Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Mam pytanie: jestem w II rozdiale i chiałbym grać w pokera z zawodowcami(np.

Spoiler

Talar

), ale oni nie chę, bo jeste za cienki. Z kim mogę zagrać jako nowicjusz(pokonałem już elfiego więźnia, Zoltana, ogodnika i Carmen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 22:24, darth 16 napisał:

Mam pytanie: jestem w II rozdiale i chiałbym grać w pokera z zawodowcami(np.

Spoiler

Talar

),
ale oni nie chę, bo jeste za cienki. Z kim mogę zagrać jako nowicjusz(pokonałem już elfiego
więźnia, Zoltana, ogodnika i Carmen)


zrób tak jak radzi kolega w poście wyżej, ale coś mi świta że trzeba zagadać o tym z Zoltanem po wygranych z nowicjuszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... Skończyłem już grę przechodząc ją po stronie ludzi, a nie elfów i krasnoludów . I teraz czytałem tak od niechcenia poradnik i nagle się okazało że grę można jeszcze skończyć jako osoba neutralna. Ale jak można to zrobić? Bo ja jakoś wydziałem zawsze tylko możliwość postawienia się za nieludźmi albo ludźmi. Więc jak można podążać drogą neutralną(Znaczy teoretycznie zgaduję że trzeba oczywiście zostać neutralnym i nie brać zadań od żadnej ze stron. Ale na przykład w banku Vivaldich jak go elfy atakują to nie ma możliwości stanie po stronie neutralnej... czy jest?)? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W banku możesz wybrać jedynie stronę Zakonu lub Scoia''tael, jak już dokonasz tego wyboru to pod koniec IV Aktu musisz wybrać jeszcze raz - tym razem pomiędzy stroną którą wybrałeś poprzednio a postawą neutralną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 12:58, darth 16 napisał:

Thx za pomoc. A jeszcze jedno pytanie mam - kiedy będę mógł pić wraz z Talarem bo czytałem, że kiedyś tam można.

W II akcie podczas prowadzenia śledztwa. Talar chyba przez cały II akt siedzi u siebie w domu, za opicie go dostajemy

Spoiler

książkę o temerskich agentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra następny problem. Otóż jakiś czas temu przez zupełny przypadek zaatakowałem strażników miejskich w nocy w Wyzimie Klasztornej. A teraz podchodzi do mnie łowca nagród za każdym razem jak się szwendam po mieście i każe mi zapłacić 1000 orenów albo walczyć. Ale ja nie mam 1000 orenów a jak próbuję z nim walczyć to się okazuje że jest nieśmiertelny. W ogóle nie da się go zabić... Co mogę z tym zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź.

PS: Jeśli ma to jakieś znaczenie to nie gram w podstawową wersję Wiedźmina tylko w jedną z przygód dodatkowych Efekt uboczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:23, Desann235 napisał:

PS: Jeśli ma to jakieś znaczenie to nie gram w podstawową wersję Wiedźmina tylko w jedną z przygód dodatkowych Efekt uboczny.

Myślę, że nie ma to żadnego znaczenia, i w przygodzie sprawa wygląda tak samo: łowca będzie Cię ścigał, dopóki nie zapłacisz, albo nie wydasz na siebie wyroku śmierci(tj. zechcesz walczyć). Jedyne, co Ci pozostaje, to wczytać wcześniejszy save. A gdy już przez przypadek zaatakujesz strażnika, to nie kończ żniwa, tylko odbiegnij, a gdy "skończy się" walka, postaraj się "przeładować" lokację(wejść np. do jakiegoś domu i wyjść z powrotem) - strażnicy nie będą już na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:31, Lfdracon napisał:

> PS: Jeśli ma to jakieś znaczenie to nie gram w podstawową wersję Wiedźmina tylko
w jedną z przygód dodatkowych Efekt uboczny.
Myślę, że nie ma to żadnego znaczenia, i w przygodzie sprawa wygląda tak samo: łowca
będzie Cię ścigał, dopóki nie zapłacisz, albo nie wydasz na siebie wyroku śmierci(tj.
zechcesz walczyć). Jedyne, co Ci pozostaje, to wczytać wcześniejszy save. A gdy już przez
przypadek zaatakujesz strażnika, to nie kończ żniwa, tylko odbiegnij, a gdy "skończy
się" walka, postaraj się "przeładować" lokację(wejść np. do jakiegoś domu i wyjść z powrotem)
- strażnicy nie będą już na czerwono.


Ja tak miałem, ale miałem tez hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze oryginalną wersję Wiedźmina ,chcę sobie go zagrać kolejny raz i mam pytanko czy tą edycję rozszerzoną(podobno 80% krótsze ładowanie i o to najbardziej chodzi ) można sobie ściągnąć za darmo czy trzeba coś dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 09:59, konikDARK napisał:

Mam jeszcze oryginalną wersję Wiedźmina ,chcę sobie go zagrać kolejny raz i mam pytanko
czy tą edycję rozszerzoną(podobno 80% krótsze ładowanie i o to najbardziej chodzi ) można
sobie ściągnąć za darmo czy trzeba coś dołożyć

Tak, można ściągnąć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 09:59, konikDARK napisał:

Mam jeszcze oryginalną wersję Wiedźmina ,chcę sobie go zagrać kolejny raz i mam pytanko
czy tą edycję rozszerzoną(podobno 80% krótsze ładowanie i o to najbardziej chodzi ) można
sobie ściągnąć za darmo czy trzeba coś dołożyć

Można z darmo z tej strony : http://www.sciagnij.pl/programy/0,93888,5675006.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:44, fearlord napisał:

Tam pisze do 80%, co oznacza, że nie zawsze tak jest. Jak dla mnie to szybciej ładuje
się o jakieś 50%-60%

Te 80% odnosi się do podstawowej wersji Wiedźmina czyli 1.0 bez żadnych pachy. No i oczywiście na optymalnej konfiguracji komputera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Coraz więcej słychać o powrocie białego wilka czyli wiedźminie na konsole. I coraz bardziej zaczynam wątpić w kontynuację na pc. Na litość boską czy dostaniemy kontynuację na pc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 16:14, dulak napisał:

Hej,
Coraz więcej słychać o powrocie białego wilka czyli wiedźminie na konsole. I coraz bardziej
zaczynam wątpić w kontynuację na pc. Na litość boską czy dostaniemy kontynuację na pc?!

Ja osobiście posiadam Ps3 i PC więc mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to się nie martw na pewno będzie, a twórcy piractwem się zasłaniać nie będą bo prawie każdy gracz ma dziś legalną kopię Wiedzia na półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować