest wprost proporcjonalnie słabszy. Nie można powiedzieć ze mistrzem nie został najlepszy klub bo poziom był wyrównany, zwłaszcza patrząc na to jaką przewagą Wisła wygrała wcześniejszy sezon... Przypominam Ci, że wszystkie mecze w sezonie liczą się tak samo, jedni zdobywają więcej punktów na początku a inni na końcu. Faktem jest, że Wisła zdobyła ich najwięcej, a to czy to jest zasługa Wiślaków czy innych zespołów nie jest ważne. Szanse każdy zespół ma takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienię na chwilę temat dyskusji. Otóż zamówiłem sobie piłkę ponieważ ostatnio mi się popsuła. I wpadłem na allegro poszukać coś na asfalt i znalazłem to:
http://www.allegro.pl/item693815332_pilka_nike_acuto_asfalt_beton_pompka.html
No i myślę że to dobra inwestycja. Jak sądzicie czy piłka długo wytrzyma na asfalcie? Może ją już ktoś miał, a jeżeli tak to niech podzieli się opinią na temat futbolówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 10:49, Bambusek napisał:

A potem znowu popłynie w LM z taką "potęgą" jak Levadia? :/


Błędy się zdarzają. Szkoda, że nikt nie pamięta zwycięstwa Wisły z Barceloną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować