Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Może jest ktoś chętny do pomocy w przejściu Piekła, aktualnie jestem w 1 akcie zadanie zatopiona świątynia. Mój battle tag: CrossX#2530. Najlepiej ktoś z 60 lvl. Ja z moim 20k zdrowia i damagem 3700 nie daję rady przeciwko championom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens pchania się w kolejne akty, skoro już na pierwszym sobie nie radzisz? Tym bardziej, że przeskok z pierwszego do drugiego aktu jest najboleśniejszy.

Musisz albo zmienić swoją taktykę, ale zagrać w AH. Jak komuś nie szkoda poświęcić paru minut na wyszukiwanie gearu, to może upgradować cały sprzęt za kilkanaście tysięcy - oczywiście nie oczekując tutaj cudów.

Nie ma co chomikować kasy "na 60tke" i się męczyć. Na 60tce naprawdę dobre rzeczy kosztują zazwyczaj 7-8 cyfrowe sumy, także te parę oszczędzonych tysięcy nie zrobi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci pomóc w wolnych chwilach. Grywam weekendowo [w tygodniu pracuję, aczkolwiek po pracy czasem te sporadyczne 1-2h też trzasnę]




=====================


Z innej beczki - może jakiś Wizz/WD jest zainteresowany kupnem złomu :) ?
Screeny poniżej. Cena do uzgodnienia [z nikogo nie zamierzam tu zdzierać, sam sprzęt jest całkiem ok, jak komuś potrzeba taniego gearu to dać znać na pm czy znaleźć mnie po BT i bankowo się jakoś dogadamy]

20120605145947

20120605145950

20120605145953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą są w d3 jakieś logi? Chciałbym posprawdzać za ile obrywałem, za ile padłem itd, szukam jakiś informacji w grze ale za kija znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 13:32, Malevyn napisał:

to po co sobie utrudniasz ? zaloz gear z vita na beliala, chyba ze jestes masochista


Powiedziałbym raczej, że więcej armora. Bałem się trochę jakiegoś enrage, ale wreszcie się wnerwiłem (dochodzenie do 20 % bossa, jeden głupi błąd, one shoot i od nowa) i zrobiłem full armor build. Udało się żebym nie schodził na strzała i rzeczywiście na spokojnie padł. Teraz 3 akt, wreszcie może jakieś porządne dropy ale zanim ja będę mógł na spokojnie go robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 02:31, Cykada85 napisał:

Gdzie zniknales? :P

Sorka... dopadło mnie to, co Ciebie wcześniej.... DC... błąd 3005 potem 3006.. Chcąc się zalogować miałem 37 przez kilka minut... i dałem sobie siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 15:02, Pietro87 napisał:

Z innej beczki - może jakiś Wizz/WD jest zainteresowany kupnem złomu :)

Rezrwuje All [Tak wiem śmiesznie to brzmi]
Nie no kilka rzeczy mnie ciekawi. Dorwę Cię w Sanktuarium. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 13:16, JackXPPL napisał:

Może jest ktoś chętny do pomocy w przejściu Piekła, aktualnie jestem w 1 akcie zadanie
zatopiona świątynia. Mój battle tag: CrossX#2530. Najlepiej ktoś z 60 lvl. Ja z moim
20k zdrowia i damagem 3700 nie daję rady przeciwko championom.



Fajnie się grało, ale na moje 4 zgony w 2 aktach piekła ty zginąłeś ze 30 razy. Ale zabawa fajna.


Ps. Ja mam 25k dm i 25hp wizzem i kroiłem wszystkich jal leci - ty praktycznie parametry o 4k mniejsze od moich i sobie nie za bardzo radziłeś, a grałeś barbem! A już ubicie zoltana to istna poezja - ja ubiłem jego przybocznyego i zabrałem się za niego samego, a ty jego dugiemu przybocznemu nie zabrałeś nawet 1/4 jego życia. :) Zainwestuj kasę w AH - inaczej nie pograsz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 17:53, Abi_Dalzim napisał:

Czy Wy też nie możecie kupić żadnego klejnocika na AH?
Czyżby nikt nie sprzedawał, czy po prostu jest to kolejny błąd AH?



Od jakiegoś czasu nie można kupić, ani sprzedać klejnotów, ksiąg, kart i planów na AH. Czemu? To wie tylko Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 17:53, Abi_Dalzim napisał:

Czy Wy też nie możecie kupić żadnego klejnocika na AH?
Czyżby nikt nie sprzedawał, czy po prostu jest to kolejny błąd AH?


Ludzie nie sprzedają gemów - robią dla siebie wyższe tierowo klejnoty.
Dodatkowo wiele osób te najlepsze kitra na sprzedaż w RMAH [ostatnio w co-opie gadałem z gościem, zauważyłem, że ma star gemy i z ciekawości podpytałem czy koszta jubilera go nie rozwalają, odpisał, że kitra teraz gemy bo zamierza je sprzedawać po 5-15 euro na RMAH to mu się zwróci]
Swoją drogą RMAH nawet jeszcze nie ma a już rozdupcza ekonomie gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak odpalacie grę to w menu po prawej jest komunikat Blizzarda, że AH z klejnotami i barwnikami jest chwilowo wyłączone. Oczywiście sami nie wiedzą, kiedy je przywrócą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 18:02, Pietro87 napisał:

Ludzie nie sprzedają gemów - robią dla siebie wyższe tierowo klejnoty.

Nie sprzedają, bo na razie nie mogą tego robić... Już od kilku dni nie da się sprzedawać ich ani książek od kowala i kamieniarza. Blizzard długo coś tego nie może naprawić, być może specjalnie aby ludzie mniej sobie zarobili przed RMAH. Dodam, że sam z RMAH nie zamierzam korzystać. Nie tylko dlatego, że nie kupuję wirtualnych przedmiotów za prawdziwą kasę, ale też może być dodatkowy powód, jeśli to będzie wyglądało tak jak przy zwykłym. Powinien być widoczny battle.tag sprzedającego wraz z możliwością podejrzenia jego profilu. Inaczej nie będzie pewności czy przedmiot jest wystawiony przez normalną osobę, czy przez jakiegoś Grgzgzxhyn, która dziwnym zbiegiem okoliczności ma same niskolevelowe postacie, a sprzedaje najlepsze sety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 18:36, Hummer napisał:

Azmodan na inferno zabity, został już tylko Diablo.
Było ciężko :O



Kim grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 18:02, Pietro87 napisał:

Ludzie nie sprzedają gemów - robią dla siebie wyższe tierowo klejnoty.
Dodatkowo wiele osób te najlepsze kitra na sprzedaż w RMAH [ostatnio w co-opie gadałem
z gościem, zauważyłem, że ma star gemy i z ciekawości podpytałem czy koszta jubilera
go nie rozwalają, odpisał, że kitra teraz gemy bo zamierza je sprzedawać po 5-15 euro
na RMAH to mu się zwróci]
Swoją drogą RMAH nawet jeszcze nie ma a już rozdupcza ekonomie gry xD

I po raz kolejny widać zalety RMAH. Nie wiem czy będzie warto grać po wejściu RMAH jeśli Blizz nic nie zrobi z dropem który jest bardzo słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2012 o 19:13, Jagged napisał:

Kim grasz ?


Zdolność do uważnej obserwacji i wyciągania z niej wniosków wśród społeczeństwa spada z zatrważającym tempem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się