Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 15:00, GanD napisał:

Podoba mi się ten pomysł. Jednak nie wiem, czy to by się sprawdzało na najwyższym poziomie
trudności, bo tam rzadko który przeciwnik schodzi na jeden strzał (jeśli nie mamy postaci
90+ i super sprzętu), więc w praktyce mielibyśmy bardzo ograniczone możliwości korzystania
z takiej szarży. Chyba że barbarzyńca dostanie jakiś atak obszarowy do zmiękczania przeciwników,
ale na to raczej się nie zanosi.

Ma ten atak sejsmiczny, który przechodzi przez przeciwników. Myślę jednak, że lepiej by było nie komplikować sprawy i po prostu zrobić tak, żeby barbarzyńca się przebijał przez wszystkich wrogów. Może to mało realistyczne, ale w końcu wzbudzanie małych trzęsień ziemi też się do realistycznych rzeczy nie zalicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:02, Madoc napisał:

Ma ten atak sejsmiczny, który przechodzi przez przeciwników.


Tyle że trzęsienie ziemi, czy ten jego war stomp (coś w tym guście) ma raczej mniejszy zasięg niż szarsza, ale może dałoby się to jakoś połączyć. No tylko po co niepotrzebnie kompilować, racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie trochę artów, w związku z podejrzeniami o inne postacie, które pojawią się w grze.
1., 2. i 3. To arty z pamiętnika Deckarda Caina, który znajduje się na oficjalnej stronie. Pierwsza postać przypomina mi paladyna. Druga to być może jakiś potwór, ale jeśli przyjrzeć się czwartemu obrazkowi można znaleźć podobieństwa. Trzeci również może być tylko potworem albo jakąś inną postacią, ale kto wie?
4. To obrazek, który widoczny jest na filmiku, do którego link dał kawosz. Jest tam coś na wizerunek druida.
Szczerze mówiąc do mnie przemawiają tylko obrazki nr. 1 i 4. Ale po BLIZZAR''dzie można spodziewać sie wszystkiego.

20080717172532

20080717172542

20080717172550

20080717172558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 15:06, GanD napisał:

Tyle że trzęsienie ziemi, czy ten jego war stomp (coś w tym guście) ma raczej mniejszy
zasięg niż szarsza, ale może dałoby się to jakoś połączyć. No tylko po co niepotrzebnie
kompilować, racja :)

no ale ma tę taką falę, która idzie do przodu. Z tego co widziałem na filmiku, ma chyba nieograniczony zasięg. Można by było wtedy zrobić combo- najpierw puszczamy falę, a potem przebijamy się szarżą do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 17:31, Ascont napisał:

A ode mnie trochę artów, w związku z podejrzeniami o inne postacie, które pojawią się
w grze.
1., 2. i 3. To arty z pamiętnika Deckarda Caina, który znajduje się na oficjalnej stronie.
Pierwsza postać przypomina mi paladyna. Druga to być może jakiś potwór, ale jeśli przyjrzeć
się czwartemu obrazkowi można znaleźć podobieństwa. Trzeci również może być tylko potworem
albo jakąś inną postacią, ale kto wie?
4. To obrazek, który widoczny jest na filmiku, do którego link dał kawosz. Jest tam coś
na wizerunek druida.
Szczerze mówiąc do mnie przemawiają tylko obrazki nr. 1 i 4. Ale po BLIZZAR''dzie można
spodziewać sie wszystkiego.

Nr. 1 to wg. mnie też paladyn, czy jakiś inny rycerz. Być może Blizzard szykuje coś bardziej zaskakującego.
Nr. 2 to jakiś przeciwnik, kultysta jakiś czy truposz. Jakiś taki wychudzony chłopak. Do bohatera to mi on raczej nie pasuje.
Nr. 3 to z kolei wg. mnie jakiś mag, czy coś w tym stylu. Stawiałbym zdecydowanie na mag z tej diablowskiej pustyni.
Nr. 4 skądś kojarzę. Mam wrażenie że to rysunek druida z D2, który kiedyś gdzieś widziałem. A jeśli to nie to, to wątpię żeby to był druid do D3. Niby pasuje, ale jednak kiedy już mamy Witch Doctora, druid mi jakoś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 to zdecydowanie Paladyn , rycerz
2 tutaj dłuzej bym się zastanowił pamiętacie jak wyglądał druid w Diablo 2 skóry zwierząt na ciele, a tutaj ich nie ma a do tego niesie jakiś kolczasty młot dwuręczny który w ogóle nie pasuje do druida . Tak więc nie mam pojęcia kto to może być .
3 jakiś czrownik kto wie może Vizjerei
4 To jest prawdziwy druid nie ten co z 2 obrazka wilcza głowa i widać skóry zwierząd i coś co trzyma w drugiej ręce co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:09, juhyter napisał:

4 To jest prawdziwy druid nie ten co z 2 obrazka wilcza głowa i widać skóry zwierząd
i coś co trzyma w drugiej ręce co to może być?

W prawej trzyma jakąś broń, to jest chyba gizarma. Wokół drugiej owinął mu się wąż, najprawdopodobniej kobra, ale nie wiem nie znam się na wężach. I tak, bardzo przypomina druida ;)

@Madoc
Ja jeszcze nigdy tego obrazka nie widziałem. Ale możliwe że jest jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:12, Ascont napisał:

> 4 To jest prawdziwy druid nie ten co z 2 obrazka wilcza głowa i widać skóry zwierząd

> i coś co trzyma w drugiej ręce co to może być?
W prawej trzyma jakąś broń, to jest chyba gizarma. Wokół drugiej owinął mu się wąż, najprawdopodobniej
kobra, ale nie wiem nie znam się na wężach. I tak, bardzo przypomina druida ;)

@Madoc
Ja jeszcze nigdy tego obrazka nie widziałem. Ale możliwe że jest jak mówisz.


No masz rację teraz gdy bardziej się przyjrzałem to widze .
a odnośnie Diablo 3 czy ktoś może mi powiedzieć jak sam wie czy razem z Diablo do 3 powróci mój ulubieniec z Diablo 2 Mefisto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 17:43, Madoc napisał:

Nr. 3 to z kolei wg. mnie jakiś mag, czy coś w tym stylu. Stawiałbym zdecydowanie na
mag z tej diablowskiej pustyni.

Vizjerei panie, Vizjerei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na ten screen z oficjalnej prezentacji blizzarda?

Wygląda na maga, czy coś takiego... Może to nowa klasa postaci???

Co do domniemań o druidzie. Wg mnie to jest właśnie druid. Możliwe, że hybryda druida i łucznika - przyzywa zwierzęta i atakuje z dystansu łukiem lub oszczepami...

20080717215537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:56, Kawosz napisał:

Co powiecie na ten screen z oficjalnej prezentacji blizzarda?

Wygląda na maga, czy coś takiego... Może to nowa klasa postaci???

Hm... Na pierwszy rzut oka wygląda na jakiegoś handlarza - no ale to raczej odpada...
Myśle, że jeżeli jest to postać grywalna ( jaka przyjemność jest gra jakimś otyłym kolesiem-_-)
Jakiś bard chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to na bank nie będzie postać grywalna. No chyba, że Blizzard chce zaskoczyć wszystkich. Ale ja za takie zaskakiwanie dziękuję. Gdzie przyjemność w graniu kimś takim? I jakie umiejętności? Bek po piwie, bąk po bobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:56, Kawosz napisał:

Co do domniemań o druidzie. Wg mnie to jest właśnie druid. Możliwe, że hybryda druida
i łucznika - przyzywa zwierzęta i atakuje z dystansu łukiem lub oszczepami...


Boże oby nie....
Tak jak ktoś pisał mimo wszystko nie chciałbym grać takim spaślakiem... Gość wygląda z lekka śmiesznie. Kupiec, taki którego śmieszne teksty (może nawet z lekka wulgarne - kto grał w Wiedźmina i gadał z paserem wie o co chodzi) będziemy długo pamiętać!
Paser - ot co! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z poprzednikiem. Myślę że to będzie jakiś NPC, być może nawet jakaś znajoma twarz :) W końcu przez 20 lat można się zmienić. Ale co do obrazka to wygląda na jakiegoś bogatego kupca. Nie wygląda na grywalną postać.

EDIT: Przepraszam, dałem odpowiedź na nie ten post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się wydaje to tez będzie jakiś NPC, bo w tego grubasa co zamieściłem wczoraj wątpię. Może to jest 20 lat starszy Gheed lub Warriv???
Wygląda mi na jakąś leśną elfkę lub Faun-ke.

20080718093447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się