Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 11:27, Mate0 napisał:

cze czyzbym awansował bo jestm obywatelem a bylem kim innym??

Obywatel to pierwszy stopien, i dostaje sie go bezpośrednio po rejestracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:27, Mate0 napisał:

cze czyzbym awansował bo jestm obywatelem a bylem kim innym??


W statystykach widzę, że karierę gramowicza zacząłeś od spadków w dół. Teraz powoli zacząłeś wychodzić na prostą i uzyskałeś neutralny status. Więcej o tym możesz porozmawiać w tym wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=37462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym prośbę do jednego z moderatorów, aby (jeśli to możliwe) przypiął post z regulaminem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&pid=387
w temacie Smoczego Konkursu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13576&tpage=10

Jeśli nie jest to odpowiednie miejsce do czegoś takiego, to proszę o jakiś kontakt z moderatorami, gdzie mógłbym coś takiego przedstawić. Z góry Thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nierzadko się tak ubawię. Chłopaczek WOJMAN dał mi degrada. Aż mnie zabolały kule. Zapraaszam cię więc na moje forum i proszę o zabranie głosu, też ci z zadka mandat wlepię. Tylko dlatego, że nie zgadzam ssię z twoim zdaniem.

Otóż więc niniejszym...

Zawalił się mój świat. Wszystko, co do tej pory o nim wiedziałem, brałem właśnie stąd, z gram.pl. Moderatorzy byli mi śwatłem, miłością, papieską dróżką i moralnym drogowkazem.

A tak po prawdzie nie chce mi się dalej wymyślać tej cacuśnej historii.
Dobra robota wojman, iletamnienaście masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje niekulturalne zachowanie wobec innych osób dowodzi raczej twojej niedojrzałości niż Wojmana, interesujące jest tu też to iż twierdzisz że swojej kultury uczyłeś się na gram.pl, podczas gdy wydaje mi się że obraźliwe i niekulturalne zachowanie wobec innych osób nigdy nie było na tym forum tolerowane. Ubliżanie komuś i atakowanie kogoś (a nawet kilku osób) imiennie tylko dlatego że robią (nie łamiąc przy tym prawa, a nawet nie szkodząc innym) coś co tobie się nie podoba jest podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:15, Blizzard Beast napisał:

Jak to się mówi - jor brejking maj bols.

Hmmmm... widzę że nie do końca zrozumiałeś co ci teraz powiedział Karharot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:26, Varras napisał:

> Jak to się mówi - jor brejking maj bols.
Hmmmm... widzę że nie do końca zrozumiałeś co ci teraz powiedział Karharot...


Zrozumiałem. Tylko się nie zgadzam. Na szczęście mogę, nie muszę mieć takiego zdania jak on.

Po prostu zaskoczony jestem działaniem aparatu moderatorskiego - krytyka kogoś to straszna sprawa za którą daje się degrady, a jak jedno dziecko neostrady do każdego newsa pisze tylko "pierwszy" czy "drugi", to bany nie lecą. A to taka moderacja wybiórcza raczej. Wybiórcza - wg własnego widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:02, Blizzard Beast napisał:

a jak jedno dziecko neostrady do każdego newsa pisze tylko
"pierwszy" czy "drugi", to bany nie lecą.

Ale lecą degrady :P Jakbyś mógł to podaj mi link, z postem za którego zostałes zdegradowany (posta z "werdyktem też, jesli mozna). Byłbym wdzięczny :P
Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:02, Blizzard Beast napisał:

Po prostu zaskoczony jestem działaniem aparatu moderatorskiego - krytyka kogoś to straszna
sprawa za którą daje się degrady, a jak jedno dziecko neostrady do każdego newsa pisze tylko
"pierwszy" czy "drugi", to bany nie lecą. A to taka moderacja wybiórcza raczej. Wybiórcza -
wg własnego widzimisię.

Widzę, że lubisz wylewać żale na forum ale nie od tego ono jest. Jak nie zgadzasz się z decyzją Wojmana czy jakiegoś innego moda, to wyślij formularz, z prośbą o uzasadnienie. Tyle razy już to było wałkowane, że...ehh szkoda słów -_-. Poza tym, nikt tutaj nie trzyma na siłę.

>Zawalił się mój świat. Wszystko, co do tej pory o nim wiedziałem, brałem właśnie stąd, z gram.pl. Moderatorzy byli >mi śwatłem, miłością, papieską dróżką i moralnym drogowkazem.
Powinieneś w tym fragmencie zaznaczyć jakoś, że to jest sarkazm, bo jeszcze ktoś pomyśli, że na serio pisałeś ;-)
Przecież moderatorzy, to użytkownicy jak wszyscy inni ( bez urazy dla nich oczywiście;-) ) tyle tylko, że oprócz wypowiadania się na forum muszą jeszcze po Nas sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 01:44, Blizzard Beast napisał:

Nierzadko się tak ubawię.

A ubawisz się jak dostaniesz poprawkę z degrada za spam i chamstwo? Regulamin wyraźnie mówi, że forum to nie miejsce na dyskusje o decyzjach moderatorów. No, ale nie zdziwiłbym się, gdybyś regulaminu w ogóle nie czytał.
No to potraktuj to jako ostateczne ostrzeżenie.
Protekcjonalny ton stosuj wobec kogoś, kogoś znasz i na to pozwala. "Chłopaczków" sobie zatem daruj. Co Cię zabolało, też nas wszystkich niespecjalnie interesuje, mogę jedynie poradzić wizytę u lekarza.
Na tym forum nie ma miejsca na chamstwo - czy to wobec użytkowników, czy wobec moderatora. Zrozum to, albo się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czemu jeszcze istnieją takie tematy jak "Historyjka"? Temat dyskusyjny to nie jest, pełni rolę głupiego nabijacza postów. Że niby można się czasami pośmiać? Ha, rzeczywiście, humor wysokich lotów.
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś przedstawiłby mi, powiedzmy... 2 zalety tego topica. Dalej: O co chodzi z tymi tematami typu "Papier toaletowy"? Chwała Budo, że go zamknął, tylko, że zdążył urosnąć do 11 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:52, squeglee napisał:

Zastanawiam się czemu jeszcze istnieją takie tematy jak "Historyjka"?
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś przedstawiłby mi, powiedzmy... 2 zalety tego topica. Dalej: O
co chodzi z tymi tematami typu "Papier toaletowy"? Chwała Budo, że go zamknął, tylko, że zdążył
urosnąć do 11 stron.

Imho te tematy nadają smaczku forum ;-) Historyjka jest czystym spamem, doszło do tego, że raz się nawet topic "przegrzał" ;-D Wszystkie tego typu wątki, które teraz powstają są zamykane więc ten jeden niech już zostanie, jak ktoś lubi spamować, to niech lepiej to robi w historyjce, niż w normalnych wątkach. A tematy porównujące chipsy, srajtaśmy czy pasty do zębów, można na szczęście na palcach jednej ręki policzyć, no może dwóch ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:52, squeglee napisał:

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś przedstawiłby mi, powiedzmy... 2 zalety tego topica

Zapomnij ;-)... Moderatorzy tez o tym, doskonale, wiedza. Sek w tym, ze to CDP podejmuje decyzje, wiec czerwoni nawet jakby chcieli nic zrobic nie moga. CDP otwarlo forumdla szerszej publicznosci, wiec jest to taki malutki magnesik dla tych wszystkich spamerow lubujacych sie w takich watkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:52, squeglee napisał:

Zastanawiam się czemu jeszcze istnieją takie tematy jak "Historyjka"? Temat dyskusyjny to nie
jest, pełni rolę głupiego nabijacza postów. Że niby można się czasami pośmiać? Ha, rzeczywiście,
humor wysokich lotów.


Teraz nowe tematy w rodzaju "Historyjki" sa zamykane. A ten jeden zostal, zeby jak ktos lubi wymyslac dziwne historyjki albo po prostu chce sie dobrze bawic na forum mial swoje miejsce. Swoja droga w "Historyjce" tez sa pewne zasady (chocby co do dlugosci postow), wiec jesli ktos tam za bardzo spamuje to... my sie tym zajmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:52, squeglee napisał:

/.../ > Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś przedstawiłby mi, powiedzmy... 2 zalety tego topica. /.../

Proszę bardzo:
1. Bo jest taki temat.
2. Zawsze możesz sprawdzić, jak bardzo inteligentni i na jakim poziomie są autorzy.
3. Można odhaczyć Freestyle i topic się nie wyświetla.
Jak taki topic się nie wyswietla, to tak, jakby go nie było. Zawsze możesz tak zrobić ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 17:31, KrzysztofMarek napisał:

2. Zawsze możesz sprawdzić, jak bardzo inteligentni i na jakim poziomie są autorzy.

Jak kiedyś napisał Smuggler w CDA-to kiepski sposób na dowartościowanie się. Poza tym wystarczy porozmawiać z większością osób w moim (za-miesiąc-licealnym) wieku i od razu masz dość takiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się