Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 02:12, lis_23 napisał:

Skąd gry-onlain wzięło datę premiery Diablo III?


Podobno przeciek, ale już nie pamiętam skąd. Według mnie data wątpliwa. Prędzej bym stawiał na czerwiec.

Pograłem trochę Witch Doctorem. Hehe klasa bardzo zabawowa. Trochę mi Druida przypomina z Lord of Destruction. Widać, że Blizz trochę myślał nad zdolnościami postaci. Plaga żab może nie robi wielkiego wrażenia, ale jak się ją rzuci 10 razy pod rząd to na ekranie robi się mało przyjemnie dla przeciwników. ;]

Mam jednak wrażenie, że gra jest odrobinkę zbyt łatwa. Wiem, poziom normal, początek gry i tak dalej. Ale jest znacznie łatwiej niż w poprzednich częściach. Mam jednak nadzieję, że tak jest tylko na początku pierwszego aktu i później będzie trochę trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi WD przypomina DK z WoW-a. Pewnie przez te łapki z ziemi. 100%, że będzie trudniej - w końcu mało kto zakończy zabawę na normalu - a oni nastawiają graczy na długotrwały rozwój postaci. Pamiętam kilkuletnie farmienie Mephista połączone z itemami magic find. Co drugi gracz używał do tego sorcerki i map hacka. Mam nadzieję, że DIII zapewni przynajmniej równie długą rozrywkę na trzech poziomach trudności. Chcesz prawdziwego wyzwania? Zrób postać HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 07:48, Undertaker napisał:

Chcesz prawdziwego wyzwania? Zrób postać HC.


Odkąd przez głupiego disconnecta szlag mi trafił HC postać tuż przed lvl capem w Sacred 1, obiecałem sobie, że już nigdy, przenigdy nie stworzę takiej postaci. Utrata postaci przez własną nieuwagę, brawurę czy po prostu głupotę to jedno - człowiek się powpienia i mu przejdzie, w końcu sam jest sobie winien. Natomiast utrata postaci przez durny system, który nie wylogowuje od razu, tylko czeka kilkanaście-kilkadziesiąt sekund (podczas gdy gracz już nie ma kontroli nad postacią i nie wie, co się z nią dzieje) jest najbardziej debilnym wymysłem, jaki się pojawił w grach. Wiem, że ma służyć temu, by gracze HC nie "ratowali" swoich postaci robiąc np. alt+f4, ale dobrze by było jednak wziać pod uwagę fakt, że czasem jednak net pada i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 02:12, lis_23 napisał:

Skąd gry-onlain wzięło datę premiery Diablo III? - widnieje u nich data 19 kwietnia,
ciekawe, czy to jakiś przeciek czy wymysł serwisu?

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11775

Był przeciek, że gra ma wyjść 17. lub 24. kwietnia. Widocznie ludzie z gry-online nie potrafią nawet poprawnie daty przecieku wstawić.
Dla ułatwienia dodam, że gry Blizzarda wychodzą we wtorki na całym świecie równolegle. Każda data, która nie jest wtorkiem jest na 100% błędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dostałem się nareszcie do bety i to dzięki gram.pl :)
mam nadzieję że za niedługo dostanę kluczyk i będę już "szalał"
Jak coś to proszę też o usunięcie mnie z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że lepiej poczekać do czasu aż sam Blizzard ogłosi datę premiery? Wszystkie daty, które zostają podawane są tylko plotkami i nie wierzyłbym im ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 13:04, Redjevel napisał:

No dostałem się nareszcie do bety i to dzięki gram.pl :)
mam nadzieję że za niedługo dostanę kluczyk i będę już "szalał"
Jak coś to proszę też o usunięcie mnie z listy.


Najgorsze jest dostać się do bety, która praktycznie dobiega końca. Niby patch, który ostatnio wyszedł to już ostatni jaki zawita na becie Diablo 3. Czas na pełną wersję ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na polygamii grają na żywo (przez cały niemal dzień) w część drugą i trzecią i podobno można wygrać klucze do bety Diablo III.

Ja tam swój kod będę miał z gramu, ale dla tych, co się nie załapali może to być fajna okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2012 o 13:54, vegost napisał:

Najgorsze jest dostać się do bety, która praktycznie dobiega końca. Niby patch, który
ostatnio wyszedł to już ostatni jaki zawita na becie Diablo 3. Czas na pełną wersję ?
:)


Ee tam.. ważne że pogram przed premierą, oraz będę już posiadał jaką taką opinię o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 14:04, the_bishop napisał:

DIABLO 3

15 MAJA ! ?


Jak podajesz daty ewentualnych premier prosimy dać link do źródła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdprojekt.pl/game/3348/Diablo_III

Wygląda na to, że obietnice przedstawicieli CD Projektu w kwestii wynegocjowania ceny Diablo 3 dostosowanej do polskich realiów możemy włożyć między bajki.

Sugerowana cena detaliczna na ich głównej stronie wynosi 199,99 zł.

Sugerowana cena Edycji Kolekcjonerskiej wynosi, uwaga... 349,99 zł - dla mnie bomba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się