Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2010 o 18:20, Dann napisał:

Kurcze, przez przeklętą pracę nie jestem w stanie oglądać tych wszystkich meczy. ;-)

To nie wiesz, że jest coś takiego jak urlop?! ;-)
Ja zawsze na MŚ i Igrzyska Olimpijskie brałem urlopy. W całej rodzinie byłem z tego znany. Dla prawdziwego kibica nie ma czegoś takiego jak siedzenie w pracy podczas ważnej imprezy. No chyba, że w pokoju masz telewizor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 19:14, A-cis napisał:

To nie wiesz, że jest coś takiego jak urlop?! ;-)
Ja zawsze na MŚ i Igrzyska Olimpijskie brałem urlopy. W całej rodzinie byłem z tego znany.
Dla prawdziwego kibica nie ma czegoś takiego jak siedzenie w pracy podczas ważnej imprezy.


Hehe... ale zaraz. To wcale nie jest taki zły pomysł. ;-)
Albo np. jutro w pracy składam oświadczenie: "Przez cały okres trwania mistrzostw świata wychodzę z pracy dwie godzinny wcześniej, o 15.00." ;-D

Dnia 15.06.2010 o 19:14, A-cis napisał:

No chyba, że w pokoju masz telewizor ;-)


W sumie w takich sytuacjach TV w miejscu pracy jest tak samo ważny jak np. woda podczas upalnych dni. Złożę zażalenie, że nie przestrzegają przepisów BHP oraz kodeksu pracy kibica. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Brazylijczycy rozwiążą worek z bramkami na tym Mundialu :-) Mecz WKS z Portugalią był niezły, ale brakowało właśnie goli. Słonie moim zdaniem zaprezentowały się ciut lepiej, ale remis był wynikiem raczej sprawiedliwym. Obie drużyny wciąż z równymi szansami na awans, jeżeli nie uda im się urwać punktów Canarinhos to o wszystkim może zadecydować ilość bramek strzelona Korei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie żal mi Koreańczyków, nie przez to że remisują 0:0 po 45m z Brazylią, ale przez to w jakim to chorym kraju muszą żyć. No ale to temat o piłce więc - pachniało w pewnych momentach bramką dla Korei. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:25, Galadin napisał:

No ale to temat o piłce więc - pachniało w pewnych
momentach bramką dla Korei. :)


Tak? Ja coś tego nie czułem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:07, gloody napisał:

Tak? Ja coś tego nie czułem...


A jednak, 2:1 dla Brazylii. :) Mało brakło a skończyłoby się remisem. Mam nadzieję że za to spotkanie nie pójdą Koreańczycy do obozów pracy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie bylo remisu. Koreanczycy grali nawet niezle, dobry byl bramkarz i jeden z obroncow, atak tez calkiem ok.
Wzruszylem się jak ten Koreanczyk plakal na poczatku, podczas hymnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:34, Starscream napisał:

Wzruszylem się jak ten Koreanczyk plakal na poczatku, podczas hymnu.


To był chyba ten napastnik, który mógłby grać dla Japonii. W sumie według mnie jeden z lepszych zawodników po stronie Koreańczyków w dzisiejszym meczu.Kilka razy dobrze się zastawiał,parę fajnych akcji jeden na jeden, ciekawe jak będzie się prezentował w następnych spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2010 o 22:40, raven91 napisał:

To był chyba ten napastnik, który mógłby grać dla Japonii. W sumie według mnie jeden
z lepszych zawodników po stronie Koreańczyków w dzisiejszym meczu.Kilka razy dobrze się
zastawiał,parę fajnych akcji jeden na jeden, ciekawe jak będzie się prezentował w następnych
spotkaniach.

Tak wiem ktory - Jong Tae-Se, "koreanski Rooney":) Brakowalo mu precyzji ale gral odwaznie, nie bal sie strzelac, staral sie, nie rezygnowal
Fajnie ze chociaz strzelili honorowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:47, Ecko09 napisał:

>
> >

Chyba nie o niego chodzi. Ten, który płakał podczas hymnu grał z 9, ten łysy.

A wiesz w ogole ktory to Jong Tae-Se?:D Bo on jest lysy i to byl on raczej, wpisz sobie w google Jong Tae-Se crying albo cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadłem z kanapy, jak Szpaq przeczytał Kim Kum Il jako "Kim Kum drugi". Myślałem, że słyszałem już wszystko, ale stary Dareczek zawsze sypnie jakąś perełką...


Cieszę się, że Koreańczycy strzelili tego gola. Może Oświecony Wódz ich oszczędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:59, orzech4 napisał:

No, to pewnie skończy się tylko na torturach. :D


Tak, bo to jest tak niesamowicie zabawna rzecz z tymi Koreańczykami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 23:34, gloody napisał:

Tak, bo to jest tak niesamowicie zabawna rzecz z tymi Koreańczykami :/


A cóż innego pozostaje? Poza tym, pisałem to z przymrużeniem oka, bo sytuacja jest, jaka jest. Współczucie zostawmy w wątkach stricte politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:59, orzech4 napisał:

No, to pewnie skończy się tylko na torturach. :D


Naprawdę bardzo śmieszne, no boki zrywać. Ciesz się, że urodziłeś się w wolnym kraju i dziękuj tym, którzy ci to umożliwili, niejednokrotnie składając na tym ołtarzu wolności ostateczną ofiarę. Czasami jak patrzę na tak żałosne komentarze, to zaczynam się zastanawiać, czy o taką właśnie Polskę walczyli ci wszyscy ludzie... czy za taką właśnie Nową Polskę "padł" Janek Wiśniewski ?
Ale wracając do tematu.
Ja osobiście jestem zawiedziony grą Brazylii. Niby dalej coś tam kombinują, ale to już nie jest ten sam skład, który czarował nas jeszcze przed kilku laty: Ronaldinho, Roberto Carlos, Cafu, Ronaldo, Rivaldo lub nawet Dida na bramce. A i pewnie jeszcze kilku pominąłem.
Obecny skład też się stara, ale te zagrania z klepki, wystawienia piłki czy zagrania piętką są a) niecelne, b) spóźnione, c) za wolno to wszystko się dzieje, d) brak wyraźnego porozumienia i zgrania.
Pierwsza bramka IMO, to fuks i raczej nie wydaje mi się, aby był to czysto mierzony, precyzyjny i wyrachowany strzał. Druga już po składnej akcji, ale co ponadto ? Not much.
Tak czy inaczej w tej grupie kibicuję Brazylii oraz WKS, także przynajmniej jeden z tych zespołów powinien z grupy wyjść. ;-) A może nawet oba.
Natomiast Korea Płn. z pewnością gra lepiej od nas ;-), nawet jeśli podobnie jak my głównie się broni. Robi to lepiej. Chwilami aż życzyłem im, aby strzelili i wyrównali lub nawet wygrali, aby utrzeć nosa "Goliatowi" za tak nieskuteczną grę.


PS. Tak sobie pomyślałem, że może to z powodu temperatury. :-) Jedynie +3 C (czy coś w tym stylu), to chyba lekka porażka dla Brazylijczyków. Jeśli się ruszasz i biegasz za piłką itd., to pół biedy. Ale kiedy są chwile że stoisz w miejscu, to zwyczajnie zamarzasz. ;-) A w każdym razie brakuje wtedy tego jakby ożywienia. Także może jednak z ostateczną oceną obecnej Brazylii jeszcze się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem jeszcze nadmienić o meczu Wks-Portugalia jak już wcześniej typowałem tak i teraz nie mam wątpliwości portugalczycy z nowym trenerem który ma dużo bardziej inteligentną i bardziej obronna logikę gry oraz Ronaldo który chce zmazać plamę porażki za mistrzostwa europy z kiepskimi Niemcami są zdecydowanym faworytem mistrzostw świata albo raczej czarnym koniem:) w każdym razie ich gra była genialna a piłkarze z Wybrzerza Koścu Słoniowej tylko cały czas faulowali dziwiła mnie tylko postawa sędziego który nie reagował na bardzo nie przepisowe zagrania pomarańczowych.Dopiero Drogba wniósł coś do gry ale za późno go wprowadzili widać że nie spodziewali się nawet remisu.

Pozatym patrząc na grę Korei północnej z Brazylią nie pokoję sie o tych pierwszych bo skoro z lajtowymi canarinhos se nieporadzili to następone mecze przegrają pewnie po 5:0 z obiema drużynami i wtedy dopiero biedaków do obozów dadzą szkoda że trafili do grupy śmierci bo jakby byli z np. Szwajcarią to może by jeszcze coś osiągneli a tak to mają naprawdę nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 23:53, Dann napisał:

Czasami jak patrzę na tak żałosne komentarze, to zaczynam się zastanawiać,
czy o taką właśnie Polskę walczyli ci wszyscy ludzie... czy za taką właśnie Nową Polskę
"padł" Janek Wiśniewski ?


Warto było by przeczytać drugi post, zanim zacznie się walić głodne kawałki o "żałosnych komentarzach" czy "składaniu ofiar na ołtarzu".
Tak, współczuję Koreańczykom, ale nie widzę powodu, aby miało się to przekładać na każdą sferę życia, w szczególności zaś piłkę nożną. Powtórzę więc raz jeszcze - dywagacje na temat sytuacji tego kraju czy okazywaniu empatii zostawmy w innych wątkach.

W kontekście samego meczu, nic do nich nie mam, bo grali naprawdę przyzwoicie, szczególnie patrząc na klasę rywala. Negatywnie natomiast zaskoczyli Brazylijczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a to ci niespodzianka.

http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Slynny-Mido-moze-zagrac-w-Lechu,wid,12374802,wiadomosc.html

Zawodnik takiego formatu nawet bez formy, strzeli w naszej ekstraklasie z 15 bramek, a to tego z takim nazwiskiem, zapewni Lechowi OGROMNE wpływy ze sprzedaży koszulek.....Biznesowo strzał w 10, a Mido i tak lepszy od tego Łotysza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować