Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wiem, że gadać o tym jest zdecydowanie za wcześnie, ale ciekaw jestem czy w polskiej wersji dubbing dla barbarzyńcy będzie robił ten sam gość co w D2. Tak już się przyzwyczaiłem do tego jego "warczącego tembru", że chyba żaden inny by mi nie pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 09:43, GeoT napisał:

Wiem, że gadać o tym jest zdecydowanie za wcześnie, ale ciekaw jestem czy w polskiej
wersji dubbing dla barbarzyńcy będzie robił ten sam gość co w D2. Tak już się przyzwyczaiłem
do tego jego "warczącego tembru", że chyba żaden inny by mi nie pasował :)


Całkiem możliwe. Jednak ten koleś postarzał sie o jedyne 8 lat, a nasz bohater z północy o 20 ;) To oczywiście delikatny sarkazm, ale popieram. Dobrze byłoby pozostać przy starym głosie. Można napisać do konsula z lokalizacji. Możliwe, że zatrudnią tamtego raz jeszcze. Tak nawiasem mówiąc, to jak się ten koleś nazywa (co głos podkłada)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:01, Modok napisał:

Po co dałeś 2 posty?

sory zawiecha na kompie;/

Dnia 18.07.2008 o 10:01, Modok napisał:

a co do tego avatar to może to jest kolejna postać w Diablo 3 zobaczymy.

"Niestety musimy rozwiać wszelkie spekulacje, co by owy obrazek przedstawiał nową klasę w Diablo III. Jak powiedział sam Bashiok, jest to po prostu wizerunek Fallen Shamana, znanego z Diablo II, który wskrzeszał wcześniej zabitych Upadłych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 09:35, Kawosz napisał:

Jak mi się wydaje to tez będzie jakiś NPC, bo w tego grubasa co zamieściłem wczoraj wątpię.
Może to jest 20 lat starszy Gheed lub Warriv???
Wygląda mi na jakąś leśną elfkę lub Faun-ke.

Moim skromnym zdaniem to będzie druidka :) Ode mnie twarz druida, więcej szczegółów. Kto wie może niedługo zobaczymy na stronie oficjalnej naszego przyjaciela zwierząt ;)

@Geot
Ano racja. Nasz barbarzyńca był świetny :)

20080718102413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2008 o 10:25, Ascont napisał:

Moim skromnym zdaniem to będzie druidka :) Ode mnie twarz druida, więcej szczegółów.
Kto wie może niedługo zobaczymy na stronie oficjalnej naszego przyjaciela zwierząt ;)


Po przemyśleniu jestem sceptyczny co do tej druidki. Całkiem możliwe, że będzie coś na kształt druida - posługującego się łukiem lub oszczepami i przywołującego najróżniejsze zwierzęta - ale nie sądzę, że ten wizerunek przedstawia tę klasę. Abstrahując od fotografii, byłbym pocieszony, gdyby taka hybryda druida i łucznika pojawiła się. Aczkolwiek z niecierpliwością czekam na ogłoszenie postaci na kształt paladyna z D2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta babka z ostatniego obrazka wygląda na jakąś dostojną czarodziejkę lub kapłankę albo to kolejny NPC w stylu DeSoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 09:43, GeoT napisał:

Wiem, że gadać o tym jest zdecydowanie za wcześnie, ale ciekaw jestem czy w polskiej
wersji dubbing dla barbarzyńcy będzie robił ten sam gość co w D2. Tak już się przyzwyczaiłem
do tego jego "warczącego tembru", że chyba żaden inny by mi nie pasował :)



Też się tak zastanawiam. Powiem Ci że fajnie by było jak by wykorzystali głosy z D II Decard Cain też mi się jego głos podobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy klasach postaci to ciekawie zapowiada się Wich Doctor - to spętania umysłu i odstraszanie przeciwników ,intuicja podpowiada mi ,że będzie to ktoś w stylu Nekromanty i Czarodziejki z Diablo II :) Zobaczymy. Najważniejsze jest to żeby gra była udana i ruszyła na każdym rzęchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 13:27, Farmer Widomo napisał:

Skoro już jesteśmy przy klasach postaci to ciekawie zapowiada się Wich Doctor - to spętania
umysłu i odstraszanie przeciwników ,intuicja podpowiada mi ,że będzie to ktoś w stylu
Nekromanty i Czarodziejki z Diablo II :) Zobaczymy. Najważniejsze jest to żeby gra była
udana i ruszyła na każdym rzęchu.


Pewno bedzie polaczenie tych 2 stylow,scalenie czy fuzja jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to będzie scalenie nekromanty i czarodziejki ale przypominam że w grze będzie postać żeńska i męska a więc bardzo zastanawia mnie widok Pani Witch Doctor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 17:35, juhyter napisał:

może to będzie scalenie nekromanty i czarodziejki ale przypominam że w grze będzie postać
żeńska i męska a więc bardzo zastanawia mnie widok Pani Witch Doctor


Widok Pani WC masz na gameplayu :) Obejrzyj dokładnie. Trochę się różni, ręce się jej nie trzęsą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 15:48, Gallbaroquo napisał:

Jestem Troche nie w temacie i zacofany ale dobra...

Wiadomo juz kiedy bedzie premiera diablo 3 i czy bedze mozna kupic dialo 3 na gram.pl?


Premiera nie została ustalona, ale gra na pewno nie wyjdzie w tym roku i raczej też nie wyjdzie w przyszłym, bo gra jest we wczesnej fazie produkcji. Diablo 3 przed premierą będzie można nabyć na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 15:48, Gallbaroquo napisał:

Jestem Troche nie w temacie i zacofany ale dobra...

Wiadomo juz kiedy bedzie premiera diablo 3

Gry Blizzarda nigdy nie mają z góry ustalonej premiery. W przypadku Diablo III obstawia się rok 2009 lub 2010.
>i czy bedze mozna kupic dialo 3 na gram.pl?
A niby czemu tak miałoby nie być ? Wydawcą gier Bilzzardu jest CDP, więc na gramie Diablo III powinno się pojawić w ofercie bez żadnych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się