Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Zmieniłem nieświadomie język gry na polski. Teraz wyskakuje błąd w launcherze i nic nie da się zrobić. Wiecie co można na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:10, Kraju napisał:

Zmieniłem nieświadomie język gry na polski. Teraz wyskakuje błąd w launcherze i nic nie
da się zrobić. Wiecie co można na to poradzić?


Niestety miałem napisać własnie nie zmieniać na język polski ;/ mój kumpel zmienił i od nowa instalował ;D sorki że nie napisałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wcześniej przed pobraniem bety, że nie ma obsługiwanego języka polskiego, ale wiadomo ciekawość zwyciężyła. Teraz nic się nie da zrobić, nawet kombinowanie w plikach gry nic nie dało. No nic, trzeba pobrać grę od początku. Za 20-30 min sobie zagram. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:14, Kraju napisał:

Czytałem wcześniej przed pobraniem bety, że nie ma obsługiwanego języka polskiego, ale
wiadomo ciekawość zwyciężyła. Teraz nic się nie da zrobić, nawet kombinowanie w plikach
gry nic nie dało. No nic, trzeba pobrać grę od początku. Za 20-30 min sobie zagram. :D

nie zagrasz, uwierz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:13, shrekinator napisał:

no niestety u mnie ciągle error 75 ....zaraz mnie coś trafi


Nic nie zrobisz, serwery padły i są przeciążone bardzo dużo osób nie może się zalogować, nawet osoby mające dostęp do bety od dłuższego czasu mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:15, Isildur napisał:

Nic nie zrobisz, serwery padły i są przeciążone bardzo dużo osób nie może się zalogować,
nawet osoby mające dostęp do bety od dłuższego czasu mają problemy.


Zapewne duuuuużo chętnych. Mam nadzieję, że rozwiązą ten problem do jutra, bo mieć darmowy dostęp do bety, pogierczyć w Diabloska przed 15 maja to okazja, której ja osobiście nie mam zamiaru zmarnować :).
Edit:
Weszła gra. Czas na grę Demon Hunterem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:10, Kraju napisał:

Zmieniłem nieświadomie język gry na polski. Teraz wyskakuje błąd w launcherze i nic nie
da się zrobić. Wiecie co można na to poradzić?


C:\ProgramData\Battle.net

Usuń folder Agent i odpal. U mnie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie pobrałem grę i odpaliłem. Wpisuję w acc name e-mail i hasło (te co mam na battle.net) i wyskakuje error 3003. Ktoś wie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się komunikat, że z uwagi na ogromne zainteresowanie chwilowo ograniczyli ilość miejsc dostępnych na serwerach (stąd błąd 37) i że cały czas pracują nad poprawieniem usługi. W takim razie ja spróbuję znowu za jakąś godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:45, Drazok napisał:

A ja sobie zagram w lola.
P.S.: W dniu premiery byle nie było podobnie ;/


Zasadniczo po to ten weekend aby nie było :) Z jednej strony pewnie byłoby nieco szybciej gdyby mieli już serwery europejskie, z drugiej to wiecej sprzetu do ddoglądania więc niekoneicznie. Tak mają masowy nalot na amerykańskie i jest jak jest. Fakt, że mamy piatek też zbytnio nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zachęcać do gry, ta otwarta beta coraz bardziej mnie zniechęca ...
Serwery pewnie już dziś w nocy nie ruszą ... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się