Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ale jeśli jest tak, jak mówisz,czyli że decydujemy przy tworzeniu nowej gry o trybie rozgrywki,to sprowadza się to do single player''a. Wcześniej rozumiałem, że każdorazowo po włączeniu gry i wybraniu postaci z listy możemy zadecydować,czy ta jednorazowa rozgrywka będzie np. z przyjaciółmi, czy może tym razem samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprowadza się do singla, bo wszystkie postacie będą wspólne dla każdego "trybu" oraz w każdym z nich możesz w dowolnej chwili dołączyć ludzi do swojego serwera. Może też źle zrozumiałeś mnie z tymi wariantami: wybieramy je przy tworzeniu nowej sesji gry (nie nowej postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś kiedy w Polsce zamówić będzie można kolekcjonerkę? Staram się monitorować na bierząco, ale jest z tym taka cisza, że aż zaczynam powątpiewać, czy przypadkiem nie przepuściłem jakiegoś info. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie żaden sklep nie ma w swojej ofercie EK Diablo 3. Nie wiadomo czy w ogóle będzie dostepna w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli preorder typu: "Wiemy, że tyle mieć będziemy, zamawiajcie sobie", a nie "zamawiajcie sobie, podejżewamy że wszystkim starczy, a jak nie to trudno". Bardziej też miałem na myśli preorder na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaskoczyłeś. Patrzyłem w sklepie.gram.pl, na muve.pl i nie było, przynajmniej jeszcze ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 12:52, Kraju napisał:

To mnie zaskoczyłeś. Patrzyłem w sklepie.gram.pl, na muve.pl i nie było, przynajmniej
jeszcze ostatnio.

Ultima oferowała EK już wcześniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 12:16, sirdoom napisał:

Miałem na myśli preorder typu: "Wiemy, że tyle mieć będziemy, zamawiajcie sobie", a nie
"zamawiajcie sobie, podejżewamy że wszystkim starczy, a jak nie to trudno". Bardziej
też miałem na myśli preorder na gram.pl :P


To sobie jeszcze poczekasz, o ile w ogóle CDP wyda EK u nas. Jak na razie preordery na EK są dostępne tylko w niektórych krajach i nawet na amazon.co.uk ich nie ma.
Dopóki nie ma pewnej daty wydania D3 to żadnych "wiemy, że będzie tyle i tyle" informacji tez nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 09:43, Jeggred napisał:

Tak na osłodę po informacji o przesunięciu gry z "early 2012" na "drugi kwartał":
http://www.youtube.com/watch?v=U0F2wPZWdYk

I o to chodzi ! Cieszę się bardzo, że wygrana będzie zależeć od dobrej strategi, skilli, oraz uzbrojenia - Oczywiście myslę, że takiego za które nie będzie trzeba płacić wielkich pieniędzy, a będzie można samemu sobie je np. wykuć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera nie została przesunięta... ponieważ nigdy oficjalnie nie została ustalona. Ale to, że Blizz aktualnie celuje w drugi kwartał 2012 z premierą jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEe to anuluje pre-order i mam gdzieś Blizzarda :) Nie będę czekał na niekończąca się opowieść. Wolę Dark Souls :) Niech sobie wydają kiedy tylko chcą w dupie to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 15:29, vegost napisał:

EEe to anuluje pre-order i mam gdzieś Blizzarda :) Nie będę czekał na niekończąca się
opowieść. Wolę Dark Souls :) Niech sobie wydają kiedy tylko chcą w dupie to mam.



Cieszy mnie twoja decyzja. Jednego jęczącego mniej w grze to sukces. Trzymam Cię za słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 14:28, bocian315 napisał:

Premiera nie została przesunięta... ponieważ nigdy oficjalnie nie została ustalona. Ale
to, że Blizz aktualnie celuje w drugi kwartał 2012 z premierą jest prawdą.

Dokładnie, tylko ludzie za bardzo się opierają na różnych domniemanych datach typu sklep X podał, że będzie w marcu 2012 itd. Niech to wszystko dopracują no i co to jest kwartał różnicy... Diablo 3 to zresztą dla nich teraz priorytet, bo został najwcześniej ogłoszony. Po nim dopiero czekają w kolejce SC2: Heart of the Swarm i dalej jeszcze MoP do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 15:29, vegost napisał:

EEe to anuluje pre-order i mam gdzieś Blizzarda :) Nie będę czekał na niekończąca się
opowieść. Wolę Dark Souls :) Niech sobie wydają kiedy tylko chcą w dupie to mam.

I bardzo dobrze. Z porządnego i hard w8tera [o ile kiedykolwiek nim byłeś a jeśli byłeś to dzielnie walczyłeś :)] stałeś się mietkim dziwnym malkontentem [któremu zawsze coś nie pasowało ^^. Trzeba było wcześniej już zrezygnować z gry] jakbyś nie znał Blizza i ich zachowań. Wole, powiem Ci szczerze grę bardziej dopracowaną i później wydaną. Niż zbugowaną czy też z jakimiś problemami [serwerów itp itd]. Bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jak już D III wyjdzie [kiedyś tam] to będzie miało tak potężny atak na serwery przez robactwo czyli graczy, czyli nas ludzi, że to się nie mieści mi w głowie.... To nie jest jakiś tam WOW czy SC2. To jest K***a Diablo! i z tym trzeba się liczyć [i Blizzz zapewne zdaje sobie z tego sprawę. Na bank czuja tą presję/nacisk i wymogi. Bo wie jaki odniosło sukces Diablo ][ w świecie oraz w świecie BN. Do dziś w to setki tysięcy ludzi gra mimo iż tam za wiele się nie zmieniło przez ostatnich kilka lat....a no tak zapomniałem Ty w D II nie grałeś więc raczej nie pojmiesz. A jak grałeś to pewnie chwilę z tego co pamiętam bo sam tam kiedyś pisałeś ^^.]. Ludzie oczekiwali tej gry [DIII] latami [Wciąż oczekują. Ja chociażby]. A osobiście nie chciałbym jakiś dziwnych problemów z grą czy to z BN podobnych na zasadzie jakie miał śmieszny Ubisoft z pobieraniem Bety HVI. Tyle mord się zleciało na betę [bo sami rozdali tyle kluczy], że ledwo co tą grę szło pobrać z ich serwerów. Bo [powstrzymuje się od wyzwiska XD] ludzie z Ubi nie zdali sobie sprawy z tego jaką serią jest gra Might Of Magic: Heroes i nie wzięli tego pod uwagę. Niech Zamieć da graczom w pełni przygotowane serwery na takie "okupacje" oraz dobrze ogarniętą platformę BN 2.0. Bo inaczej ich zjedzą żywcem a siedzibę spalą. Więc się nie dziwę, że odkładają to i owo z powodów takich i owakich. Teraz znów coś kombinują ze skillami [balanse umiejętności pomiędzy różnymi postaci. Bo nie chciałbym żeby jedna z możliwych do wyboru postaci miała skill/skille tak potężne aby na duelach dana postać była dominatorem i owniła resztę] bo jednak im się tam jakaś żarówka zaświeciła, że jednak trzeba to przerobić. <--- wolę takie coś niż za jakiś czas śmieszne patche ważące ileś mega z poprawkami bądź śmieszne publiczne przeprosiny w stronę graczy bo coś tam i coś tam. Szybko to można zabić człowieka albo dziecko zrobić %_%. O o porządne gry w tych czasach z deka ciężko [choć nie powiem pojawiają się małe perełeczki np. Deus Ex: Bunt Ludzkości]

Ktoś powie: 'Okej. Wszystko ładnie pięknie, ale ileż można czekać'. A no tak można a czasem nawet trzeba. Nie od dziś wiemy, że twórcy [chociażby artyści/malarze] Nie tworzyli swych arcydzieł w jakiś tam tydzień czy miesiąć.
Prosty przykład i porównanie. Leonardo da Vinci malował Mona Lisę aż 3 lata!!! [CHyba jedynie malarze/artyści są wstanie takie rzeczy pojąć i zrozumieć aby w pełni swe objawienie/wizję przenieść na coś tam ^^. I co zorbił. ?? ;> Chyba tłumaczyć nie muszę, ale jednak trzeba. Stworzył obraz, który teraz jest najbardziej znanym obrazem na świecie i jednym z najdroższych jak i nie najdroższym. <--Majsterszyk. CHAMPION nad CHAMPIONAMI. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego ile by taki bogady szwed, niemiec, francuz, czy też o zgrozo jeszcze bogatsz szejk był wstanie zabulić za to arcydzieło gdyby tylko było możliwe do kupienia z Luwru.
Czy Daiblo trzecie okarze się pięknym dziełem Blizzarda, które już tworzy i tworzy i dopracowuje je niczym najmniejszy szczegół na płótnie u malarza ? :>. Tego w tej chwili nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić. Mam swoje obawy ale jestem dobrej myśli. Pożyjemy, poczekamy..... zagramy..... zobaczymy :).

Odpowiedź na cytat z poprzedniego posta. Bo jakoś wcześniej były ostre problemy z forum.

Dnia 10.02.2012 o 15:29, vegost napisał:

Amen bracie. Takie same mam podejście do tego systemu sprzedaży i kupowania :)

To nie jest tak...... aż tak do końca. Chcesz to kupuj, chcesz to sprzedawaj. Mnie to wisi i mam to w kiełbasie. XD
Z czym tu pluję. Wiadomo. Satysfakcja z wydroponiego jakiegoś itemu jest wielka wręcz ogromna no bo ty go znalazłeś a nie ktoś inny. [Przede wszystkim sam go znalazłeś WŁASNORĘCZNIE!]. Jednak znalezienie jakiegoś porządnego itemu/runy jednak może trochę trwać. Ja już to i owo w D ][ miałem [a miałem wiele i dużo więcej].
Jednak później mi się wydaję coś pryska. Nie wiem czym to jest spowodowane. Całej tej machinerii BNu w Diablo ][ nie ma sensu abym Ci tłumaczył ani też mi się nie chce tego pisać. Ci co grali po BN widzą co mam na myśli [a Ci co bocili jeszcze bardziej ^^] Po prostu w pewnym momencie się jest bardziej zadowolonym z tego co bot zdropił aniżeli z tego co samemu się znalazło. No chyba, że jest to item na serio wypas pokroju "Oko Gryfona" [nazwa Ci nic nie powie ^^] Czy też perfekt "Dungo" 40 vita 15dr. Bądź jakaś high runa. ^^. Wiem co mówię, a raczej wiem co piszę :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 15:56, bocian315 napisał:

Cieszy mnie twoja decyzja. Jednego jęczącego mniej w grze to sukces. Trzymam Cię za słowo.

+5 do poparcia. ;) Patrz post wyżej zrozumiesz. Tez trzymam za słowo. Choć bym się nieźle uśmiał [a wcale nie zdziwił] jakby kiedyś znów się tu pojawił i "o zgrozo" zakupił tak niekończącą się skończoną opowieść i zaczął postować odnośnie gry itp itd. ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się