Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 15:07, kotolew napisał:

Stój. Każda kara ma mieć aspekt wychowawczy i tego zabrakło, skoro zabrakło, uważam,

A czapa? W jaki sposób wychowuje?
W praktyce to warn i degrad pełnią funkcję wychowawczą, a ban to jest nasz "capital punishement"
Oczywiście niedoskonały, bo nie dotyczy IP:(

Dnia 05.05.2009 o 15:07, kotolew napisał:

że była wyssana z palca. Póki co, to raczej ja Wojmana wychowuję, skoro jego nauczyciele

A ja zwsze sądziłem, że ty go chcesz wnerwić. My bad:)

Dnia 05.05.2009 o 15:07, kotolew napisał:

"tak mu mówili i tam u zostało". Zauważ, że Wojman wciąż nie ma odwagi napisać otwartym
tekstem: tak, uważam, że sierp i młot to takie samo logo jak logo IBM, Sanyo, Łaciate,
EA, czy cokolwiek innego.

Może mu się to znudziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 00:13, zadymek napisał:

> Stój. Każda kara ma mieć aspekt wychowawczy i tego zabrakło, skoro zabrakło, uważam,

A czapa? W jaki sposób wychowuje?

Co masz na myśli?

Dnia 06.05.2009 o 00:13, zadymek napisał:

W praktyce to warn i degrad pełnią funkcję wychowawczą, a ban to jest nasz "capital punishement"

Pod warunkiem, że się wie za co. Ja nie wiem, wyjaśnień zgodnych z rzeczywistością nie otrzymałem. Być może zostałem słusznie zbanowany i zdegradowany, ale będę wdzieczny jak ktoś mi wyjaśni za co.

Dnia 06.05.2009 o 00:13, zadymek napisał:

Oczywiście niedoskonały, bo nie dotyczy IP:(
> że była wyssana z palca. Póki co, to raczej ja Wojmana wychowuję, skoro jego nauczyciele

A ja zwsze sądziłem, że ty go chcesz wnerwić. My bad:)

Ja w imię zasad. Jak on też tak opatrznie to rozumie... Ech, muszę Ci podziękować za wskazówkę, bo takiego przypadku po prostu nie zakładałem, ale może ja mam za wysokie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 00:19, kotolew napisał:

> > Stój. Każda kara ma mieć aspekt wychowawczy i tego zabrakło, skoro zabrakło,
uważam,
>
> A czapa? W jaki sposób wychowuje?
Co masz na myśli?

W slangu -kara śmierci.
A jak kara, to gdzie nauka?

Dnia 06.05.2009 o 00:19, kotolew napisał:

Pod warunkiem, że się wie za co. Ja nie wiem, wyjaśnień zgodnych z rzeczywistością nie
otrzymałem. Być może zostałem słusznie zbanowany i zdegradowany, ale będę wdzieczny jak
ktoś mi wyjaśni za co.

I na prawdę nik ci nic nie wyjaśniał, olewka kompletna?

Dnia 06.05.2009 o 00:19, kotolew napisał:

> A ja zwsze sądziłem, że ty go chcesz wnerwić. My bad:)
Ja w imię zasad. Jak on też tak opatrznie to rozumie... Ech, muszę Ci podziękować za

Zasad? A konkretnie?

Dnia 06.05.2009 o 00:19, kotolew napisał:

wskazówkę, bo takiego przypadku po prostu nie zakładałem, ale może ja mam za wysokie
wymagania?

No widzisz, planując krucjatę trzeba umieć planować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 00:29, zadymek napisał:

W slangu -kara śmierci.

To chyba nie ten wątek, więc pozwól, że pozostawię to tutaj bez odpowiedzi, choć kwestia jest rzeczywiście ciekawa.

Dnia 06.05.2009 o 00:29, zadymek napisał:

I na prawdę nik ci nic nie wyjaśniał, olewka kompletna?

Olamagato raz próbował tłumaczyć innego moderatora. Tłumaczył niezgodnie z rzeczywistością.

Dnia 06.05.2009 o 00:29, zadymek napisał:

> > A ja zwsze sądziłem, że ty go chcesz wnerwić. My bad:)
> Ja w imię zasad. Jak on też tak opatrznie to rozumie... Ech, muszę Ci podziękować
za
Zasad? A konkretnie?

Ludzi, którzy nie odróżniają znaku handlowego od symbolu ideologicznego trzeba według mnie edukować. Nie, to nie jest krucjata. To jest po prostu odruch. Widzę, działam, nie jestem obojętny. Nie lubię ludzi obojętnych. czy człowiek bez uczuć jest człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 00:29, zadymek napisał:

I na prawdę nik ci nic nie wyjaśniał, olewka kompletna?


kotolew lubi koloryzowac rzeczywistosc na swoja korzysc. A jesli fakty sa niewygodne to tym gorzej dla faktow. Szkoda tylko, ze publicznie oklamuje uzytkownikow tego forum, bo wyjasnienia dostal zarowno ode mnie, Olamagato i przedstawiciela ekipy gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:40, Olamagato napisał:

Wojman na pewno ma odwagę napisać, tylko ostatnio głodzi trolla. ;D


Jedyna rozsądna rzecz jaką można w tej sytuacji zrobić :)

Ps. Przez przypadek zauważyłem na okładce gry "Red Orchestra" sierp i młot. Czyli jest następny cel. Do ataku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 01:40, Wojman napisał:

> I na prawdę nik ci nic nie wyjaśniał, olewka kompletna?

kotolew lubi koloryzowac rzeczywistosc na swoja korzysc. A jesli fakty sa niewygodne
to tym gorzej dla faktow.


Na Twoim miejscu nauczyłbym się liczyć do trzech, bo masz z tym wyraźne problemy. A może zacytować Ci treśc korespondencji, którą do mnie wysyłałeś, która powoływała się na coś, co nie miało miejsca skoro tak odważnie mówisz o faktach, które to niby ja uznaję za niewygodne? Zejdź na ziemię, Wojman, albo zagłódź tego swojego wewnętrznego trola.

Koloryzowanie niczego nie zmienia, bo ciągle nie widzisz nic złego w handlowaniu czyjąś tragedią. I to nie ma nic wspólnego z koloryzowaniem, to jest po prostu fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 09:03, GeoT napisał:

Ps. Przez przypadek zauważyłem na okładce gry "Red Orchestra" sierp i młot. Czyli jest
następny cel. Do ataku! :)


GeoT, przeinaczacie fakty. Wróć do tematu, który mi zamknał Wojman, a potem na nim oparł cały "pomysł" degradowania i banowania mnie, żebyś wiedział, że to nie chodzi o okładkę do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że kolejny moderator zrezygnował ze swojej funkcji... Coś ostatnio staje się to coraz modniejsze ;) Ciekawe czy redakcja portalu zorganizuje jakieś pobory na nowych stróży, bo obecnie mamy już tylko pięciu moderatorów, z czego tak na dobrą sprawę aktywnie udziela się dwóch czy trzech. Na całe forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:09, Sandro napisał:

Nawet nie wiedziałem, że kolejny moderator zrezygnował ze swojej funkcji... Coś ostatnio
staje się to coraz modniejsze ;) Ciekawe czy redakcja portalu zorganizuje jakieś pobory
na nowych stróży, bo obecnie mamy już tylko pięciu moderatorów, z czego tak na dobrą
sprawę aktywnie udziela się dwóch czy trzech. Na całe forum...


Pewnie wybiorą, ale raczej poufnie, zaufanych ludzi, wątpię aby było coś w rodzaju "forumowego castingu"...

A na razie... hulaj dusza moderatorów nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe czy redakcja portalu zorganizuje jakieś pobory

Dnia 06.05.2009 o 18:09, Sandro napisał:

na nowych stróży, bo obecnie mamy już tylko pięciu moderatorów, z czego tak na dobrą
sprawę aktywnie udziela się dwóch czy trzech. Na całe forum...

Na chwilę obecną wielkiego spamu ni widu ni słychu, wynika z tego, że moderatorów jest w sam raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:09, Sandro napisał:

obecnie mamy już tylko pięciu moderatorów, z czego tak na dobrą
sprawę aktywnie udziela się dwóch czy trzech. Na całe forum...

Lepszy jeden, dwóch którzy wykonują pracę za pięciu bądź sześciu, zamiast pięciu bądź sześciu, których łączna ilośc pracy będzie taka jak tego jednego, bądx mniejsza. :P
Sig i Wojman, jedyni moderatorzy aktualnie ;)
P.S Oczywiscie jest jeszcze Volvox, ale jego nie wyminiłem (ale Volvox, jeżeli to czytasz to wiedz ze i tak jesteś spoko :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:58, Tyler_D napisał:

A o Wodzastym to zapomniałeś? ;-(

Wodza w akcji to ja ostatnio w zeszłym roku widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:23, Luk_Der_Ritter napisał:

> /.../ > A na razie... hulaj dusza moderatorów nie ma :)

Są. Wszystkich widziałem w działaniu. Tak, że zbytnio sobie nie pohulasz ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:01, Tyler_D napisał:

Łoo ... panie ... stare info pan masz ;-D. Ja dzisiaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=15318

Dziwne, staram się przeglądać wątek o filmach w miarę regularnie :) No ale fakt - ostatnio natknąłem się nawet na Wodziastego biorącego udział w dyskusji :D Wiosna nastała - wszystkie śpiochy budzą się ze snu zimowego itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:02, KrzysztofMarek napisał:

Są. Wszystkich widziałem w działaniu. Tak, że zbytnio sobie nie pohulasz ;-D


Paladynkę też? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się