Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne polskie ceny edycji zwykłej i kolekcjonerskiej Diablo III, pełna lokalizacja potwierdzona

208 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 16:49, N3xuS napisał:

Powstaje pytanie... czy tylko Polacy to takie marudy o pierdoły ?! ;O

Bulwers na każdej stronie o temacie Diablo 3.. ;/
Ale jak co do czego to i tak kupią tylko robią zamieszanie teraz.


Widzisz, żeby nie kombinować zbytnio posłużę się lekko przemodelowanym przykładem Konrada162. Otóż, jeżeli sprzedawcy na całym świecie będą żądali 300zł za chleb to dostaniesz nerwicy, ale prędzej czy później go kupisz, bo masz na niego ochotę. Chyba, że nie preferujesz chleba i jesteś w stanie przetrwać z innym jedzeniem... na przykład makaronem. Dlatego miejmy nadzieję, że piekarz dojdzie do porozumienia ze spożywczym i z czasem obniży cenę chleba :D

Dnia 15.03.2012 o 16:49, N3xuS napisał:

Na pewno jakiegoś nagram i zamieszczę podeśle wam linka tam se nawet wypłakać będziecie
mogli ^^


Hmm, reklama? W takim razie odpowiem Ci, że ja też planuję ;)

P.S.
Skoro chcesz coś nagrać to musisz grę kupić. Nie przeszkadza Ci taka cena? Jak dla mnie to i tak bardzo wysoko, ale... mam ochotę na chleb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:56, vegost napisał:

A nie 499 zł ? bo mi się wydawało, że taka własnie cenę widziałem w sklepie. Jeśli tak
było to rzeczywiście aż takiej różnicy nie ma. Jednak w dalszym ciągu za dużo ;p


Na 100%. Nawet swoje zamowienie z tamtego okresu sobie sprawdzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:30, Maelius napisał:

To ja może zadam standardowe pytanie: Czy będzie możliwość wyboru wersji językowej ?
:)


Będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie edycja zwykła jest wystarczająca. EK jakoś mnie nie rusza. Pendrive to tylko 4GB. W kiosku za 25 złotych takie kupię. Czaszka może i fajna, ale raczej dla dzieciarni. Artbook jedynie fajny i warty posiadania. Ale też nie za taką cenę.

Btw. Dlaczego w sklepie widnieje data planowanej wysyłki 14.05.2012? Sądzicie, że w jeden dzień się wyrobicie? Nie uczymy się na błędach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:49, ZubenPL napisał:

Nikt tyle nie zapłaci więc nigdy nie będzie tyle kosztował.

towar jest wart tyle ile jest ktoś w stanie za niego zapłacić. To raz, a dwa czy chcesz mi przez to powiedzieć że produkcja diablo 3 wyniosła ich tyle że zwykła edycja kosztuje te ~200zł? Jeśli tak to już mogą zacząć zwijać interes.

Dnia 15.03.2012 o 16:49, ZubenPL napisał:

Socjalistyczne argumenty.

nie, wiem co to za argumenty bo nie żyłem w tej epoce na moje szczęście.

Coby tu dużo na gadać ceny gier są zbyt wysokie. Bądź co bądź nasza średnia krajowa się trochę różni od średnich zarobków w Niemczech czy USA.

Uuu może te płyty są ze złota?!

PS. to się nazywa walka z piractwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:35, Konrad162 napisał:

> Nikt tyle nie zapłaci więc nigdy nie będzie tyle kosztował.
towar jest wart tyle ile jest ktoś w stanie za niego zapłacić. To raz, a dwa czy chcesz
mi przez to powiedzieć że produkcja diablo 3 wyniosła ich tyle że zwykła edycja
kosztuje te ~200zł? Jeśli tak to już mogą zacząć zwijać interes.


Towar jest warty tyle ,na ile ludzie zgodzą się za niego zapłacić. Ludzie na całym świecie kupią tę grę pomimo wyszokiej ceny i na 100% będzie to jedna z najlepiej sprzedających się w gier na PC. Więc ponieważ ludzie godzą się płacić więcej to ceny są wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2012 o 17:35, Konrad162 napisał:

> Socjalistyczne argumenty.
nie, wiem co to za argumenty bo nie żyłem w tej epoce na moje szczęście.

ta epoka nadal trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę swój post z innego forum, bo nie chce mi się znowu pisać tego samego :P

Śmieszy mnie płacz ludzi płaczących nad ceną. Jezu, do dziś ludzie grają w Diablo III, czyli 12 lat. Policzmy 200 zł / 12 lat = 4 gr dziennie. A tak poważnie, kiedy pojawiły się informację, iż Diablo III jest w produkcji - 2 lata temu (może wcześniej, nie pamiętam). Odkładając 10 zł miesięcznie do dziś uzbierałaby się sumka przekraczając 200 zł a sorry, ale 10 zł miesięcznie nikogo nie zbawi. Ludzi, trochę kalkulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Administracji ... Zamówiłem wcześniej Edycję Standardową Pre Order, ponieważ nie było do wyboru EK... Czy możecie zrobić jakieś obejście (opcje zmiany edycji), czy mam anulować obecną i zamówić EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobi
Wiesz nie wszyscy kupuja jedną grę na tak długi okres czasu, a tak samo mogę powiedzieć o każdej sieciowej grze - Modern warfare, BF3 itd. Choć one kosztuja NORMALNĄ cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 18:02, Witka1995 napisał:

Tobi
Wiesz nie wszyscy kupuja jedną grę na tak długi okres czasu, a tak samo mogę powiedzieć
o każdej sieciowej grze - Modern warfare, BF3 itd. Choć one kosztuja NORMALNĄ cenę.


No możesz, ale chyba się ze mną zgodzisz, że Diablo III to jednak co innego niż coroczny odświeżany kotlet w stylu MW3. Ta gra to fenomen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:55, Flurry napisał:

Pytanie do Administracji ... Zamówiłem wcześniej Edycję Standardową Pre Order, ponieważ
nie było do wyboru EK... Czy możecie zrobić jakieś obejście (opcje zmiany edycji), czy
mam anulować obecną i zamówić EK ?


Skontaktuj się z działem obsługi klienta dok@gram.pl , powinni zamienić produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę wcześniej pisałem ze oczywiście nie obraziłbym się gdyby była po 100 zł ale pamiętajmy ze gra komputerowa to dobro luksusowe a chleb nie, tak wiec i cena jest inna chleb jest produktem potrzebnym do życia a gra komputerowa nie.. prawda? ; ) . Jeżeli producent tyle sobie życzy za swój produkt to tyle płacisz ale nie masz obowiązku kupować. Luksus kosztuje :)

Przykład: chcesz mieć super grafe w grach kupujesz drogiego kompa. Nie chcesz to kupujesz o wiele tańsza konsole. Ktoś Ci karze ? Nie wybór jest Twój :) Ale pamiętajmy ze to dobra luksusowe bez których dasz rade żyć :)

A do kolegi Wasieq czy wiedziałem ze Diablo bedzie tyle kosztować ? Nie ale domyślałem się bo starcraft 2 tyle gdzieś kosztował co z logicznego punktu widzenia mogło byc podobne w przypadku Diablo :) Premiera była w 2010 czyli miałeś 2 lata na uzbieranie 200 zł. Wystarczająco czasu na odkładanie po 10 zł :)

Pozdrawiam :)

20120315180717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że gry Blizzarda są bardzo dobre i starczają na długi czas, ALE jest masa innych gier, które oferują to samo, a kosztują standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 18:16, Witka1995 napisał:

Ja wiem, że gry Blizzarda są bardzo dobre i starczają na długi czas, ALE jest masa innych
gier, które oferują to samo, a kosztują standardowo.

Może i kosztują standardowo, ale w sporej częsci to odgrzewany kotlet. Może i BF3 nie zalicza się do odgrzewanego kotleta ale CoD i np 80% gier wydawanych przez EA już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 18:19, SerwusX napisał:

A w ilu częściach wychodzi Diablo 3? Jeżeli Diablo nie otrzyma w CDA oceny 10/10, to
tego nie kupię. Za kogo oni się mają?



Jedna części + (prawdopodobnie) 2 dodatki w przeciągu kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:24, Wojman napisał:

Na 100%. Nawet swoje zamowienie z tamtego okresu sobie sprawdzilem.


Może mi się coś pokićkało z EK MW2 ? Kurcze nie wiem, ale widziałem cenę 499 zł >.<" No nie ważne. W każdym razie teraz EK StarCrafta 2 to zaledwie 299 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować