Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 21:59, .Darnok napisał:

Ze co prosze?! Cholera jasna, ja tego nie widziałem, akurat pewnie jakoś odszedłem na moment
od TV :( Nie uwierze jak nie zobacze... niech ktoś wrzuci samą ta akcję na jakiś youtoube albo
coś ;) Hmmm... a dużo piłeś dzisiaj? ;P

Też to widziałem, a nic nie piłem, do tej pory nie mogę się otrząsnac z ciężkiego szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasi ciagle mie martwia tym ze w meczach towarzyskich sie nie przykładaja,znowu zagrali bez zeba,zgodze sie z kukowskym ze boruc jest lepszy,najbardziej mnie zawiedli pomocnicy ,zamało pomagali obronie i zamało grali piłek do ataku.ale ja nie o tym mam pytanie czy ktos ma namiary na gre w piłarzyki ligi hiszpanskiej,ja mam na premiership http://fpli.premierleague.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znowu w życiu mi nie wyszło,..."

Mamy drużyne o mentalności konserwowego ogórka. Nasi quasi reprezentaci byli wstanie powalczyć łącznie 30 minut z czego o dziwo 20 było w drugiej półowie. Nic z tego nie wynikło wiec nie ma co się zachwycać.

Załuje bardzo, że niestety problemy technicze, które były podczas transmisji mineły i można było słyszeć Szpaka oraz Mielcarskiego (który chyba siedzi z jakimś podręcznikiem dla trenerów i próbuje się wykazać sypiąc pieprz trzy po trzy niezależnie od sytuacji na boiski). Fanem Szpakowskiego nie jest od dawna bo gracze wychowani na jego komentarzach nie mogą walczyć (przecież po stracie pierwszej bramki komentarz był taki gdyby mecz został już przegrany)

Bramkarz - Jerzy Dudek jako jedyny zawodnik z naszej drużyny zaliczył asyste, niestety asystował przy bramce dla Duńczyków. Grał bez jaj. Jeśli boi się o kontuzje to niech nie gra w reprezentacji. Obronił pare sytuacji, ale w jednej decydującej zawiódł i podał do Nicklasa Bendtnera.
Dudek się skończył i mam nadzieje, że Leo to zauważy. A słysząc jego wywiad po meczu i wręcz zadowolenie, że jakiś idiota, ktory krzyczał "nic się nie stało" + sypanie pieprzu, to mnie krew zalewa. Pycha to grzech.
Jurek powinieneś to wiedzieć.
Blok obronny - bardzo niepewny i wyjątkowo mało zgrany. Słaby Jop, Żewłakow. W miare przyzwoity Bąk na tle reszty. Nie rokuje to dobrze. Gancarczyk zagrał troche bojaźliwie. Lepiej wypadł zmieniający go Paweł Golański.
Pomoc - słabo wypadł Smolarek przez większość meczu niewidoczny, Krzynówek walczył choć niezbyt wiele z tego wynikało. Radomski też nie popisał sie. Jeleń też nie zabłysnął.
Mirek Szymkowiak - którego to żona po meczu zapyta - gdzie byłes
- Biegałem,
-Ale ta koszulka jest zupełnie sucha i nawet nie pachnie.
Stary żart, nieśmieszny, ale prawdziwy. Jeśli nasz numer 10 rzekomy nasz rozgrywający nie jest w stanie rozgrywać, a podania celne kieruje tylko do tyłu to o czym mowa. Nasz naczelny konserwowy ogórek.
Żurawski - zagrał na pewno lepiej niż na mundialu.
Frankowski - ja po kontuzji kolana biegam szybciej niż on. Za wolny, za gruby. Ronaldo to nie jest wiec niech grzeje ławe w Anglii a jak schudnie i zacznie strzelać bramki to można będzie się zastanowić nad ponownym powołaniem. Jeśli zostanie powołany na wrześniowe meczy, zgłosze do prokuratury informacje o popełnieniu przestępstwa (jeszcze nie wiem z jakiego tytułu, ale to betka paragraf się znajdzie). Trzymanie napastnika, któremu brakuje zawsze 2 metrów, 2 sekund przez 90 minut to pomyłka. Zreszto porównując szybkość biegania Frankowskiego i reszty widać, że biegał zdecydowanie wolniej.

Spodobał mi się Mila choć jest to zawodnik, który nie potrafi ładnie biegać, ale jego kliku minutowe wejście było bardziej wyraziste niż obecność Mirka "gdzie byłeś?biegałem" Szymkowiaka. Podobało mi się jak zaatakował tego łysego Duńczyka !! BRAWO Sebastian!!.

Ustawienie - obromne ilości błędów nie wiem czy to tak ma wyglądać ale w pewnym momacie przed bramką Dudka było ustawienie 4-1-4 gdzie jako 1 - defensywny pomocnik grał Żurawski (o co chodzi)?

Zmiany trenerskie - cóż moim zdaniem Leo narobił sobie jeszcze większego bigosu teraz będzie go musiał zjeść.
Mecz ten nijak wyjaśnił sytuacje. Powtarzacie zdartą płyte jak dziennikarze...

Widze, że padają głosy o powtórce z mundialu - Panowie ja mecze z mundialu w sumie oglądałem po kilka razy i nie były tak złe i bezbarwne jak ten.

Podoba mi się o czym nieśmiało wspominał Szczęsny o wszechmocy i wszechwiedzy dziennikarzy, na to Szaranowicz szybko zmienił temat.
Polacy nie mają techniki, ale też nie biegają wiec jak można myśleć o jakim kolawiek sukcesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści z Belgii, gdzie tamtejsza reprezentacja zremisowała w pierwszym meczu eliminacyjnym naszej grupy z Azerbejdżanem. Biorąd pod uwagę fakt, że 1 miejsce jest praktycznie zaklepane przez Portugalię, powinniśmy się cieszyć z każdej utraty punktów przez potencjalnego rywala do 2-ego miejsca.

Orientuje się ktoś może, czy Serbowie wybrali w końcu nowego trenera? Bo z tego co wiem, to u nich zamieszanie po mundialu ciągnęło się najdłużej...

Tymczasem Brazylia ciągle cierpi na norweską klatwę - Dunga w pierwszym meczu w roli trenera kadry zremisował z Norwegią 1-1. Co ciekawe "kanarki" nigdy nie zdołały pokonać tej reprezentacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 22:53, .Darnok napisał:

Orientuje się ktoś może, czy Serbowie wybrali w końcu nowego trenera? Bo z tego co wiem, to
u nich zamieszanie po mundialu ciągnęło się najdłużej...

Z tego co wiem to selekcjonerem Serbów jest Hiszpan Javier Clemente.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 21:59, .Darnok napisał:

Ze co prosze?! Cholera jasna, ja tego nie widziałem, akurat pewnie jakoś odszedłem na moment od TV :( Nie uwierze jak nie zobacze... niech ktoś wrzuci samą ta akcję na jakiś youtoube albo coś ;) Hmmm... a dużo piłeś dzisiaj? ;P

Tylko kawę :P
Jakiś taki agresywny się Sebastian zrobił. Nie ma co, naprawdę chciał powalczyć. A Gravesen przecież wygląda jakby na przepustce akurat był. I to nie z wojska czy szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... normalnie inwektyw juz nie znajduje żeby zrugać naszą kadrę. Sił braknie i już chyba mi tak nie zależy. Grali beznadziejnie. Dudek.. szkoda słów.. niech lepiej zostanie na tej ławce rezerwowych na Wyspach. Frankowski.. ręce załamać.. widac, że dawno piłki nie widział. Smolarek.. no comment. Żal odwłok ściska jak pomysle, że mamy takich całą drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny beznadziejny mecz naszej kadry. Podania do tyłu, absolutny brak jakiegokolwiek pomysłu i chęci. Z kim my chcemy wygrać skoro widać że nasza kadra w miarę dobrze gra 15 minut w pierwszej i 20 w drugiej połowie? Ile było z naszej strony celnych, groźnych strzałów dwa, trzy? Chyba jednak czas na gruntowną przebudowę a eliminacje mistrzostw Europy potraktować jako czas na budowę nowej kadry. Bo z taką grą jak wczoraj na pewno nie awansujemy.

.Darnok - Belgia zremisowała z Kazachstanem. Oznacza to, że nasze orły z takimi formą i grą muszą obawiać się kolejnej reprezentacji ;)

skyler - Wynik Anglików wysoki ale i pierwsze 3 bramki takie jakieś trochę przypadkowe i nieszczególna gra w drugiej połowie. Wiadomo weszło kilku młodych nowych graczy i Grecy mimo starań nie potrafili zdobyć gola ale gra Anglików jeszcze mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEN - POL 2:0 Jeśli Leo Beenhakker chiał się dowiedziec w jakiej formie są nasi reprezentanci, co w ich grze szwankuje, i co koniecznie trzeba zmienić, to miał ku temu najwyśmienitszą w świecie okazję :) ot cały komentarz do wczorajszego meczu. Miejmy nadzieję, że uda mu się coś wskórać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, ile czasu wytrzyma Leo jako trener naszej kadry? Zrezygnuje w tym roku czy dopiero po porazce w eliminacjach? Bo chyba nikt się nie łudzi, ze mamy jakiekolwiek szanse dostać sie na Mistrzostwa Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:09, HumanGhost napisał:

Jak myślicie, ile czasu wytrzyma Leo jako trener naszej kadry? Zrezygnuje w tym roku czy dopiero
po porazce w eliminacjach? Bo chyba nikt się nie łudzi, ze mamy jakiekolwiek szanse dostać
sie na Mistrzostwa Europy.

Jeśli odpadniemy z eliminacji to raczej nie będzie się musiał podawać do dymisji bo my jesteśmy takim narodem że od razu zwalniamy .Żal mi nas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:09, HumanGhost napisał:

Jak myślicie, ile czasu wytrzyma Leo jako trener naszej kadry? Zrezygnuje w tym roku czy dopiero po porazce w >eliminacjach? Bo chyba nikt się nie łudzi, ze mamy jakiekolwiek szanse dostać sie na Mistrzostwa Europy.

Takie proroctwa po jednym meczu kadry prowadzonej przez nowego trenera, to lekka przesada. Pierwsze spotkanie,
teraz wie kto się nie nadaje do reprezentacji. Przed meczami z Finlandią i Serbią będzie więcej czasu, żeby zapoznał się z piłkarzami, atmosferą panują w reprezentacji itd. A nie jeden mecz i już koniec, no bez przesady. Janas przed el. do MŚ przegrał z Danią 5:1. I co ? Wtedy też uznałeś, że zaraz odejdzie, że nie dostaniemy się do MŚ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:20, paweusz napisał:

Takie proroctwa po jednym meczu kadry prowadzonej przez nowego trenera, to lekka przesada.


Ale nie jest to przesadą w przypadku gdy nasza reprezentacja pod wodzą nowego trenera gra jak dawniej. Zmieniło się coś? Nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:35, HumanGhost napisał:

Ale nie jest to przesadą w przypadku gdy nasza reprezentacja pod wodzą nowego trenera gra jak
dawniej. Zmieniło się coś? Nie zauważyłem.


Pozostaje miec nadzieje, ze wczorajsza plotka z onetu, ze mecz mial byc okazja do odstrzalu starej gwardii, jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:35, HumanGhost napisał:

Ale nie jest to przesadą w przypadku gdy nasza reprezentacja pod wodzą nowego trenera gra jak dawniej. >Zmieniło się coś? Nie zauważyłem.

Raz, to że gra ten sam skład. Grali w podobny sposób przez jakieś 2 lata, więc jakieś przyzwyczajenia pozostały. Dwa, że kiedy Beenhaker miał przetestować nowe warianty gry ? Myślę, że najwcześniej wnioski można będzie wyciągnąć po 2 pierwszych meczach eliminacji do ME. Walka o punkty, to zupełnie co innego.
Jak był Janas, też narzekano na skład jaki wystawiał, na taktykę, ustawienie, ale tylko wtedy jak przegrywał. Jak wygrywał, to w tym samym systemie. Jaki t tego wniosek ? Trener jest dobry jak wygrywa. Początek drugiej połowy z Danią była bardzo dobry, ale obwiniać będziesz trenera za uśpienie się drużyny ? A Polacy mają w naturze, że jak już przegrywają, to tracą wszelkie chęci na walkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż po jednym meczu ciężko oceniać trenera, zobaczymy jak poprowadzi naszą reprezentacje przez elimincacje. Z podstawowego składu nie moge wyróżnić żadnego zawodnika - niestety Ci piłkarze już sięwypalili - pojęcie sportowej złości jest im całkowicie obce - a szkoda :( Dobrze zaprezentował się chyba jedynie młodziutki Golański i Mila - a to już wystarczający komentarz do tego meczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo przegranej z Dania 2:0 po uzysakniu nowego trenera Leo Bennhakera ( nie wiem jak sie pisze ) Polacy grali lepiej , dynamiczniej , aktywniej nie oddawajac piłki , od czasu do czasu kiwając .Polska bez Janasa gra duzo lepiej a bez Rasiaka było by cool e tam co tam Rasiak jest i tak dobry . Mam nadzieje ze w nastepnych MŚ dojdziemy do tej 1/8 , ale pamiętacie co powiedział Leo po meczu ? "Trener był ale drużny nie było" a wiec mam za słabych zawodników gdybys my mieli tych Polaków którzy sa młodzi (tacy jak ja :D ) umieja grac . Albo gdyby tylko Polacy przeszli do Polski :P np. M.Kolse , L.Podolski , B.Snachider itd .
Zobaczymy co będzie w następnym meczu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować