Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2011 o 12:46, Lucas01 napisał:

Wejdź na swoje konto battlenet.


To pierwsze co zrobiłem, ale nigdzie nie widzę czegoś w stylu ''Diablo 3 nadciąga'', co najwyżej ''Diablo 3 - in development'', ew oferta kupnia rocznego abonamentu do Wowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 13:51, Coolasik napisał:

KrAcik Wejdź na swoje konto na battlenecie a nie na stronę battlenetu.


Na swoje konto wchodzę. Z tego co widzę na b.netowym forum, to niektórzy mają wśró swoich gier "Diablo 3 - coming soon", a niektórzy tylko reklamę tej promocji z rocznym WoWem. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam " Diablo III nadciąga '' a gdy tylko wszedłem na battlenet to miałem reklam=ę o darmowej wersji Diablo III dla tych którzy zobowiązują się opłacać przez 12 miesięcy abonament WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na koncie bn mialem diablo nadciaga po czym odrazu zmienia się na reklamę WoWa. abonamentu napewno nie bede przedłuzał ( 2 miesiace frozen juz mam :D) wiec ta promocja mnie nie interesuje:)
w Q&A bylo pytanie co dalej z beta i za niedlugo ma byc wydany wiekszy patch i wtedy rozesla wiecej kluczy . ile w tym prawdy zobaczymy :) chociaz juz dawno na oficialnym forum pisane bylo ,ze przy kazdej wiekszej aktualizacji beda rozdawane klucze. ja nadal czekam do 13.11 na swoja kolej ,zeby pograc chociaz te durne 2h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie, wszystko slicznie...

Kiedy pojawi sie pre-order na Diablo III Collector''s Edition w sklepie Gram.pl?

Na gamestop''ie i ebgames juz jest... z data premiery 3/1/2012 i w cenie 99,99$ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99 dolców... coś mało jak na EK blizza...
To by dało n nasze gdzieś pi razy drzwi z 3 stówy do 4 w porywach [a EK SC2 to był koszt bodajże 500zł]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 13:20, Pietro87 napisał:

99 dolców... coś mało jak na EK blizza...
To by dało n nasze gdzieś pi razy drzwi z 3 stówy do 4 w porywach [a EK SC2 to był koszt
bodajże 500zł]


Nieee... EK SC2 kosztowała mnie 62£ czyli wg dzisiejszego przelicznika ok 315 zł, a w okolicach premiery SC2 funt był tańszy niż dziś.
Więc te 99$ to całkiem prawdopodobna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 13:43, Arcling napisał:

Ciekawi mnie kiedy Amazon wprowadzi kolekcjonerkę. SC2 sprzedawali i to nawet jeszcze
długo po premierze. Nie chciałbym kupować D3 w Polsce.


Czemu? Jak dystrybucja Blizza była w rękach Lema to sam zakupiłem EK SC2 z UK, ale teraz skoro Blizz znów dystrybuowany jest przez CDP to nie widzę nic złego w zakupieniu rodzimego wydania. Tym bardziej, że nie ma problemów z językiem bo zawsze można sobie ściągnąć wersję angielską z battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 13:58, Phobos_s napisał:

Czemu? Jak dystrybucja Blizza była w rękach Lema to sam zakupiłem EK SC2 z UK, ale teraz
skoro Blizz znów dystrybuowany jest przez CDP to nie widzę nic złego w zakupieniu rodzimego
wydania. Tym bardziej, że nie ma problemów z językiem bo zawsze można sobie ściągnąć
wersję angielską z battle.net.

Niby tak tylko nie wiadomo jak sprawa z materiałami do kolekcjonerki będzie się miała. Czy część z nich przetłumaczą czy zostawią po angielsku. Trochę by mi się "gryzło" gdyby to było takie pół-polskie wydanie. Może przesadzam, ale naprawdę nie lubię czegoś takiego ;D Inna sprawa to cena - może w Polsce będzie wyższa. CDP raczej nic nie ma do jakości wydawania, bo odbywa się to chyba już na innych zasadach niż te lata temu. Teraz Blizzard bardziej bezpośrednio odpowiada za wydawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:18, Arcling napisał:

Niby tak tylko nie wiadomo jak sprawa z materiałami do kolekcjonerki będzie się miała.
Czy część z nich przetłumaczą czy zostawią po angielsku. Trochę by mi się "gryzło" gdyby
to było takie pół-polskie wydanie. Może przesadzam, ale naprawdę nie lubię czegoś takiego
;D Inna sprawa to cena - może w Polsce będzie wyższa. CDP raczej nic nie ma do jakości
wydawania, bo odbywa się to chyba już na innych zasadach niż te lata temu. Teraz Blizzard
bardziej bezpośrednio odpowiada za wydawanie.


To prawda. Blizz przygotowuje teraz wszystko sam, wliczając nawet tłumaczenie.
Ja poczekam aż będą pre-ordery w sklepach brytyjskich i na gram.pl, wtedy porównam ceny i jeśli różnica będzie nieznaczna to kupię w UK.
W Polsce kupię jeśli nasze wydanie będzie sporo tańsze, tak jak w przypadku EK ME3, które na wyspach kosztuje 70 funtów czyli ponad 350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 14:24, ZawiszaTheBlack napisał:

Bardzo śmiała teoria. Niemniej nie trzyma się kupy to, że Adria nie zauważyłaby kamienia
dusz w głowie bohatera.

Witaj
Coś w tym jest, ale z tego co pamiętam na końcowym filmiku DI widać go [jeszcze] w czole, ale oglądając filmiki z D][
{te co są po każdym zakończonym akcie} Nie widać tam Kamienia Duszy w czole Mrocznego Wędrowca a mamy okazje również zobaczyć całą twarz. Dziwnie to trochę zrobili.
Czyżby wbicie powodowało, że na jakiś czas zniknie [''wchłonie''?] a dopiero potem przy przemianie ostatecznej wyjdzie ?.... hmmmm Przecież.... dziwne. Przeca Kamień Świata <---- źródło wszystkich kamieni dusz został zniszczony.. Czyżby to była jakaś jego resztka ??. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz wojownik po zabiciu Diablo został jeszcze trochę w Tristram i jeżeli wystawałby mu sporej wielkości kamień z czoła to ktoś by to zauważył... Sam Cain może i zobaczył dziwne zachowanie wojownika ale tłumaczył je potwornościami jakie Aidan zobaczył w podziemiach katedry więc to, że wojownik zrobił dzieciaka Adrii po zabiciu Diablo nadal uważam za prawdopodobne chociaż wszystko wyjaśni się dopiero po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 17:41, Coolasik napisał:

Nasz wojownik po zabiciu Diablo został jeszcze trochę w Tristram i jeżeli wystawałby
mu sporej wielkości kamień z czoła to ktoś by to zauważył... Sam Cain może i zobaczył
dziwne zachowanie wojownika ale tłumaczył je potwornościami jakie Aidan zobaczył w podziemiach
katedry więc to, że wojownik zrobił dzieciaka Adrii po zabiciu Diablo nadal uważam za
prawdopodobne chociaż wszystko wyjaśni się dopiero po premierze.


Miałbym do Ciebie sprawę w kwestii dotyczącej Twoich przypuszczeń w sprawie fabuły. Chciałbym się z Toba skontatkować, daj znać na mój mail: kermi44malpagmail.com

Niestety to forum nie daje możliwości wysyłania PW :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się