Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 16:34, szerszeń45 napisał:

Mhm, a to przygody dodatkowe miały dogrywane dialogi? :P Pierwsze słyszę. :)

W ER "Cena Neutralności" i "Efekt Uboczny" są już z voiceoverami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:39, Reaper65 napisał:

> Nie odpalałem Wieśka pare tygodni, dzisiaj se włączyłem a tu taki zonk

To jeszcze nic ja miałem tak, że postaciom znikały całkowicie głowy. Zostawały jedynie
oczy i szczęka.

to normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:39, Reaper65 napisał:

> Nie odpalałem Wieśka pare tygodni, dzisiaj se włączyłem a tu taki zonk

To jeszcze nic ja miałem tak, że postaciom znikały całkowicie głowy. Zostawały jedynie
oczy i szczęka.


A ja se wieśka kupiłem w premierę dobry rok temu i teraz sie w edytorze bawię :p ciekawe jak bedzie wyglądał wiedzmin na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:00, THE WITCHER1990 napisał:

Nie wiem czy da się zabić tą królową mieczem.


Dla informacji na przyszłość - da się. Jest niesamowicie trudno i bez pomagania sobie wybuchającymi petardami i znakami Igni, Aard (a najlepiej właśnie Yrden z zatruciem) to istna Syzyfowa praca, ale da się ją zabić mieczem.

Dnia 06.12.2008 o 17:00, THE WITCHER1990 napisał:

Zabija jednym ciosem (pewnie nie zależnie od poziomu doświadczenia) więc raczej nie podejdziesz do niej i nie sparujesz ciosu.


Napakowany (lvl 49) i napojony eliksirami wytrzymywałem dwa ciosy. Po trzecim - trup.
A ciosu nie sparujesz, co więcej Królowa Kikimor nie zwraca uwagi na twoje ciosy i najczęściej nie przejdziesz poza trzecią serię ciosów, zanim ci nie przywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 19:43, Kur0 napisał:

> /.../ > gra bez figurki kosztuje ok 80zl a z figurka 150zl lekkie zdzierstwo to jest ^^

Zdzierstwo byby, gdybyś nie miał wyboru. A jeśli dobrowolnie chcesz płacić - to Twoja sprawa. Ja na przykład ściągnąłem wersuję rozszerzona parę dni wcześniej, zanim doszła do mnie ta zakupiona. Czyli zapłaciłem za coś, co mogłem mieć i miałem darmo (no, prawie, bo jednak nie wszystko da się ściągnąć pudełka, płyty czy poradnika w wersji papierowej raczej nie ściągnę). Ale nie narzekam, że to zdzierstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 20:09, Kur0 napisał:

Nie chodzi mi o gre a raczej o dodatek do niej (w tym wypadku figurka)
mogli by chociaż coś ciekawszego dorzucić za taka cenę :D

No dobra, a jak Ci się wydaje, po co CDP wydaje gry i w tym rózne edycje?
Odpowiedź jest prosta, robi to wszystko dla zysku. Można jeszcze dodać, ze ludzie tam pracują, też nie za darmo i tak dalej. Ale w uproszczeniu - dla zysku.
Ty albo kupisz grę w takiej edycji albo jej nie kupisz a kupisz w innej edycji albo wręcz wcale nie kupisz tylko pójdziesz do innej firmy. Jak CDP skalkuluje grę za drogo, to będą mieli straty a ja za tanio, też. To, jak skalkulowali cenę, oceni rynek. Skoro więc zdecydowałeś się na tak a nie inną edycję gry, to chociaż nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:22, Damael napisał:

A ja se wieśka kupiłem w premierę dobry rok temu i teraz sie w edytorze bawię :p


Ja jeszcze nie korzystałem z edytora, ale moze w najbliższym czasie zrobię sobie jakiś fajny poziom.


>ciekawe jak bedzie wyglądał wiedzmin na PS3?

No właśnie bardzo ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:27, Beleth napisał:

ja w sumie się zastanawiam ile ta figurka sama z siebie by kosztowała...niewielka jest...


Jeżeli dobrze pamiętam tu w sklepie gram swego czasu w wiedźmińskim sklepiku można było takową nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:27, Beleth napisał:

ja w sumie się zastanawiam ile ta figurka sama z siebie by kosztowała...niewielka jest...

W wiedźmińskim sklepiku była swego czasu w cenie >100 złotych chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:54, Lfdracon napisał:

> ja w sumie się zastanawiam ile ta figurka sama z siebie by kosztowała...niewielka
jest...
W wiedźmińskim sklepiku była swego czasu w cenie >100 złotych chyba...


w takim razie odpowiadać to powinno na pytanie czemu edycja z figurką jest tak droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 21:52, JanoP napisał:

> ja w sumie się zastanawiam ile ta figurka sama z siebie by kosztowała...niewielka
jest...

Jeżeli dobrze pamiętam tu w sklepie gram swego czasu w wiedźmińskim sklepiku można było
takową nabyć.


Była po niecałe 180 zł. Z maksymalną zniżką (za Wirtualne Pieniądze) można było kupić po 130 zł. I mogę powtórzyć - takich pieniędzy to nie jest ona warta.
Co innego około 70 zł jako dodatek do ER - po małym podrasowaniu podeszw butów Geralta (żeby figurka samodzielnie stała) na półce wygląda niezgorzej, więc fani Wiedźmina mogą się skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja figurkę kupiłem jak była w promocji w wPLNomanii za 29zł :) Wirtualnej kasy miałem dużo więc nie szkoda mi było. A 29zł jest warta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 11:42, KannX napisał:

Ja figurkę kupiłem jak była w promocji w wPLNomanii za 29zł :) Wirtualnej kasy miałem
dużo więc nie szkoda mi było. A 29zł jest warta ;)


Ja właśnie nie miałem 30 zł wtedy akurat, a bardzo żałowałem i żałuje że nie kupiłem w takiej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio patrzyłem za figurkami z Wiedźmina na allegro, ale niestety nic ciekawego nie znalazłem. Zna ktoś z Was jakieś strony, gdzie mógłbym znaleźć coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:11, Douzi napisał:

Ja ostatnio patrzyłem za figurkami z Wiedźmina na allegro, ale niestety nic ciekawego
nie znalazłem. Zna ktoś z Was jakieś strony, gdzie mógłbym znaleźć coś takiego.


Poszukaj tutaj: http://www.aliensgroup.com/
Największy sklep z figurkami w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować