Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 22:17, Ardival napisał:

Grałem,dodajmy grałem długo,podobało mi się,poznałem wielu wspaniałych ludzi,nit tylko polaków.
Obecnie gram w Lineage''a 2,po części przez ostatni update,który po prostu był/jest najidiotyczniejszym
pomysłem jaki mógł wpaść Cip Softowi do głowy


Hehe ;] Z roku na rok coraz gorsze updaty robią :))


@Pediator
No to sorki ;] Nie doczytałem najwyraźniej, ale z tego co pamiętam co dużo osób do mnie na gg pisało, i byłem troche zagubiony ;] No to i tak ;] Ghouli sie nie blokuje :D tak samo jak zerków ... chyba że chcesz troche powastować ;]

@Drean z kim się nie zgadzasz ;> Bo jakoś nie mogę do tego dojść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:39, Samildanach napisał:

> >
15lvl
52/52
3mlvl
:D:D:D
teraz chyba troche poexpie:)


Hehe :D poexp sobie do 20lvl, a potem na deserta i znowu przyskilluj troche ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 14:53, Manieusz napisał:

Hehe :D poexp sobie do 20lvl, a potem na deserta i znowu przyskilluj troche ;]

fakt tylko na deserta trza miec znajomych w teamie;p bo ja mam serv pelen brasilianow;p
a ile skili miec na 20 najlepiej? skile juz w ogole nie wchodza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:57, Samildanach napisał:


> Hehe :D poexp sobie do 20lvl, a potem na deserta i znowu przyskilluj troche ;]
fakt tylko na deserta trza miec znajomych w teamie;p bo ja mam serv pelen brasilianow;p
a ile skili miec na 20 najlepiej? skile juz w ogole nie wchodza;/

Minimalnie to 70 skilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:00, truptus napisał:

>
> > Hehe :D poexp sobie do 20lvl, a potem na deserta i znowu przyskilluj troche ;]

> fakt tylko na deserta trza miec znajomych w teamie;p bo ja mam serv pelen brasilianow;p

> a ile skili miec na 20 najlepiej? skile juz w ogole nie wchodza;/
Minimalnie to 70 skilla

ja miałem 60 i wymiatałem
no ale to było przed summer update 2007 i nie bło broni od levela więc sobie już na 15 lvl z bright swordem biegałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak się zakłada nowe kont to żeby przyszedl email to musi być np. gmail czy może byc inetria, onet robi to jakaś różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:08, Lord Andre 1 napisał:

Czy jak się zakłada nowe kont to żeby przyszedl email to musi być np. gmail czy może byc inetria,
onet robi to jakaś różnice.

Nie to nie robi żadnej róznicy przynajmniej ja mialem 2 konta i działało jak nalezy na gmailu i wp.;) potem sciagasz clienta ma chyba z 15 mb i na gorze wpisujesz towj kod a na dole haslo które dostałeś na emaila ---> na 8 lvlu wychodzisz z tej wyspy na której się "rodzisz" pozdro ;p i milej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wiem bo pierwszy raz nie gram, a po ilu tak email przychodzi bo już nie pamiętam. odrazu czy po jakims czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:16, Lord Andre 1 napisał:

To wszystko wiem bo pierwszy raz nie gram, a po ilu tak email przychodzi bo już nie pamiętam.
odrazu czy po jakims czasie.

No... Wszytsko zależy od zapchania serwera... Ja mialem tak ze przyszedl odrazu jak się wbiłem na emaila który podałem na tibia.com Sorry za rady :) ale nie wiedziałem ze grales jesli sie pytasz o takie rzeczy :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:57, Samildanach napisał:

fakt tylko na deserta trza miec znajomych w teamie;p bo ja mam serv pelen brasilianow;p
a ile skili miec na 20 najlepiej? skile juz w ogole nie wchodza;/


Ziomek z osiedla miał już 80/80 ,ale to kompletny napaleniec był xD (noc/dzień).Na 20 lewelu najczęściej widziałem ludzi ze skilami 70/70 ,ale z 65/65 tez jakoś powinieneś sobie radzić :P.
Powiem ci ,że ci trochę zazdroszczę ;).Ja nie umiałbym już wrócić do Tibii...jakoś nie mogę :P.

@Pediator

Dnia 08.01.2008 o 14:57, Samildanach napisał:

no ale to było przed summer update 2007 i nie bło broni od levela więc sobie już na 15 lvl z bright swordem biegałem ;)


A słyszałem ,że te ostatnie updaty zrobiły dużo zamieszania ;).Nie wiem czy to dobrze...ale też słyszałem ,że soorce i druty stracili trochę na wartości xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:24, Nertis napisał:

> fakt tylko na deserta trza miec znajomych w teamie;p bo ja mam serv pelen brasilianow;p

> a ile skili miec na 20 najlepiej? skile juz w ogole nie wchodza;/

Ziomek z osiedla miał już 80/80 ,ale to kompletny napaleniec był xD (noc/dzień).Na 20 lewelu
najczęściej widziałem ludzi ze skilami 70/70 ,ale z 65/65 tez jakoś powinieneś sobie radzić
:P.
Powiem ci ,że ci trochę zazdroszczę ;).Ja nie umiałbym już wrócić do Tibii...jakoś nie mogę
:P.

@Pediator

> no ale to było przed summer update 2007 i nie bło broni od levela więc sobie już na 15
lvl z bright swordem biegałem ;)

A słyszałem ,że te ostatnie updaty zrobiły dużo zamieszania ;).Nie wiem czy to dobrze...ale
też słyszałem ,że soorce i druty stracili trochę na wartości xD.

nie mi sie zdaje ze nawet zyskal bo sa nowe rozczki nowe czary a knight dostal tylko bronie zywiolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 15:24, Nertis napisał:

Powiem ci ,że ci trochę zazdroszczę ;).Ja nie umiałbym już wrócić do Tibii...jakoś nie mogę

ja wrocilem z prostej przyczyny-nudy:) i calkiem milo sie gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi żal tych osób z 20lvl~ co piszą,że update jest teraz fajny.
Jak podexpicie na 100+,to wtedy możecie mi powiedzieć czy update jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja expilem 115 RP i całkiem fajnie się grało. Assasin stary, które nie znikają po jednym strzale, potiony, które dodają dużo hp i wogóle całkiem nieźle teraz gra się palkiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:38, Wiktor B napisał:

Tibia ssie.

Uwazaj sobie ... Jeśli chodzi o ciebie to sie nie wypowiadaj bo 1) Spamujesz 2) Jeśli ten temat Cie Nie interesuje/ Nie odpowiada Ci - to po co w nim piszesz(?) ... Po zatym Prince już mi nie musisz odpowiadac :) Wiem wszytsko : Co, Jak, Gdzie i u kogo :pp. Mam kumpla który gra w tibie 3 lata:)) Sporo mi pomaga i teraz będę chodził na Dragi od 18 lvl''a i skilli 68 shield :p sword tutaj nie ma znaczenia bo on nie mnie będzie atakował. Pozdrawam.

PS - Dzięki za chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się pochwalić 40 poziomem na Rooku :P Ale przestałem grac po ostatnim update. Za dużo noobów się porobiło :P Niestety, Tibia to już nie ta sama wspaniała gra co kiedyś :/

Pozdrawiam wszystkich graczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować