Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft oficjalnie zapowiada Assassin`s Creed III. Jest pierwszy zwiastun!

60 postów w tym temacie

Skakanie po drzewach? Takie zasadzki w lesie? (strasznie to przypomina film Patiota :)). Już zapowiada się świetnie, co to będzie po pokazaniu jakiegoś gameplay''a ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pacz Pan. W wypadku newsów o trailerach nie czytam zbytnio zawartości, ale dzięki za upomnienie mnie. Tak właśnie działa ekscytacja wywołana jednym, głupim zwiastunem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:58, kaczek93 napisał:

Rzyci nie urywa. Już ten z Revelations z Ezio prowadzonym na egzekucję był o wiele lepszy.


Tyle że ten obecny wygląda tak, jakby był robiony na silniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:58, kaczek93 napisał:

Rzyci nie urywa. Już ten z Revelations z Ezio prowadzonym na egzekucję był o wiele lepszy.


Bo jakbyś nie zauważył to był trailer na engine. Cinematic pewnie ci laczki z nóg zerwie jak wyjdzie na E3.

@logray
Zgadza się, nabił go na bagnet i wystrzelił. Obejrzałem drugi raz na zwolnieniu i wszystko pięknie widać jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedemset razy przywoływano Patriotę, a w materiałach dt. AC3 twórcy napisali, że Connor postacią tego typu w żadnym razie nie jest.

dezinformacja #1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:56, wojcio102 napisał:

No pacz Pan. W wypadku newsów o trailerach nie czytam zbytnio zawartości, ale dzięki
za upomnienie mnie. Tak właśnie działa ekscytacja wywołana jednym, głupim zwiastunem
:)


Trudno się dziwić, ale czasem warto omieść wzrokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... zawód.
Po ostatnim zwiastunie Assassin''s Creed: Revelations chyba miałem zbyt wybujałą fantazje jeśli chodzi o zwiastuny AC ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:27, KrisN1 napisał:

Kto wie czy film "Patriota" nie będzie dołaczany do kolekcjonerki ACIII? :)

No pewnie, a Mel Gibson machnie Ci tam swój autograf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff weee - skok na gościa z tomahawkiem a nie z ostrzem? Skakanie po konarach drzewa <looool1241>...Nie wiem czym się jaracie...ta gra się powoli zatraca.I jeszcze ten moment wbicia :D hahhaha :D tak jakby się zatrzymał w powietrzu i uderzył tym tomahawkiem :D śmiesznie to wygląda,chociaż przynajmniej nawet dobrze wygląda jak tak biegnie ( macha rękoma,łapie równowagę ) oby przynajmniej w grze tak było to nawet nawet...Co do wystrzału...albo to będzie bez komentarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:43, MiSiU3112 napisał:

A ja się pytam gdzie ukryte ostrze ?


Po co komu sztylecik z rękawa jak można rozłupywać łby tomahawkiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to będzie mój nr 1 w tym roku. Rzeczywiście przypomina trochę "Patriotę". I to jest super. I co najważniejsze, bardzo podoba mi się patos płynący z tej gry, chociaż na większości filmów szlag mnie trafia jak ciągle słyszę te wzniosłe i patetyczne wypowiedzi Amerykanów o walce za honor, ojczyznę, wolność itd. Zdecydowanie must have nr 1 w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę słaby zwiastun i nie było tych ciarek na plecach jak to było z Revalations :) Najbardziej śmieszy mnie ten toporek w ręku Assasyna. Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jakoś wielce nie zachwyca, przyznam, że troszkę nie czuję tego indiańskiego klimatu, acz podejrzewam, iż ten brak zostanie nadrobiony. Natomiast jakoś gra mi się ze Skyrimem kojarzy, nie wiem czemu, może kwestia zimowego krajobrazu. ;)

Liczę, że spotkamy (nie wymagam jako pierwszoplanowych postaci, acz powinni się przewinąć) Pulaskiego, La Fayetta, czy Kościuszkę, chociaż znająć poglądy twórców i usilnie lansowaną polonofobię, naszych rodaków mogą zlać, bądź oblać pomyjami.

PS
Wydaje mi się, czy Connor ma twarzy podobną do Altaira? (być może to bardziej kwestia szczęki, niewiele jest pokazane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wygląda klimatycznie, ale z drugiej strony - który zwiastun AC tak nie wyglądał? Skakanie po drzewach zapowiada się ciekawiej niż skakanie po budynkach, szczególnie że tego ostatniego po czterech grach można mieć lekko dość. Toporek jest kozacki. Oby tylko dev team nie rozmienił fabuły na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:49, Nagaroth napisał:

> A ja się pytam gdzie ukryte ostrze ?

Po co komu sztylecik z rękawa jak można rozłupywać łby tomahawkiem? :P


No i właśnie to dodawało uroku AC moim zdaniem.Jeśli nie będzie ukrytych ostrzy, to kicha!
A co do trailera nic rewelacyjnego.Trailer ACII jak dla mnie był ze 100 razy lepszy, a o trailerze AC:R nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jest na silniku gry, zwłaszcza w momencie gdy Ezi... tfu. Connor (?) spogląda na tą armię.
Ale tak czy inaczej nawet że jest na silniku gry to mnie za bardzo nie porwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować