Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

na stronce o d3 jest wzmianka o wygasnieciu certyfikatu bety a mianowice 5.12.2011 , ciekawa data skoro 6 sa mikolajki ;d ps. crakerzy nie spia i juz jest plik ktory po podmianie oryginalnego exeka bety pozwala na wejscie do menu wyboru postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 15:26, KERMIy napisał:

Oczywiście jest takie prawdopodobieństwo, jednak ja obstawiam, że ichni Pan dyrektorek
celowo tak powiedział aby Blizzard w odpowiednim czasie mógł nas zaskoczyć, że Diablo
3 jednak wyjdzie na święta. Czy moja teoria się potwierdzi, zobaczymy :)

Tez tak mysle, wydanie takiego hitu w okresie gwiazdkowym to jest mega kasa na dzien dobry, Blizzard to wie i w to celuje. Reszta to mydlenie oczu.
@Kopiec - Dla mnie co wyjdzie pierwsze nie ma naprawde znaczenia, i tak kupie i D3 i Grim Dawn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki Jeggred bo jak do tej pory to żeby poznać niektóre umiejętności bohaterów D3 musiałem bawić się w stopklatkę na youtubie ;-)

Teraz wszystko jasne. Witch doctor zapowiada się naprawdę obiecująco :)

PS: Taka mała sonda. Jeśli będziecie mieli możliwość wyboru to w jakiej wersji językowej będziecie woleli grać? Polskiej czy angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2011 o 10:10, KERMIy napisał:

PS: Taka mała sonda. Jeśli będziecie mieli możliwość wyboru to w jakiej wersji językowej
będziecie woleli grać? Polskiej czy angielskiej?



Ja chyba jednak zdecydowanie w oryginalnej angielskiej, zarówno napisy jak i audio.
Głównie ze względu na unikanie problemów komunikacyjnych z zagranicznymi graczami, np co do nazw skilli u nas spolszczonych czy też nazw przedmiotów itp.
A, że angielski znam biegle, to nie jest to dla mnie barierą uniemożliwiającą komfortowa rozgrywkę.

Btw dla mnie klasa no1 - monk, druga zaraz obok wiz, reszta to tylko dodatek.
Ale te dwie - jak to mówią "łeb se skręcę ale wbije na full ile da fabryka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 10:19, Pietro87 napisał:

Ja chyba jednak zdecydowanie w oryginalnej angielskiej, zarówno napisy jak i audio.
Głównie ze względu na unikanie problemów komunikacyjnych z zagranicznymi graczami, np
co do nazw skilli u nas spolszczonych czy też nazw przedmiotów itp.


Dokładnie takie problemy komunikacyjne miałem jeszcze za czasów Diablo II, głównie jeżeli chodzi o nazwy przedmiotów, dlatego też chyba zdecyduję się na wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 10:54, Abi_Dalzim napisał:

A ja wolę wersję polską, bo i tak będę grał wyłącznie solo :)


Bajki waść mość opowiadasz (nie wierzę Ci). Grzechem byłoby nie wypróbować tych wszystkich multiplayer''owych smaczków przygotowanych przez blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 09:56, Jeggred napisał:

Na stronie Diablo 3 zostały udostępnione opisy wszystkich klas


Dzięki za info. :)

Cel na chwilę obecną: Demon Hunter + Fan of Knives + Crimson Runestone :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 10:10, KERMIy napisał:

PS: Taka mała sonda. Jeśli będziecie mieli możliwość wyboru to w jakiej wersji językowej
będziecie woleli grać? Polskiej czy angielskiej?


Wiadomo po angielskiemu :D

A u mnie barbarian pójdzie na pierwszą linie frontu, później wizard albo witch doctor, reszta to dodatek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 10:10, KERMIy napisał:

PS: Taka mała sonda.


Angielski. Tylko i wyłącznie. Lokalizacja D2 przyprawiała mnie o ból zębów, głosy postaci wywoływały śmiech, skutecznie psując nastrój, a chyba nie o to chodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest możliwość wyboru polskiej wersji językowej to ja prawie nigdy
się nie waham:) Chociaż angielski nie sprawia mi większych problemów to nie wczuwam
się wtedy w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 17:18, Dark_elves napisał:

Jak jest możliwość wyboru polskiej wersji językowej to ja prawie nigdy
się nie waham:) Chociaż angielski nie sprawia mi większych problemów to nie wczuwam
się wtedy w 100%


Ja wręcz przeciwnie. Nie czuje klimatu w polskiej wersji. Sam nie wiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 10:54, Abi_Dalzim napisał:

A ja wolę wersję polską, bo i tak będę grał wyłącznie solo :)


Ja podobnie,wolę po polsku
inna sprawa; jestem na swoim koncie battle.net,co mam zrobić żeby móc się załapać na betę Diablo III?
mam tam Staecrafta II,co mam zrobić dalej?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się interesująco. Tylko Witch Doctor będzie mieć klasycznie manę a każda inna klasa swój surowiec. Dobry pomysł, bo może dzięki temu różnica w rozgrywce daną klasą będzie jeszcze bardziej znacząca. Zawsze zresztą uważałem, że barbarzyńca z maną nie miał sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 10:59, KERMIy napisał:

Bajki waść mość opowiadasz (nie wierzę Ci).

Masz prawo, ale ja i tak będę grał po swojemu. Z D2 było tak samo. Pobujałem się troszkę po BN, ale taka rozgrywka okropnie mi nie leży. Cały czas tylko baalruny, oszuści, reklamy, ganianie za itemami.
Ja tam wolę samodzielną rozgrywkę, powolne obczajanie całej mapy, zaglądanie do każdej skrzynki i beczki.

Ogólnie rzecz biorąc nie lubię żadnej gry sieciowej. Dla mnie kwintesencją grania jest wyłącznie single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 17:31, gemGreg napisał:

Ja wręcz przeciwnie. Nie czuje klimatu w polskiej wersji. Sam nie wiem czemu :P

To chyba kwesta gustu:) Mi bardzo dobrze grało się w "polskie" Diablo II i mam
nadzieję, że podobną satysfakcję będę czerpał z nadchodzącej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 18:44, Dark_elves napisał:

To chyba kwesta gustu:) Mi bardzo dobrze grało się w "polskie" Diablo II i mam
nadzieję, że podobną satysfakcję będę czerpał z nadchodzącej części.


Teraz sobie przypominam, że jeśli chodzi o DII to mi też się bardziej podobała polska wersja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wypiekami na twarzy, z sercem na dłoni, pełen podekscytowania oraz napięcia związanego ze zbliżającą się premierą Diablo III, codziennie śledząc dziesiątki serwisów growych, for internetowych oraz stron społecznościowych stwierdzam, że czuję niedosyt.

Chciałoby się więcej informacji dotyczących D3. Chciałbym żeby BETA wreszcie wystartowała, aby móc czytać o wrażeniach tych szczęśliwców, którym udało się wylosować klucz.
Chciałbym poznać zawartość edycji kolekcjonerskiej D3, aby można było wspólnie dyskutować o zasadności/niezasadności jej kupna. Chciałbym wiedzieć czy szykować sobie dłuższy urlop na święta czy może na początku 2012 roku. Chciałbym zaklepać sobie L4 u mojego lekarza na czas "po zakończeniu urlopu udzielonego z powodu premiery Diablo III". Chciałbym móc odpowiednio wcześniej uprzedzić żonę, że w okresie od dnia XX.XX.XXXX do dnia XX.XX.XXXX będę niedostępny, będę zajęty, będę w innych wymiarze z którego wrócę właśnie po zakończeniu ww. urlopu i L4.

Wreszcie chciałbym aby na tym jak i innych forach dotyczących D3, ludzie w zmorzyli swoją aktywność już teraz, aby te tak odległe, pełne cierpienia i wyczekiwania na premierę dni, chociaż trochę zostały nasycone ukojeniem przez nas samych :) (coś jak Klub anonimowych diablocholików).

Marzę o tym, aby znowu poczuć się jak za czasów D2, gdzie spędzało się na BT.necie całe dnie i noce, wieczory i ranki. Gdzie kładło się spać o 4-5 rano tylko po to, żeby wstać o 6-7 i znowu zacząć przygodę z Diablo.

Powyższe stanowi głos Diablo fana, który aby nie zwariować, musiał się uzewnętrznić a teraz oczekuje na słowa, które potwierdzą, że inni też tak mają i nie jest on osobą chorą psychicznie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się