Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 11:46, paweusz napisał:

Myślę, że tak dobra gra poparta świetnymi wynikami jest niespodzianką dla samych działaczy,
trenera i piłkarzy BOTu Bełchatów. Sądzę, że teraz muszą zastanowić się...


Zobaczymy jak na nich wpłynie zatrzymanie, w sprawie korupcji, ich podstawowego napastnika, Mariusza U.
Z moich obserwacji wynika że chodzi o strzelca jednej z bramek w osatnim meczu. (są to jedynie domysły gdyż nie podano dokładnie o kogo chodzi a pozatym dopóki mu nic nie udowodnią jest niewinny).
Cała sytuacja może wprowadzić niezły ferment w szeregach GKSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:15, Quire napisał:

Z moich obserwacji wynika że chodzi o strzelca jednej z bramek w osatnim meczu. (są to jedynie
domysły gdyż nie podano dokładnie o kogo chodzi a pozatym dopóki mu nic nie udowodnią jest
niewinny).


Wystarczy wejsc na pierwszy lepszy portal w rubryke sklady druzyn. Do opisu "Mariusz U." pasuje tylko jeden zawodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:35, Klimos napisał:

> Z moich obserwacji wynika że chodzi o strzelca jednej z bramek w osatnim meczu. (są to
jedynie
> domysły gdyż nie podano dokładnie o kogo chodzi a pozatym dopóki mu nic nie udowodnią
jest
> niewinny).

Wystarczy wejsc na pierwszy lepszy portal w rubryke sklady druzyn. Do opisu "Mariusz U." pasuje
tylko jeden zawodnik.


Doskonale zdaje sobie z tego sprawę o kogo chodzi, ale powtarzam, dopóki mu nie udowodnią winy jest niewinny i należy go traktować jako podejżanego w sprawie o łapówki.
Inna sprawa że raczej GKS z nim rowiąze kontrakt, nie pozwoli sobie na szarganie swojego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:23, Quire napisał:

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę o kogo chodzi, ale powtarzam, dopóki mu nie udowodnią winy
jest niewinny i należy go traktować jako podejżanego w sprawie o łapówki.
Inna sprawa że raczej GKS z nim rowiąze kontrakt, nie pozwoli sobie na szarganie swojego imienia.

Czy jest winien czy nie, to nie wiem. Ale takie nieprzyjemne zdażenia w drużynie, mogą psuć atmosferę. Mam nadzieję, że ten incydent nie wpłynie na postawę GKS-u.
Czy zostanie usunięty z drużyny ? Jeżeli jest winny zarzutom, to pewnie tak. Bo jeśli nie, to za co ? Z resztą jak sam zaznaczyłeś, ostatnio strzelił bramkę, więc trochę grać chyba umie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje Legii arbitra w dzisiejszym meczu.
Ten sam pajac niejako wyeliminował Wisłę z eliminacji LM w meczu w rewanżowym z Panathinaikosem.
Może limit "szczęścia" do sędziego wyczerpał się Legii w poprzednim meczu... jeśli wojskowi mają zamiar się przełamać, to chyba nie ma innego wyjścia jak właśnie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 10:55, .Darnok napisał:

Współczuje Legii ...


Jak dzisiaj będzie odwalał takie numery jak w zeszłym roku wam, to chyba trzeba będzie jakąś wojnę Anglikom wypowiedzić:P
Inna bajka że tensędzia jest słaby że to aż się zastanawiam co UEFA w nim widzi. Jakie on cyrki w Premiership czasami wyczynia to nic tylko siąśc i śmiać się przez łzy.
Pamiętajmy jeszcze że sędzią meczu Polska - Serbia jest analfabeta Pool, który nie umie liczyć do 3.
Tak z przymróżeniem oka dodam że, tutaj nawet zbiórka była organizowana dla sędziego, co by się mylił w odpowiednią stronę:) Zbiórka była naturalnie z inicjatywy kibiców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Legia musiałaby przejść jakąś totalną przemiane aby wygrać z Szachtarem, ale jednak zachowuje wiarę w mistrzów polski. Życze im sukcesu (acz w Orange Ekstraklasie mistrzem zostanie Wisełka Kraków).
Jeżeli nie, to zostanie wiara w Wisły w Pucharze UEFA.Bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 20:24, Danio X napisał:

Wiem, że Legia musiałaby przejść jakąś totalną przemiane aby wygrać z Szachtarem, ale jednak
zachowuje wiarę w mistrzów polski. Życze im sukcesu (acz w Orange Ekstraklasie mistrzem zostanie
Wisełka Kraków).
Jeżeli nie, to zostanie wiara w Wisły w Pucharze UEFA.Bądźmy dobrej myśli.


Pamietaj że Legia nawet jak nie przejdzie Szachtara to i tak idzie do pucharu UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 20:56, lukmistrz napisał:

Dzięki Surmie Legia potrzebuje 2. bramek. Jak dla mnie- koniec meczu.


Poprawka- potrzebuje już 3 bramek. Żegnaj Ligo Mistrzów. Teraz tylko czekać na łatego rywala w Pucharze UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wkurzony!!!
Tak sobie pięknie krzyknąłem jak Włodarczyk zmieścił piłkę w bramce, a po chwili było juz jak zwykle. Teraz tylko cud może dać Legii awans. Tyle, że cuda zdarzaja się niezwykle rzadko, a Legia dziś na niego nie zasługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź poprawke że to nie dość iż to nie najsilniejszy skład to jeszcze bardzo eksperymentalne ustawienie. Wszystko ustawiło "obiektywne" sędziowanie z Doniecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, w tym sezonie znowu nie zobaczymy naszej drużyny w Lidze Mistrzów :(:(:( A taka była nadzieja po golu Włodarczyka ! Oczywiście jak to mawiał Kazimierz Górski, to piłka jeszcze w grze i wszystko się może wydarzyć, ale tak naprawdę to nie czarujmy się, bo dokładnie wiadomo, że Legia z dzisiejszą grą nic nie zwojuje i gruba kasa kolejny raz przejdzie obok nosa polskiej drużynie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 21:16, Bambusek napisał:

Weź poprawke że to nie dość iż to nie najsilniejszy skład to jeszcze bardzo eksperymentalne ustawienie. Wszystko ustawiło "obiektywne" sędziowanie z Doniecka :(

Wiem, że jestem kibicem Legii, ale prawda jest bolesna. Legia jest dziś dwie klasy słabsza od Szachtara. Nawet przy wyniku 0-0 z Doniecka i ustawieniu mniej ofensywnym dostała by lanie. Szkoda, że nie trafili z formą, bo szansa była :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 21:30, walgierz napisał:

Wiem, że

jesteś

Dnia 23.08.2006 o 21:30, walgierz napisał:

kibicem Legii, ale prawda jest bolesna.

Miało byś "jesteś" :) Ja Legii kibicuję tylko w pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawiasem mówiać to trzeba szybko coś zmeinić w sędziowaniu, bo jużdrugie z rzędu MŚ zostały wypaczone przez błędy gwizdków. Dwa tygodnei temu Szachtar dostał wygraną. Wczoraj gwizdek wyrzucił z LM Osasunę. To co siedzieje to tragedia zupełnei zabijajaca ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony i tak Polakow bedzie w tegorocznej LM sporo - Zewlakow, Boruc, Zurawski, Dudek, Kuszczak, Kowalewski, Lewandowski - to i tak sporo wg. mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować