Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2012 o 21:47, Smooqu napisał:

Aż mnie zęby bolą od patrzenia na grę Cristiano dzisiaj. DRAMAT.

To znaczy, że Piszczek dobrze zagrał :) W wywiadzie Mou dużo o Łukaszu wiedział, ale stwierdził, że na transfer nie ma szans, bo podpisał kontrakt do 2017, co znaczy, że Piszczek chce zostać w BVB. Gdyby faktycznie się nim nie interesował to by tyle o nim i o Lewym, że temu akurat się kończy kontrakt, nie wiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to Lewandowski mógłby przyjść do Realu. Kontrakt mu się kończy i kosztowałby relatywnie mało. Zawsze lubiłem Higuaina, ale to nie ten kaliber napastnika jakiego potrzebuje Real. W ważnych meczach nigdy nic mu nie wychodzi i zawodzi.

Tak Pipita, nigdy nie zapomnę Ci tego słupka z meczu z Lyonem w 1/8!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że może mieć to związek z "syndromem Mourinho"? Dwa lata, a później zespół jest już zmęczony/zniechęcony/brak świeżości. Dopóki Real nadal jest w grze, ciężko to ocenić, ale rzeczywiście coś jest na rzeczy. Z drugiej strony, jeżeli "syndrom Mou" dopadł nawet Real, to bałbym się zatrudnić Mourinho na dłużej niż dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to bardziej chyba brak jakiejś filozofi gry niż zmęczenie materiału. Real gra strasznie nijako, nie jest w stanie narzucić swojego stylu gry. W poprzednich sezonach grali o wiele szybciej, cieszyli się tą grą. Teraz jest wszystko wolne i bez pomysłu, głównie przez słabą grę Ozila i niedokładnośc Di Marii, który dużo biega a nic z tego nie ma. Na dodatek brak ofensywnych bocznych skrzydłowych przez kontuzję, co powoduje, że ta gra leży.

Mimo, że w ofensywie się boczni obrońcy nie udzielaja to jeszcze robią luki w obronie i przez ich błędy padają gole ;/

REALU MADRYT, OGARNIJ SIĘ!

Szkoda, że Kaka więcej nie gra bo naprawdę Ozil jest beznadziejny ostatnio. Modrić mimo że bardzo chciałem żeby przeszedł do Madrytu to też zawodzi i pożytku z niego nie ma. Oby nie skończył jak Sahin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że moja transmisja przypomina chwilami pokaz slajdów, to mecz Chelsea - Szachtar jest świetny. A Juve też nie gra źle, więc szkoda będzie żegnać któregokolwiek z zespołów z tej grupy. Ukraińcy jeśli awansują to mogą sporo namieszać, byleby od razu nie trafili na jakiegoś mocarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celtic - Barcelona 2:1
Świetny mecz Celtów, zostawili serce na boisku. Myślałem, że będzie jednostronnie ale górale pokazali, że to sezon właściwie czarnych koni w LM. I oby to się utrzymało do końca fazy grupowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victor Moses w ostatniej akcji meczu daje Chelsea arcyważne zwycięstwo nad Szachtarem. Brawo za grę do końca The Blues! Mam jednak nadzieję, że Szachtar zawalczy z Juve o wyjście z grupy, a CFC oczywiście spokojnie wywalczy awans.

A dzisiaj 35 bramek w 8 meczach, niesamowity wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 22:01, Ecko09 napisał:

xD prąd wysiadł w Bradze

Fergie chyba poprzecinał jakieś kable, bo United wcześniej grało piach, a strzeliło 3 gole od 80 minuty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś mecz Celtic-Barcelona wczoraj? Czy komentatorzy zachowali się tak jak Ci:

http://www.youtube.com/watch?v=hL4_feIEz5w&feature=g-all-f
http://www.youtube.com/watch?v=ALuJ4zwYQCE&feature=related

Czy znowu ględzili jak podczas EURO i Fields of Athenry? Tak się zacząłem zastanawiać w trakcie słuchania tej piosenki, pięknej swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli lepsze i gorsze momenty, ale zdecydowanie większość złych. Raz nawet udało mi się uśmiechnąć po jednym z ich tekstów. Może gdyby sam obraz gry był ciekawszy, to komentatorzy nie musielali by się wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle przeczytałem. Nie mówili nic. Gdy wróciła transmisja na drugą połowę, kibice zaczeli śpiewać a komentatorzy momentalnie ucichli. Szczerze mówiąc, miło było to ponownie usłyszeć. Irlandczycy to najlepsi kibice świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę postawić dzis stsa tylko ostatnio nie za bardzo mi to wychodzi moze ktoś by mi pomógł ?
Zagłębie Lubin-1, Olympigue Marseille-Nice-1 ,Atletico Madrid-Getafe-1 ,Celtic-St Johnstone-1,Rubin Kazan-samara kryliya-1 ,Chelsea-Liverpool-1 i Energie Cottbus-Dynamo Dresden-1. Co o tym myślicie? Chodzi mi o dzisiejsze mecze najlepiej jakby mi ktos dał odp do 13-14 lub własne typy dał co mysli z góry dzięki za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować