Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 21:15, KrzychW napisał:


E tam , nie ma co przesadzać.Faktycznie parę potknięć się zdarzyło , ale jeżeli ktoś ma ochotę
na pisanie o motaniu się i nie dotrzymywaniu terminów , to zapraszam do tematu Klub Gracza
Cenega.Tam mamy do czynienia z mistrzowskim motaniem.Nie to co tu. :-)

Nawet nie ma co porównywać CDP do Cenegi pod względem błędów/potknięć/opóźnień itp. Cenega jest w tym bezkonkurencyjna. :) I tak mimo wszystko lubię CDP. :) I CZEKAM NA WIEDŹMINA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:07, Bartek 93 napisał:

Nol to mamy liste! tylko szkoda że tylko 500, ja mam równo 270 :)


Byłbym ci wdzięczny gdybyś dał mi namiary na ta listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak szczerze ja tez bardzo czekam na jakiegos newsa w sprawie Witchera nom ale wydaje mi sie ze dopiero po wakacjach bedzie cos nowego a twierdzenie moje powstalo dlatego ze niby Witcher ma nie wyjsc w Obiecanym Wrzesniu tylko miesiąc puzniej czyli Październik...nom poczekamy,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:56, BoyOgOyOrtH napisał:

tak tak szczerze ja tez bardzo czekam na jakiegos newsa w sprawie Witchera nom ale wydaje mi
sie ze dopiero po wakacjach bedzie cos nowego a twierdzenie moje powstalo dlatego ze niby Witcher
ma nie wyjsc w Obiecanym Wrzesniu tylko miesiąc puzniej czyli Październik...nom poczekamy,zobaczymy.


Po wakacjach, to Wiedźmin będzie w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:39, Arqadius napisał:

Kurcze, gdyby nie to, że miałem w koszyku kilka sztuk gry i musiałem je usunąć to miałbym nr
1. Ale nr 6 i tak nie jest zły :)


Oj nieładnie, nieładnie. Chciałes sobie przywłaszczyć kilka sztuk kiedy ludzie z glodu umierają żeby dostać wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak zachwycają jakie mają numerki a ja tu już paznokcie obgryzłem ( i palce też ) w oczekiwaniu na swój numerek ;(;(;( Niech mnie ktoś przytuli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:46, feniksipopiół napisał:

Oj nieładnie, nieładnie. Chciałes sobie przywłaszczyć kilka sztuk kiedy ludzie z glodu umierają
żeby dostać wiedźmina :)


Ale ja niechcący :( Tak długo czekałem po kliknięciu dodaj do koszyka, że kliknąłem jeszcze kilka razy :( Ja nie chciałem, naprawdę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:57, JaN-J napisał:

CDP powinien co sto numerów dać godzinę zamówienia

tyle że one są losowane... mam 270 a skladałem o 21.40 a ktoś kto składał o 17 ileśtam ma ponad 300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować