Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2012 o 18:57, GraczZ napisał:

Ludzie nie są normalni...


Zdefiniuj normalność :< Ktoś ma kasę i chciał wydać na broń w grze więc czemu nie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 20:00, zawcia napisał:

Zdefiniuj normalność :< Ktoś ma kasę i chciał wydać na broń w grze więc czemu nie

Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych. Są ci pozamykani w zakładach i ci co nie zostali jeszcze przebadani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 20:56, destro177 napisał:

Warto farmić ostatni akt na normalu, jak już jestem w pierwszym na koszu? Czy drop będzie
tak słaby, że lepiej się przebijać na wyższym poziomie?


Nie opłaca sie zostawiać na dłużej na normalu lepsze jest bicie lvl bo itemy się same wydropią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 21:42, Azazell napisał:

I co zarobiliście już dużo? Bo tak chwalą niby ten dom aukcyjny i niektórzy nawet myślą,
że zostaną milionerami ;>


Tak, 200 zł w 1 dzień. Nawet nieźle. Kusi żeby rozebrać maina, to byłby jednorazowy zastrzyk ok. 150-300 euro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 21:42, Azazell napisał:

I co zarobiliście już dużo? Bo tak chwalą niby ten dom aukcyjny i niektórzy nawet myślą,
że zostaną milionerami ;>


Z tego co do tej pory zaobserwowałem to niektórzy farciarze będą zarabiać kilkaset € tygodniowo :P
Co prawda RMAH dopiero co wyszedł i wszystko na "rynku" może się zmienić, ceny mogą stopniowo spadać bo jak ludzie zobaczą żę można na tym zarobić, w ofercie zacznie pojawiać się coraz więcej przedmiotów po coraz niższych cenach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 21:42, Azazell napisał:

I co zarobiliście już dużo? Bo tak chwalą niby ten dom aukcyjny i niektórzy nawet myślą,
że zostaną milionerami ;>

200 Euro zysku so far. Całkiem całkiem, patrząc, że jeszcze mam 17kk w goldzie i z 30-50 euro na itemkach, które lekko przesadziłem i siedzą na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:44, Abi_Dalzim napisał:

> Jak tylko wrócę do domu w najbliższym tygodniu zaczynam polować na itemy :P
I co zrobisz z kasą? Bo (ponoć) tej kasy nie można wypłacić ani kupić za nią innych produktów
Blizza...

Przez Paypala można wypłacić. Inaczej jakibyłby sens wprowadzania tego systemu, skoro nie dałoby się jej wypłacić, ani wydać na inne gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 21:42, Azazell napisał:

I co zarobiliście już dużo? Bo tak chwalą niby ten dom aukcyjny i niektórzy nawet myślą,
że zostaną milionerami ;>

Taaa :D
Nie zdziwiłbym się jakby niektórzy zaryzykowali zwolnienie się z pracy w której robią np za 1300 by siedzieć przed kompem i farmic i sellowac na RMAH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 23:04, Last_Aid napisał:

Co warto zrobić z planami które znalazłem? Sprzedać w AH czy wykorzystać je?

jeśli zależy ci na achievement''ie za plany to wykorzystaj lub jeśli zamierzasz zarabiać na crafcie ale chyba na tych i tak majątki nie zarobisz (choć mogę się mylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 23:04, Last_Aid napisał:

Co warto zrobić z planami które znalazłem? Sprzedać w AH czy wykorzystać je?

Wszystko poniżej Exalted Grand ma wartość jedynie kolekcjonerską. Zresztą sprawdź w Gold AH, pewnie po 10-30k stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada polaczenie konta z PP ? wymagana jest ta karta kredytowa/debetowa ? cholera mam w pko i troszke sie obawiam ze nie bedzie dzialac. Oczywiscie wiem ze wymagany jest token, tylko chodzi mi o to wyzej napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwie przepustki do Diablo 3, jeśli ktoś chce to proszę tutaj wpisać swoje adressy e-mail. Pierwsze dwie osoby otrzymają klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz mieć powiązaną kartę kredytową z kontem.
Dla mnie fail... chyba po to używa się paypala, aby nie korzystać z karty kredytowej lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie dzisiaj zauważyłem wzrost DH z broniami 1100+ dps
na rzeźnika farmie sobie tak za tydzień i widziałem takie u może z 2 - 3 osób

Tylko dzisiaj już u 6 przypadek czy RMAH xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się