Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kaita zrobił dla reprezentacji Grecji na tym Mundialu więcej niż wszyscy jej piłkarze razem wzięci. Super Orły muszą się modlić o to by Enyama zagrał jak z Argentyną i wybronił im ten remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawy dzień dzisiaj w RPA:) Bardzo dobry mecz, okraszony 5 bramkami, pierwszym od czasów Pedro Paulety hat-trickiem, samobójem napastnika i swietną gra Argentyny. Drugi mecz dzisiejszy też ciekawy. Czerwona kartka absolutnie zasłużona, nawet jesli Grek z lekka przyaktorzył, to jak dobrze zauważył komentator, Kaicie kartka należała się za sam zamysł. Ostatnie 10 minut pierwszej połowy w naprawdę dobrym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne życie ma bramkarz, jeden błąd Enyeamy, który zadecydował o zwycięstwie Greków i nikt nie będzie pamiętał jak wcześniej ratował Nigeryjczykom skórę. Grecy wygrywają, ale i tak moim zdaniem mają bardzo nikłe szanse na awans. Wszystko rozstrzygnie się w meczu Korei z Nigerią. W każdym bądź razie dobry mecz. Mundial się nam rozkręcił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 17:59, mati285 napisał:

Grecy wygrywają, ale i tak moim zdaniem mają bardzo nikłe szanse na awans.

Też tak uważam. Nawet Nigeria ma większe szanse, imo. Wystarczy, że wygra z Koreą, a Grecja dostanie z Argentyną. Byle nie jedną bramką, a bilans się ułoży na korzyść Nigerii. I tak w najlepszej pozycji jest Korea, której praktycznie wystarcza remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz dobry, ale mnie nie zadowolił wynikiem. Liczę, że reszta meczy poukłada się po mojej myśli i z grupy wyjdzie Argentyna i Nigeria. Vincent Enyeama pokazał się znów z dobrej strony w tym meczu. Jestem ciekaw czy po MŚ zainteresuje się nim jakiś dobry europejski klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie czerwona kartka dla jakiegoś imbecyla Nigeria pewnie wygrałaby ten mecz. Futbol jest często niesprawiedliwy, głupota jednego piłkarza niweczy wysiłek całego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 09:15, Rzezim napisał:

Każdy kij ma dwa końce, a zatrzymany czas trzeba wypełnić a czym można to zrobić, hmm reklamy :D.

Na taką krótką chwilę, żeby noszowi mogli wbiec na boisko i znieśli zawodnika, nie potrzeba dawać reklam.
W hokeju też ich zresztą nie ma w takich momentach.

Dnia 17.06.2010 o 09:15, Rzezim napisał:

Powiem szczerze, że nie wiem ile mógłby trwać taki mecz w którym zatrzymywano by czas.

Myślę, że to mogłoby być nie dłużej niż jest teraz. Po prostu gdyby piłkarze wiedzieli, że takie zwijanie się z bólu po - nawet nieistniejących - faulach nic nie daje, to mielibyśmy mniej "występów aktorskich".
A jeszcze bardziej podoba mi się wprowadzenie zasad z rugby o których pisał Adidas66 :-)

Dnia 17.06.2010 o 09:15, Rzezim napisał:

Choć powiem szczerze nie wiem w jaki sposób w meczu z Hiszpanią doliczoną 5 minut tam nie było aż tylu przerw.

O widzisz. To był klasyczny przykład za moją tezą. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 19:19, BoloMaster napisał:

gdyby nie czerwona kartka dla jakiegoś imbecyla Nigeria pewnie wygrałaby ten mecz. Futbol
jest często niesprawiedliwy, głupota jednego piłkarza niweczy wysiłek całego zespołu.


Właściwie to co ten gościu zrobił? Przecież zachował się w sposób karygodny, ale było mi go żal jak schodził. Było widać, że jest załamany. Lepszym też nerwy puszczają (Zidane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 20:04, Smooqu napisał:

Właściwie to co ten gościu zrobił? Przecież zachował się w sposób karygodny, ale było
mi go żal jak schodził. Było widać, że jest załamany. Lepszym też nerwy puszczają (Zidane).


Miałem podobne odczucia do twoich. Tamten niby go mocno nie sprowokował, ale chyba go tą piłką szturchnął, gdy trzymaj ją w ręce. Jego wyraz twarzy i gesty mówiły same za siebie. Presja w takich meczach jest duża i takie rzeczy się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tamten też symulant, po tym niby kopniaku który nie doszedł celu upadł i zaczął symulować ... No ale to nie zmienia faktu ze czerwona kartka pokazana prawidłowo. Szkoda mi Nigerii, szkoda a szczególnie Enyeamy który w dotychczasowych meczach jest moim zdaniem najlepszym bramkarzem mistrzostw. Mam nadzieje że jeszcze awansują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koniec I połowy meczu Francja - Meksyk sprawozdawca powiedział, że ładny, szybki mecz. Że szybki, to się zgodzę, ale ładny?! Moim zdaniem to przede wszystkim bezładna kopanina i oddawanie piłki najbliższemu zawodnikowi. Ot taktyka typu: kopnij i biegnij.
Mnie teraz ciekawi jak Francuzi wytrzymają kondycyjnie w II połowie. Meksykanie mają swój obóz na dużej wysokości. Mniej więcej na takiej, na jakiej rozgrywany jest ten mecz. Tymczasem Francuzi mają swój obóz nisko. I w II połowie może im zabraknąć powietrza.
Możemy mieć kolejną niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francja gra tak jak się po niej spodziewałem. Nadal nie potrafi sobie wypracować stuprocentowej sytuacji, nie mówiąc o strzeleniu bramki. Zawiodłem się natomiast na meksyku, liczyłem na to, że będą przeć do przodu tak jak w meczu z RPA, ale poza paroma wyjątkami grają to samo co Francja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hernandez świetnie wyszedł do podania, nie ma mowy o spalonym. Piękna akcja, oby więcej takich w barwach klubowych w nastepnym sezonie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrała drużyna lepsza. Cieszę się, że Meksyk skopał dupska Franzcuzikom. Teraz niech jeszcze Meksyk ogra Urugwaj, a Francja zremisuje bądź przegra z RPA i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha,ktos tu wczoraj typowal 2:0 lub 2:1 dla żabojadów xD nieskromnie mowiac wiedzialem ze francuzi dostaną,jednak atmosfera wokoó druzyny robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować