Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Ja próbuję się nacieszyć tibią zanim wprowadzą nowy update - druty stracą źródło kaski... ;/

A tak poza tym - słyszeliście że BYĆ MOŻE cipsoft odpali oficjalne servy pod Tibię 7.4 - 7.6 ? Jeśli będzie odpowiednia liczba chętnych...

Zlookajcie: http://hunted.pl/2007/12/02/propozycja-utworzenia-serwera-tibia-74-76/

Jakby taki serwer się pojawił to ja bym na pewno grał, zresztą już tam na forum podpisałem się pod tą propozycją.
Wy też tam zagłosujcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:35, kapistar1 napisał:

Ja próbuję się nacieszyć tibią zanim wprowadzą nowy update - druty stracą źródło kaski... ;/

Może i stracą źródło kasy ale będą teraz najlepsza profesją w grze ;]

Dnia 05.12.2007 o 14:35, kapistar1 napisał:

A tak poza tym - słyszeliście że BYĆ MOŻE cipsoft odpali oficjalne servy pod Tibię 7.4 - 7.6
? Jeśli będzie odpowiednia liczba chętnych...
Zlookajcie: http://hunted.pl/2007/12/02/propozycja-utworzenia-serwera-tibia-74-76/
Jakby taki serwer się pojawił to ja bym na pewno grał, zresztą już tam na forum podpisałem
się pod tą propozycją.
Wy też tam zagłosujcie ;-)

Oo kurde jakby się pojawiło to na bank bym grał ;] Tibia 7.6 FTW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:32, Prince07 napisał:

> Ja próbuję się nacieszyć tibią zanim wprowadzą nowy update - druty stracą źródło kaski...
;/
Może i stracą źródło kasy ale będą teraz najlepsza profesją w grze ;]


Chodzi ci o Paccowców nie? -,-

Poza tym jak myślę ile CipSoft zarabia dzięki tym pacc''om i ile mają kasy a nie potrafią zrobić gry 3D... wiadomo że Tibia w 2d ma swój urok itd. ale IMO pacce są o wiele za drogie. 80~ zł za 3 miechy to po prostu przesada. Pewnie że 2 miesiące w WoWie są droższe, ale gdzie WoW a gdzie Tibia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2007 o 20:59, kapistar1 napisał:


Poza tym jak myślę ile CipSoft zarabia dzięki tym pacc''om i ile mają kasy a nie potrafią zrobić
gry 3D... wiadomo że Tibia w 2d ma swój urok itd. ale IMO pacce są o wiele za drogie. 80~ zł
za 3 miechy to po prostu przesada. Pewnie że 2 miesiące w WoWie są droższe, ale gdzie WoW a
gdzie Tibia...


no atk ale pacc i tak będzie kosztował tyle ile kosztuje dopuki, ludziska bedą go kupować, więc raczej jak na razie nie ma raczej szans na obniżke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 08:53, masterHADES napisał:

no atk ale pacc i tak będzie kosztował tyle ile kosztuje dopuki, ludziska bedą go kupować,
więc raczej jak na razie nie ma raczej szans na obniżke :P

Ceny pacca się zmieniają. Dużo zależy też od tego, ile akurat stoi Euro. Jak ja grałem w Tibię to pacc kosztował ~90zł, a teraz piszecie, że kosztuje tylko ~80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 11:12, Luke Shadow napisał:

Ceny pacca się zmieniają. Dużo zależy też od tego, ile akurat stoi Euro. Jak ja grałem w Tibię
to pacc kosztował ~90zł, a teraz piszecie, że kosztuje tylko ~80zł.


Szczerze mówiąc gdybym miał już grać w jakiegoś MMORPG-a za którego trzeba płacić abonament to wybrał bym WOW, który kosztuje 50 zł miesięcznie, ale niewątpliwie daje DUŻO większe powody do radości niż Tibia....
Tibia jako gra darmowa jest naprawdę świetna, ale myśl o tym, ze za możliwość odwiedzenia paru dodatkowych lokacji i zdobyciu kilku nowych artefaktów, mam płacić prawie 100 zł po prostu mnie przeraża...

Sorry za offtop. Mam nadzieję, że mój post jest w miarę zrozumiały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 11:12, Luke Shadow napisał:

Ceny pacca się zmieniają. Dużo zależy też od tego, ile akurat stoi Euro. Jak ja grałem w Tibię
to pacc kosztował ~90zł, a teraz piszecie, że kosztuje tylko ~80zł.


Za moich czasów (jak grałem w Tibię ;) ) też tyle stał pacc ;).Obecnie tym się nie interesuje :P.W całej mojej historii grania w Tibię raz tylko miałem konto z pacc''em na którym zostało gdzieś około 70 dni pacc''a (a zapłaciłem tylko za nie 10 zł xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 11:22, Nivellen89 napisał:

Szczerze mówiąc gdybym miał już grać w jakiegoś MMORPG-a za którego trzeba płacić abonament
to wybrał bym WOW, który kosztuje 50 zł miesięcznie, ale niewątpliwie daje DUŻO większe powody
do radości niż Tibia....
Tibia jako gra darmowa jest naprawdę świetna, ale myśl o tym, ze za możliwość odwiedzenia
paru dodatkowych lokacji i zdobyciu kilku nowych artefaktów, mam płacić prawie 100 zł po prostu
mnie przeraża...

No właśnie o to chodzi, że Tibia jest w gruncie rzeczy darmowa. Nie musisz nic płacić, żeby w to grać, wystarczy, że poświęcisz kilka minut na ściąganie. Żeby grać w WoWa musisz płacić, nie masz wyboru. Tibia oferuje Pacca jako dodatek, a do tego tańszy niż w WoWie. Poza tym Pacc nie oferuje tylko możliwości zwiedzania nowych lokacji, ale też dużo więcej: możliwość wykonania questów na addon, kupno promocji, nowe czary, przy logowaniu na pełne serwery nie trzeba czekać, nowe outfity, możliwość podróży statkami itd.

Dnia 06.12.2007 o 11:22, Nivellen89 napisał:

Sorry za offtop. Mam nadzieję, że mój post jest w miarę zrozumiały :P

Przecież to nie offtop. :P

Nertis
Ja miałem pacca 2 razy, kupiłem za pieniądze w grze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:35, mistrz.zywi0low napisał:

mam pytanko. Na rooko jest tylko jeden minotaur mag, ale nie wiem gdie jest do niego klucz.
gdzie mozna go dostac?

Jeszcze jak ja grałem w Tibię nikt nie wiedział jak wejść do tego minotaura. Być może w jakimś z update''ów się to zmieniło, ale jeszcze kiedyś nie dało się do niego wejść/nikt nie wiedział jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak jak powiedział Luke Shadow, pewnie i teraz nikt nie wie jak do niego się dostać.
Drugą sprawą jest samo zabicie tego monstera ;] Wątpię, że przed levelem ~50 udało by się go tam zabić (trzeba brać pod uwagę, że na drodze do niego jest dużo energy fieldów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:46, Prince07 napisał:


Tak jak powiedział Luke Shadow, pewnie i teraz nikt nie wie jak do niego się dostać.
Drugą sprawą jest samo zabicie tego monstera ;] Wątpię, że przed levelem ~50 udało by się go
tam zabić (trzeba brać pod uwagę, że na drodze do niego jest dużo energy fieldów)

to co. pokonam go mam dystans fighting na 39 lvl to chyba wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:00, mistrz.zywi0low napisał:

to co. pokonam go mam dystans fighting na 39 lvl to chyba wystarczy


Lol??To ty chyba próbujesz pobić rekord jakiegoś kolesia co na roku grał i miał chyba 70 lewel xD (najlepsze było to ,że potem jemu konto zhakowali i na złość wyszli z roka...jak to stracona postać :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać jak się znasz na high levelach na rooku ;/
Rookguardian de''Bove - 100 lvl - Isara
Sunrise - 102 lvl - Antica

BTW wydaje mi się, że jemu chodziło, że ma 39 skill distance a nie 39 lvl (albo ja to źle odebrałem ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:18, Prince07 napisał:

Widać jak się znasz na high levelach na rooku ;/
Rookguardian de''Bove - 100 lvl - Isara
Sunrise - 102 lvl - Antica


Ojj...sorry ;)...słyszałem kiedyś tylko o takim przypadku co ja mówiłem...a ja tam grałem może z kilka lat temu ,więc teraz się nie interesuje się zbytnio co tam się dzieje ;).

Dnia 09.12.2007 o 20:18, Prince07 napisał:

BTW wydaje mi się, że jemu chodziło, że ma 39 skill distance a nie 39 lvl (albo ja to źle odebrałem
;p)


Eee...ale żeby nabić taki distance trzeba mieć także niezły lewel :P.Toż tam nie ma na czym trenić z takimi skilami (zapewne bierze wszystko na dwa strzały :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:45, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

50 zl w WoW''ie na JEDEN MECH a 100 zl w Tibi na TRZY MIECHY

W sumie w wowie z gre przez 3 miechy "przymusowa placilbys 150 a w tibi bez presji 92.50 (z
przesylka poczta)
I co cie tu przeraża


92,5 zł za 3 miechy zabawy przy grze w którą mogę grać za darmo to jak dla mnie za dużo. Może gdyby ten abonament NAPRAWDĘ odmieniał grę to bym się może i skusił na PACC-a do Tibii, ale jeśli za sto złotych uzyskam tylko kosmetyczne zmiany typu inny kolor odzienia mojego bohatera to ja dziękuję, postoję....
Może i za WoW trzeba płacić więcej, ale przynajmniej dzięki tej opłacie uzyskasz dostęp do prawdziwego wirtualnego świata, a nie jego namiastki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zawsze wydawało, że PACC kupowało się dla promocji i nowych czarów i terenów, możliwości wynajęcia domku, a nie dla outfitów, ale może sie mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować