Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PadBar zawiesił działalność. Właściciele nie chcieli "zwykłego baru"

23 postów w tym temacie

W końcu z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, że przeciwko Padbarowi nie toczy się obecnie żadne postępowanie, a cała nagłośniona przez media "akcja" skończyła się tylko zabraniem konsol i gier przez policję.

Ktoś tu chyba nie do końca ma kontakt z bazą - albo ja, albo właściciel tej knajpy. W jaki sposób może nie toczyć się postępowanie, skoro zabrano sprzęt? I niby co, zniknął? Wyparował? Został objęty programem ochrony świadków? Jeśli zarekwirowano sprzęt, to zrobiono to na potrzeby śledztwa. Czyli sprzęt miał być dowodem rzeczowym w sprawie. Skoro sprawy nie ma, to znaczy, że sprzęt powinien wrócić do właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinienem pójść na odwyk, przez ułamek sekundy byłem pewien, że widzę w tytule "PedoBear zawiesza działalność". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 17:37, Kadaj napisał:

Chyba powinienem pójść na odwyk, przez ułamek sekundy byłem pewien, że widzę w tytule
"PedoBear zawiesza działalność". xD


Kadaj no wiesz co ! xD A co do newsa to mam szczerą nadzieję, że bar odżyje i znów będzie mógł organizować wspólne granie i odzyskają lub dostaną całkiem nowe konsolę i gry. Zamykać wszystko co ma pomysł i przynosi zyski to zbrodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko stosują "barowe" ceny alkoholu (i żarcia, jeśli serwują) to nie ma siły żeby nie wyszli na swoje. Wszystko w barach idzie przynajmniej z dwukrotnym przebiciem w stosunku do cen detalicznych a jeszcze większym w stosunku do hurtowych, po jakich bary to kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem postępowanie się nie toczy, skoro zarekwirowano sprzęt ? Sorry, ale po zakończeniu sprawy konsole powinny zostać zwrócone. Jeśli tak się nie stało, to oznacza to że sprawa cały czas jest w toku (ewentualnie została zawieszona) a konsole cały czas stanowią dowód rzeczowy.

Krótko mówiąc ktoś tutaj kłamie. Albo właściciel jest na tyle niezorientowany że nawet nie wie iż powinno mu się zwrócić sprzęt po zakończeniu sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 19:14, Darkstar181 napisał:

Krótko mówiąc ktoś tutaj kłamie.


Dokładnie to samo napisałem wcześniej. To jakaś lipa jest - policja wpada do Bogu ducha winnego gościa, wynosi mu sprzęt (który przepada), a potem okazuje się, że nie ma żadnej sprawy. Ktoś tu mota i to nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, widać, że to jest Polska. Ktoś wymyślił dobry sposób na biznes, do tego robi coś dla ludzi, to oczywiście zaraz ktoś zacznie mu pod górkę robić z niepohamowanej głupoty/zazdrości/czystej złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 19:52, werty1232 napisał:

Eh, widać, że to jest Polska. Ktoś wymyślił dobry sposób na biznes, do tego robi coś
dla ludzi, to oczywiście zaraz ktoś zacznie mu pod górkę robić z niepohamowanej głupoty/zazdrości/czystej
złośliwości.


Tak, policja z czystej złośliwości zgarnęła im sprzęt i gry.

Pewnie poszło o to, że licencje na jakich kupili to wyposażenie nie pozwalają udostępniać go osobom trzecim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 19:59, Reddi napisał:

> Eh, widać, że to jest Polska. Ktoś wymyślił dobry sposób na biznes, do tego robi
coś
> dla ludzi, to oczywiście zaraz ktoś zacznie mu pod górkę robić z niepohamowanej
głupoty/zazdrości/czystej
> złośliwości.

Tak, policja z czystej złośliwości zgarnęła im sprzęt i gry.

Pewnie poszło o to, że licencje na jakich kupili to wyposażenie nie pozwalają udostępniać
go osobom trzecim.


Na wszystkie gry i konsole dostali pozwolenia od twórców. Poza tym współpracowali np. z MS Polska i EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umowa ustna też jest umową i jeśli przedstawiciele dystrybutorów potwierdzą brak zastrzeżeń przed sądem, to skończy się jak zwykle, ktoś dostanie duże odszkodowanie od państwa z naszych podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować