Zaloguj się, aby obserwować  
Epiphany

Kącik miłośników zwierząt

562 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 15:41, Riverex napisał:

Jak jest wasza ulubiona rasa psa?? Ja najbardziej lubię huskyego i owczarka niemieckiego.


Chyba Labradory. Trochę flegmatyczne ale i tak cudowne. I bardzo łagodne, używa się ich w dogoterapii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:48, Riverex napisał:

Fajne są też Golden Ratrivery (dobrze napisałem?? :D). Pomagają niewidomym, są też bardzo łagodne.


Retrievery. O ile mi wiadomo jest to rasa spokrewniona z Labradorami. A niedawno w Kurierze (tym telewizyjnym) był reportaż o labradorze pracującym w Straży Celnej. Wykrywa przemycane papierosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 15:50, Fumiko napisał:

Retrievery. O ile mi wiadomo jest to rasa spokrewniona z Labradorami. A niedawno w Kurierze

Dzięki.

Dnia 30.11.2006 o 15:50, Fumiko napisał:

(tym telewizyjnym) był reportaż o labradorze pracującym w Straży Celnej. Wykrywa przemycane
papierosy...

Niezły ten labrador. Ile czasu go szkolili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:19, Riverex napisał:

Niezły ten labrador. Ile czasu go szkolili?


Z tego co pamiętam około roku. Pies ma 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubie pieski chi chana ( nie pamietam nazwy ) wygladaj tak jak takie misie . Takie puszyste i wogoole super . a zkotow to uwielbiam preswo , a gryzoni chomiki syberyjskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pieeska, jamnika. :) Heh, kochane psisko. :D Oczywiście pan, nie pani. :] Jeżeli macie jamnika, to takie pytanie: Czy wasz pies także śpi w łóżku pod kołdrą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 00:46, mefiperes napisał:

A ja mam pieeska, jamnika. :) Heh, kochane psisko. :D Oczywiście pan, nie pani. :] Jeżeli macie
jamnika, to takie pytanie: Czy wasz pies także śpi w łóżku pod kołdrą? :D



Ja mam,ale panią:P Też śpi w łóżku.Moja psinka jedzie w poniedziałek do weterynarza będzie miała operacje albo uśpienie ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 20:23, Kryszek napisał:

> A ja mam pieeska, jamnika. :) Heh, kochane psisko. :D Oczywiście pan, nie pani. :] Jeżeli
macie
> jamnika, to takie pytanie: Czy wasz pies także śpi w łóżku pod kołdrą? :D


Ja mam,ale panią:P Też śpi w łóżku.Moja psinka jedzie w poniedziałek do weterynarza będzie
miała operacje albo uśpienie ;((


:( Oby wszystko było dobrze. Mój pies kiedyś się zatruł, no i miał tylko 5% szansy na przeżycie, ale udało się, no i teraz jest. Trzymaj się i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja od zawsze uwielbialem koty i psy. Szczegolnie male (mlode). Jak bym mial juz wybierac wybralbym kota (mniej obowiazkow) i nie trzeba wyprowadzac, ale oczywiscie poki mieszkam z rodzicami moge tylko pomarzyc o takim zwerzatku ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 10:47, zapodaj napisał:

Ja najbardziej lubię psy husky , szególnie norweskie , sam mam jednego , i collie szkocki ,
też mam jednego .


też mam huskiego wspaniała rasa. Tylko te huskie sa strasznie niewyżyte, mój to cały czas biega i skacze, nie ma bata żeby wyjść na zewnątrz domu i się z nim nie pobawić. Jeśli tego nie zrobisz to nie da ci spokoju. Oto jego fotka

20070209115034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować