Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Producent wykonawczy Dead Space 3 o pecetowym porcie: O co cała afera?

65 postów w tym temacie

No no no, po prostu nie chcą robić lepszej grafiki na PieCa, chociaż pewnie nie byłoby to dla nich problemem. Byleby tylko w sterowaniu nie pokazał się tylko pad od x360, bo to będzie już przesadą, chociaż nie pamiętam, żeby taka sytuacja miała miejsce w DS 2. Grało się dobrze i tyle, w 3 też zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w imię zasad równości, jedności i braterstwa mam mieć na piecu konsolowe tekstury, to niech oni sobie tę równość w hełm Isaaca wsadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt, że pozwalamy wam sterować myszą i klawiaturą już sprawia, że gra jest inna. Sprawa ta wprawia mnie w zdziwienie i mam nadzieję, że mój komentarz rzucił na nią nieco światła.

No raczej ten komentarz nie pomoże... Łaski bez... DS2 to już kicha a z tego co pokazali to "trójka" będzie jeszcze gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie rozumiem, o co to zdziwienie. Poprzednie części to niby czym były jak nie portami?

I tak cud, że EA wydało tę grę na PC, bo pierwotnie miała wyjść tylko na PS3/X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego krzyku i oburzenia. Wszystkie wydane dotąd DSy były portami, ktokolwiek oczekiwał że tym razem będzie inaczej jest idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wrzuci się SweetFX, podrasuje trochę w panelu nVidia i zapewne będzie dobrze wyglądać.

I prawda też taka - niby czemu PC miałby być traktowany inaczej niż konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? O to, ze nawet Treyarch na tak starym silniku do Black Ops 2 dodali feature w postaci efektow, aby jak kolwiek poprawic jakosc grafiki. Skoro taka rownosc to czemu 5-6lat temu tej reguly nie stosowali. OSLY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej portali growych w tym gram.pl zniża się do poziomu faktoidów, stąd to oburzenie. Mam oba DSy i bardzo je sobie cenię. Port, czy nie port, mi to tito, bo ani razu się nie sypnęły w przeciwieństwie do takiego "Gears of war" i wyglądały dość dobrze. Jedynie sterowanie dość niewygodne (zwłaszcza w jedynce) ze względu na kamerę, ale to przynajmniej nakręca efekt zaszczucia. No i ustawienia poziomu trudności w jedynce to fail na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było wiadomo, że to będzie port konsolowy, ale sterowanie chyba to nie łaska?Naprawdę dziękuję panu, że mogę łaskawie sterować za pomocą podstawowego wyposażenia każdego pc-ta.-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem w czym problem.
Powiem tak, się nie podoba, się nie kupuje i się nie gra.

Jest tyle innych tytułów, które wyszły tylko na konsole, albo tylko na PC-ty i nikt nie robi awantury.

Oni robią tak ze wszystkimi częściami i jak ktoś chce to kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee... nie. Po prostu mają panowie lenia w pewnej części ciała, że nie chce wam się zrobić czegoś więcej i ograniczyć się tylko i wyłącznie do klawiatury i myszki, choć i tego mogli nie robić. Były gry w przeszłości, w które trzeba było grać z padem. Ja takie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To było wiadomo, że to będzie port konsolowy, ale sterowanie chyba to nie łaska?Naprawdę
> dziękuję panu, że mogę łaskawie sterować za pomocą podstawowego wyposażenia każdego pc-ta.-.-

Dla mnie od ok. 4 lat do podstawowego wyposażenia PC zalicza się też pad od XBOX 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To było wiadomo, że to będzie port konsolowy, ale sterowanie chyba to nie łaska?Naprawdę
>
> > dziękuję panu, że mogę łaskawie sterować za pomocą podstawowego wyposażenia każdego
> pc-ta.-.-
>
> Dla mnie od ok. 4 lat do podstawowego wyposażenia PC zalicza się też pad od XBOX 360.

To już zależy od upodobań człowieka, ale tak jak podstawowym wyposażeniem konsoli jest pad, to dla pc-ta jest klawiatura i mysz i nikt nie powinien robić łaski, że łaskawie dostosuje sterowanie dla danej platformy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm lekki, takie wypowiedzi z ust producenta... Myślałem, że każdą platformę powinno wykorzystywać się maksymalnie, tak jak tylko się da. Ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli w imię zasad równości, jedności i braterstwa mam mieć na piecu konsolowe tekstury,
> to niech oni sobie tę równość w hełm Isaaca wsadzą.

Jak chcesz to możesz sobie sam zrobić lepsze... Nikt ci nie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahm, czyli według niego mamy oglądać na ekranie pixelozę bo konsole tak mają ? Przepraszam panie, ale może nie wiesz, że konsole obecnej generacji są reliktami przeszłości i tylko hamują rozwój gier na inne platformy ? Dlatego też gry EA nie mają u mnie żadnych szans z takim betonowym myśleniem i podejściem do klienta. Gracz płaci ponad 100 zł i nie może nawet liczyć na lepsza grafikę ? Sick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam dostawać port jak w Dark Souls czy Darksiders 2 to mogą mnie w pięty cmoknąć .Takiego wała , a nie kasę za grę dostaną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ahm, czyli według niego mamy oglądać na ekranie pixelozę bo konsole tak mają ? Przepraszam
> panie, ale może nie wiesz, że konsole obecnej generacji są reliktami przeszłości i tylko
> hamują rozwój gier na inne platformy ? Dlatego też gry EA nie mają u mnie żadnych szans
> z takim betonowym myśleniem i podejściem do klienta. Gracz płaci ponad 100 zł i nie może
> nawet liczyć na lepsza grafikę ? Sick.

Żeby było śmieszniej na konsolę zawsze przepłacisz za gorszą grafikę a i tak sprzedaż jest większa. Gdzie tu sens ? Jeszcze śmieszniej - na X360 przepłacasz i za multi musisz dopłacać (GOLD) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować