Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2008 o 17:22, Mroku21 napisał:

> bo gra jest we wczesnej fazie produkcji.

No faktycznie przez 3 lata zdążyli zrobić tylko 3 trailery i stronkę ;)


a demo z gameplaya to malo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 16:06, Kraju92 napisał:

Premiera nie została ustalona, ale gra na pewno nie wyjdzie w tym roku i raczej też nie
wyjdzie w przyszłym, bo gra jest we wczesnej fazie produkcji. Diablo 3 przed premierą
będzie można nabyć na gram.pl.


Po 5ciu latach gra ma prawo być we wczesnej fazie produkcji, dodając, że to perełka Blizzarda - jak każda ich gra zresztą... ;)
Prace nad gra rozpoczęły się w roku 2003, więc z pewnością jest już w ostatniej fazie ukończenia. Zaryzykuje stwierdzenie, że jest prawie gotowa. Pozostają pewnie balansy postaci, balans świata, dopracowanie szczegółów, testy wewnętrzne, a potem beta testy - może na wiosnę.

Edit: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 08:46, Kawosz napisał:

Po 5ciu latach gra ma prawo być we wczesnej fazie produkcji, dodając, że to perełka Blizzarda
- jak każda ich gra zresztą... ;)
Prace nad gra rozpoczęły się w roku 2003, więc z pewnością jest już w ostatniej fazie
ukończenia. Zaryzykuje stwierdzenie, że jest prawie gotowa. Pozostają pewnie balansy
postaci, balans świata, dopracowanie szczegółów, testy wewnętrzne, a potem beta testy
- może na wiosnę.


Spójrz na StarCrafta 2 ... Zanim ogłosili nad nim prace również był już kilka lat w produkcji. A od ogłoszenia go miną już rok, a o beta testach nadal nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2008 o 09:35, Jeggred napisał:

Spójrz na StarCrafta 2 ... Zanim ogłosili nad nim prace również był już kilka lat w produkcji.
A od ogłoszenia go miną już rok, a o beta testach nadal nic nie wiadomo.


Jest wiele prawdy w tym co mówisz, jednak równolegle do prac nad SC, trwały i trwają prace nad nowym BN. Krążyły plotki o premierze SC2 w grudniu, w co wątpię, ale beta testy wcale nie murza się odbywać. Czas pokaże, czy D3 będzie w 2009, czy tez nie. Studzę nadmierną euforię, ale naprawdę jest to trudne, kiedy wg mnie najlepsza gra świata wisi w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 08:46, Kawosz napisał:

Po 5ciu latach gra ma prawo być we wczesnej fazie produkcji, dodając, że to perełka Blizzarda
- jak każda ich gra zresztą... ;)
Prace nad gra rozpoczęły się w roku 2003, więc z pewnością jest już w ostatniej fazie
ukończenia. Zaryzykuje stwierdzenie, że jest prawie gotowa. Pozostają pewnie balansy
postaci, balans świata, dopracowanie szczegółów, testy wewnętrzne, a potem beta testy
- może na wiosnę.


Wątpię aby już kończyli pracę nad grą, a nawet jeśli to beta testy będą trwały wystarczająco długo aby gra była dopięta na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem... Może pojawi się klasa Łowców Demonów, będąca kombinacją talentów zabójczyń i Amazonek? Wyobraźcie sobie postać w długim płaszczu, uzbrojoną w kuszę, wzmacniającą swoje pociski modlitwami, która z demonów i nieumarłych robi sieczkę, zostawiając całą resztę kolegom z drużyny. Oczywiście jak komuś nie przypasuje broń dystansowa, taki łowca mógłby chwycić za miecz... To byłby całkiem niezły pomysł moim zdaniem. No bo nie upchną do gry zarówno Amazonki jak i Zabójczyni, zwłaszcza, że w przypadku tej pierwszej Amazoni... no cóż, wystarczy, że Firefox mi to podkreśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 15:14, luzac napisał:

Tak sobie myślałem... Może pojawi się klasa Łowców Demonów, będąca kombinacją talentów
zabójczyń i Amazonek? Wyobraźcie sobie postać w długim płaszczu, uzbrojoną w kuszę, wzmacniającą
swoje pociski modlitwami, która z demonów i nieumarłych robi sieczkę, zostawiając całą
resztę kolegom z drużyny. Oczywiście jak komuś nie przypasuje broń dystansowa, taki łowca
mógłby chwycić za miecz... To byłby całkiem niezły pomysł moim zdaniem. No bo nie upchną
do gry zarówno Amazonki jak i Zabójczyni, zwłaszcza, że w przypadku tej pierwszej Amazoni...
no cóż, wystarczy, że Firefox mi to podkreśla.


Może nawet nie być klasy na wzór paladyna. Całkiem możliwe, że pojawi się dopiero w dodatku do gry, jeśli takowy powstanie. Jeśli chodzi o łowcę demonów, to ciekawy, aczkolwiek raczej nietrafiony koncept. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić takiej hybrydy. Mamy Witch doctora i chyba wystarczy już zabawy ze stworkai z zaświatów i demonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowca Demonów nie przywoływałby niczego. Brzydziłby się tym. ;) Bazowałby na kuszach, łukach, pazurach i modlitwach. Drewniany kołek też by się pewnie znalazł... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł Łowcy Demonów niezbyt mi się podoba, bardziej by mi pasował albo standardowy paladyn, albo postać nazywające się inkwizytor (w tym drugim przypadku można by stworzyć klasę posiadającą ataki dystansowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 17:48, luzac napisał:

Łowca Demonów nie przywoływałby niczego. Brzydziłby się tym. ;) Bazowałby na kuszach,
łukach, pazurach i modlitwach. Drewniany kołek też by się pewnie znalazł... :D


Gdy powiedzales o Łowcu demonow i kuszom i lukach zdziwilo mnie to gdy napisales "Łowca demonow" przypomnial mi sie illidan z wara 3 ma dwa ostre miecze i poluje na demony bez modlitw tylko czary ofensywne i stal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 17:48, luzac napisał:

Łowca Demonów nie przywoływałby niczego. Brzydziłby się tym. ;) Bazowałby na kuszach,
łukach, pazurach i modlitwach. Drewniany kołek też by się pewnie znalazł... :D


Kopiowanie pomysłu Van Helsinga nie leży w obyczajach blizzarda. Wiem o czym piszesz. Oczywiście nic nie da się wykluczyć, ale osobiście jestem sceptyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o witch doctorze dla mnie to kompletna bzdura nekromanta zlaczony z czarodziejka i moj boze co oni jeszcze wymyslom sorki ale ja uwazam ze to jest b glupi pomysl... pisali ze sie niestaraja o otworzenie postaci z d2... by mogli cos wymislicz oryginalnego jak wlasnie spomniany lowca demonow czy rycerz smierci(daje tylko przyklady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, przejrzałeś mnie. :D Właśnie chodziło mi o postaci w tym stylu. W końcu 20 lat minęło... kto wie jakie nowe organizacje w tym czasie powstały, lub jak rozwinęły się istniejące. Bo o ile w Sanktuarium panował pokój, to przecież od czasu do czasu jakieś bestie mogły krążyć po jego powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam WD się podoba. Jest taki... egzotyczny. Poza tym to ciekawa odmiana po tych wszystkich sztampowych wojach, magach i złodziejach panoszących się w różnorodnych grach. Postaci ze zdolnościami voodoo i podobnymi jest jak na lekarstwo. Poza tym nie określiłbym go jako połączenia czarodziejki i nekromanty. Raczej jako inną wariację tego drugiego, którego WD najwyraźniej zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:48, luzac napisał:

Hah, przejrzałeś mnie. :D Właśnie chodziło mi o postaci w tym stylu. W końcu 20 lat minęło...
kto wie jakie nowe organizacje w tym czasie powstały, lub jak rozwinęły się istniejące.
Bo o ile w Sanktuarium panował pokój, to przecież od czasu do czasu jakieś bestie mogły
krążyć po jego powierzchni.


Możliwe, że powstały jakieś alternatywne stowarzyszenia do mi Zakonu Zakarum, Horadrimów czy Nekromantów, ale tego typu klasa nie bardzo pasuje mi do świata sanktuarium. Jest za mało diablowata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wymyślony przeze mnie Łowca Demonów na podstawie postaci takiej jak Van Helsing nie pasuje do klimatu Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się