Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2009 o 19:19, Despeir napisał:

Dobra dostalem ten klucz i zarejestrowalem gre. Ale zeby nie bylo za latwo, patch enhanced
edition nie chce sie zainstalowac (wow). A jeszcze zeby bylo smieszniej, to jak po angielsku
instaluje, to wyskakuje komunikat ''Cannot install Microsoft. NET Framework 3.0.'' a
jak po polsku to ''Instalacja skladnikow redystrybucyjnych zakonczyla sie niepowodzeniem''.
Buhahahhahahah

Swego czasu po wpisaniu tego klucza na stronie były takie profity
1. dodatkowe tapety
2. Bodaj poradnik
3. Znaczek na forum, że masz zarejestrowaną grę
4. Możliwość pobrania ER
5. Jakieś profity w Verrsusie bodaj takie jak na koncie premium tylko, że przez krótki czas
Chyba tyle. Ogólnie raczej mało przydatne jeśli nie masz instrukcji to zawsze możesz się kłócić z CDP ponoć jest dożywotnia gwarancja o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 07:04, Lukasz924 napisał:

Właśnie kiedy to zobaczyłem, myślałem ze padnę. Wygląda bosko. Czekam aż znajdzie, się wydawca (może znalazł?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 07:11, Kaucz napisał:

> http://polygamia.pl/Polygamia/1,101109,7052791,Rozgrywka__Wiedzmin_2___wycieklo_wewnetrzne_wideo.html

>
> ogladajcie szybko bo film z yt moze zniknac
Właśnie kiedy to zobaczyłem, myślałem ze padnę. Wygląda bosko. Czekam aż znajdzie, się
wydawca (może znalazł?).

A ja na początku myślałem, że to nic nadzwyczajnego ot Wiedźmak z lepszą grafą:) Ale ten film coś w sobie ma. Jeśli tak będzie wyglądała gra to super- jest bardzo mroczna i ci zmutowani kolesie w Iczęści. Wydaje mi się, że tego nie znajdziemy w normalnej rozgrywce i jest to demo czysto technologiczne mające na celu pokazać możliwości silnika. No ale przynajmniej Geralt ma normalną fryzurę a nie grzywkę (oz zgrozoooo) jak na demku z RoWW.
Aha ciekawostka- pewnie wiecie, że książkowy wiedźmin stracił bodaj lewe ucho? W grze ma oba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie grafika prezentuje się słabiutko - ale grafa najważniejsza nie jest, a to dopiero alpha. Niemniej - smoki? Geralt w kucyku? QTE? - Przekombinowane... Ten obóz też mnie optymizmem nie nastraja, a i walki genialnością nie grzeszą - w I walczyło się zupełnie inaczej z 15 przeciwnikami... Ale pożyjemy, zobaczymy. Jak na razie się nie nakręcam.

Jak dla mnie - wyciek w pełni kontrolowany. Za ~ miesiąc zacznie się szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dodam do tego, że kilku przeciwników koło Geralta zachowuje się zupełnie pasywnie, jakby nie chcieli mu robić krzywdy, a Geralt tylko rzuca na nich Aarda. Specjalnie wyłączyli SI, by pokazać jak działa fizyka w walce?:P
Grafika jak dla mnie prezentuje podobny poziom jak z poprzedniej części, choć nieco mroczniejsza jest (w newsie pisałem, że może to być tylko wrażenie, bo warunki pogodowe, itp.).
Co do samego wycieku podzielam twoje zdanie, w pełni kontrolowany i przygotowany, a jeśli nawet nie, to musiał być wypuszczony w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł maj gat. Ale jestem szczęśliwy, cholernie. Numer 1 w oczekiwaniu na grę, żadna nie przebije jej w moim małym rankingu gier na które czekam, ułaaa. Aż muszę jeszcze raz pierwszą część przejść, tak więc radujmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 11:35, szypek26 napisał:

Jak na razie grafika prezentuje się słabiutko - ale grafa najważniejsza nie jest, a to
dopiero alpha. Niemniej - smoki? Geralt w kucyku?


Jak piszesz , grafika to nie wszystko , więc nie ma co narzekać.Bardzo cieszy mroczny klimat wyraźnie widoczny na filmiku.System walki także mi nie przeszkadza , chociaż nie uważam , aby był jakiś szczególnie udany.Kucyk również jakoś wytrzymam.Mnie martwi coś innego , coś co w Wiedźminie 1 było , moim zdaniem , najsłabszym elementem gry.Silnik , to najwyraźniej dalej , co prawda mocno usprawniona , ale jednak Aurora.Znowu odpadnie swobodna eksploracja terenu , pojawią się nie do przebycia pól metrowe płotki , nie przeskoczymy nawet nad najmniejszym kamykiem itp.itd. Szkoda i to baaaardzo.Na dodatek , jeżeli w dalszym ciągu ustawienia kamery będą takie same , to oznacza znowu dość niewygodne granie z widokiem z 3 osoby.
Nie tylko w Wiedźminie , ale również w KotORach i Mass Effect , silnik pozwalający tylko na 2 wymiarowe poruszanie się postaci , bardzo mi przeszkadzał i zubożał rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi się, żeby to była Aurora. Raz, że w filmiku mówi typ, że mają nowy silnik. Dwa, że w jedynce z Aurory wyciągneli wszystko, co mogli. A ten obóz mur beton jest większy od Handlowej przy co najmniej takim samym zaludnieniu.

edit: Nie podoba mi się ta analiza z Gamezilli. Nie przekonuje mnie, jest mało fachowa. Zresztą to tylko prezentacja kawałka alphy, ponoć sprzed pół roku. Trudno oceniać, ale na razie jest wyjątkowo biednie. Nie podoba mi się praktycznie nic :
P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:12, szypek26 napisał:

Nie widzi mi się, żeby to była Aurora.


Na gamecornerze napisali , że silnik , to dalej Aurora i na tym się oparłem.Oczywiście mogą nie mieć racji.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 18:24, zyje_z_zasilku napisał:

Jest jakaś możliwość uruchomienia gry bez płyty? Bo mój egzemplarz pożyczyłem koledze,
a po dzisiejszym ogłoszeniu 2 znowu mam zajawkę na Wiedźmina ;d

Spatchuj do 1.5 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jakieś porady jak mogę sprawdzić wersje mojego Wiedźmina? Bo rozumiem, że najpierw 1.4,a dopiero potem 1.5 :)
EDIT: W foldreu z grą mam 2x pliki o nazwie patch 1.3, więc raczej mam 1.3, dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 20:54, Burczyn_1 napisał:

gram na 1,4 jeżeli spatchuje do 1,5 to savy mi się skasują?

Nic ci się przy patchowaniu nie skasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować